Skocz do zawartości

Marynia życzy wszystkim 486 prezentów pod choinkę!


Hawkeye

  

69 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Przepis na wygryw życia:

- pojechałem odebrać wymarzone buty dziewczyny do Galerii Mokotów -> sama heca w markecie łącznie z parkowaniem i wyjechaniem z parkingu zajęła mi... 10 min :o

- skoro tak pięknie poszło, to śmigiem na Wilanów (w korkach ofkorz, ale w dobrym humorze, więc się spoko jechało) i tam 12 pączków Dunkin Donuts -> sms do dziewczyny i jej siory, że czeka na nie niespodzianka (jadły to za dzieciaka, jak jeszcze DD było w Polsce i mają ogromny sentyment)

- wracając zahaczam o kebsa, żeby przekąsić kolacyjkę

- obok kebsa sklep z piwami kraftowymi, to na dobry wieczór trzy wziąłem + paczkę fajek

- rozjebanie na kanapie, wcinam kebsa, piję piwo, oglądam south park

 

Jest epic <3

Odnośnik do komentarza

Jahu próbowałeś obracać maszynką i lekko potrząsnąć ? (nie zapomnij odłączyć z prądu przed takim manewrem

 

pierwszy kwadrat w Cities został zabudowany, 25000 mieszkańców udało się tam upchać, korków nie ma póki, więc całkiem spoko :)

 

czas na drugi kwadracik dla