Skocz do zawartości

KKS Lech Poznań


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

proszę, Jason, nie kompromituj się dalej

A Ty kuzwa co, wróż Maciej? Ja tylko rzucam nazwisko polskiego bramkarza, ktory jest MOIM zdaniem lepszy od Kotora, nie głosze tego jako prawdy objawionej, wiec prosze zachowaj odrobine kultury w tej dyskusji. Kazdy ma prawo miec swoje zdanie, a zarzad Lecha i tak zrobi, co uzna za stosowne, bo nie sadze, zeby czytali CMF :)

 

Ty uwazasz, ze Sernas za 1kk to dobry pomysl ja nie, ja uwazam, ze Janukiewicz > Kotor, Ty nie. Jak widze odmienne zdanie niz Twoje oznacza kompromitacje - niech i tak bedzie.

Odnośnik do komentarza

proszę, Jason, nie kompromituj się dalej

A Ty kuzwa co, wróż Maciej? Ja tylko rzucam nazwisko polskiego bramkarza, ktory jest MOIM zdaniem lepszy od Kotora, nie głosze tego jako prawdy objawionej, wiec prosze zachowaj odrobine kultury w tej dyskusji. Kazdy ma prawo miec swoje zdanie, a zarzad Lecha i tak zrobi, co uzna za stosowne, bo nie sadze, zeby czytali CMF :)

 

Ty uwazasz, ze Sernas za 1kk to dobry pomysl ja nie, ja uwazam, ze Janukiewicz > Kotor, Ty nie. Jak widze odmienne zdanie niz Twoje oznacza kompromitacje - niech i tak bedzie.

bo każdy kto ma odmienne zdanie od Kinasa się kompromisuje ;)

 

Janukiewicz miał talent, Kotor miał większy zapał do pracy i bardziej ufał sobie, niż menadżerowi, i dlatego osiągnął więcej.

 

Braga, może nie FC Liverpool ale zwyciężyć trzeba. W tej fazie nie ma już łatwych przeciwników, co skutecznie udowodnił sam Lech.

Odnośnik do komentarza

Fakt faktem ,że Kotorowski limit szczęścia chyba już wyczerpał. Ja bym nie ryzykował wystawiając go w kolejnym meczu bo w końcu coś wpadnie z tych jego fatalnych wycieczek poza pole bramkowe. A co np. z takim bramkarzem jak Załuska?

 

Braga jest na pewno do ogrania i na pewno można było trafić o wiele gorzej. Choć może właśnie potrzebny jest rywal z najwyższej półki aby awansować ;)

Odnośnik do komentarza

proszę, Jason, nie kompromituj się dalej

A Ty kuzwa co, wróż Maciej? Ja tylko rzucam nazwisko polskiego bramkarza, ktory jest MOIM zdaniem lepszy od Kotora, nie głosze tego jako prawdy objawionej, wiec prosze zachowaj odrobine kultury w tej dyskusji. Kazdy ma prawo miec swoje zdanie, a zarzad Lecha i tak zrobi, co uzna za stosowne, bo nie sadze, zeby czytali CMF :)

 

Ty uwazasz, ze Sernas za 1kk to dobry pomysl ja nie, ja uwazam, ze Janukiewicz > Kotor, Ty nie. Jak widze odmienne zdanie niz Twoje oznacza kompromitacje - niech i tak bedzie.

nie łącz tego z Sernasem, bo o Litwienie można jeszcze dyskutować czy jest wart czy nie (przypomnę tylko, że taki Rudnevs kosztował nas 600k€)

i tak, przy dyskusji o Sernasie nikogo nie "kompromitowałem", jeśli tego nie zauważyłeś

a Janukiewicz nie osiągnął kompletnie niczego, jedynie ładnych parę lat temu uważano go za "talent", ale nijak się to nie przełożyło na rzeczywistość i ostatnio tuła się po przeciętnych klubach z 1. ligi i proponowanie go na pozycję pierwszej rękawicy do Mistrza Polski walczącego ciągle w europucharach to co najmniej nieporozumienie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o losowanie, to obawiam się, iż Lechici po wygranym dwumeczu z Juventusem i zremisowanym dwumeczu z Manchesterem City pojadą do Portugalii, jak na mecz z zespołem, który nie powinien stawić wielkiego oporu. Oby tak nie było, gdyż to Braga jest zdecydowanym faworytem tego dwumeczu.

Odnośnik do komentarza

Losowanie wg mnie średnie. Niby teraz pojawiają się glosy (nawet w tym temacie), że taka Braga jest do ogrania, trafiliśmy najlepiej jak szło itd. , ale...zobaczmy co zrobiła w tym sezonie w pucharach: w drodze do LM pojechali Celtic i Seville! W grupie 2 razy ograli Partizan (klub raczej nie słabszy niż Lech) i Arsenal u siebie zdobywając 9 pkt. Wątpię by wielu z nas potrafiło z biegu wymienić kilku zawodników Bragi...baaa nawet jednego ja sam nie znam ;) Zespół dość anonimowy, ale bardzo groźny. Czy jest w stanie przyciągnąć komplet na Bulgarską? Zobaczymy jakie ceny, ale chyba niższe niż na City i Juve (80-170). Medialnie i zyskowo dla klubu (prawa telewizyjne) najgorzej z możliwych chyba. Kibicowsko dolina - prawie 3000km, lotów nie ma, szukałem jakiś łączonych, ale cięzko z przesiadkami nawet coś sensownego. Autokarem 2 doby pewnie w 1 stronę. Lepiej odpaść z PSG czy Livepoolem niz z taka Bragą, której nikt nie zna i wielu ma za słabeuszy. Szansę jak dla mnie 70-30 dla Bragi. Kursowo jakies 1.3 do 3.7. Bwin wyskoczył z 1.55 do 2.30 ;)

Odnośnik do komentarza
Kibicowsko dolina - prawie 3000km, lotów nie ma, szukałem jakiś łączonych, ale cięzko z przesiadkami nawet coś sensownego.

Jakby się dostać do Berlina to wtedy można: z Berlin Schoenefeld polecieć Easyjetem do Madrytu za 30 kilka € w jedną stronę, potem do Porto Ryanem 6€ w jedną stronę. Z powrotem koszta podobne. Oczywiście wszystko zależy ile chce/może się wydać. Koszt dojazdu do Bragi (~50km) jeśli dobrze słyszałem to pociągiem są to 2€. W tej ostatniej kwestii sądzę, że user Mcak będzie miał lepsze informację.

 

edt http://latamyzpoznania.pl/?p=350 tutaj kilka opcji z samego Poznania

Odnośnik do komentarza

No ale Lech również jest drużyną, która ograła Man City, dwukrotnie wygrała z Salzburgiem, z Juventusem Lech powinien oba spotkania wygrać, nie damy sobie w kaszę dmuchać. Spójrzcie tylko jak wygląda sprawa z drugiej strony, oni też sobie może myślą, że trafili prawie najlepiej jak mogli i Lecha mogą klepnąć z palcem między pośladkami, ale po głębszej analizie mają się czym martwić. ;) Ja jestem optymistą, w tym sezonie w Lidze Europejskiej Lech jest w stanie dużo zdziałać, wcale Poznaniacy nie są gorsi od Bragii, a i przy dobrych lotach można palcem Liverpoolowi pogrozić. Wszystko teraz w rękach Bakero, okaże się co potrafi i czy nie przemotywuje nam zawodników. ;)

Odnośnik do komentarza

No ale Lech również jest drużyną, która ograła Man City, dwukrotnie wygrała z Salzburgiem, z Juventusem Lech powinien oba spotkania wygrać, nie damy sobie w kaszę dmuchać. Spójrzcie tylko jak wygląda sprawa z drugiej strony, oni też sobie może myślą, że trafili prawie najlepiej jak mogli i Lecha mogą klepnąć z palcem między pośladkami, ale po głębszej analizie mają się czym martwić. ;)

 

właśnie to jest takie coś o czym mówiłem wcześniej. bo pokonaliśmy city to nikogo się nie bać. lech nadal jest ogórkiem w pucharach i z tym trzeba się liczyć.

Odnośnik do komentarza

Cierzniak w Lechu był, Janukiewicza testowaliśmy i obaj dzisiaj nie grają w Lechu. Żadnego z nich w tym klubie nie zobaczymy. Mamy jeszcze Kasprzika, gdybyśmy zapomnieli. Też uważany za dobrego kandydata do bramki, a dzisiaj jest czwartym bramkarzem w Poznaniu.

Fabiańskiego też testowaliśmy...

 

No ale Lech również jest drużyną, która ograła Man City, dwukrotnie wygrała z Salzburgiem, z Juventusem Lech powinien oba spotkania wygrać, nie damy sobie w kaszę dmuchać. Spójrzcie tylko jak wygląda sprawa z drugiej strony, oni też sobie może myślą, że trafili prawie najlepiej jak mogli i Lecha mogą klepnąć z palcem między pośladkami, ale po głębszej analizie mają się czym martwić. ;)

 

właśnie to jest takie coś o czym mówiłem wcześniej. bo pokonaliśmy city to nikogo się nie bać. lech nadal jest ogórkiem w pucharach i z tym trzeba się liczyć.

ale to działa w obie strony, więc Braga też nas może zlekceważyć- wygralismy z Arsenalem, co to jest Lech?

poza tym z tego co czytałem będą mieli większe kłopoty z utrzymaniem składu niż my, a jeszcze jesienią obiło mi sie o uszy, że nie płacą więcej niż 250-300k kontraktu za sezon

 

możecie sobie spekulować z kim lepiej odpaść, ale mnie interesuje awans i losowanie uważam za bardzo dobre

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...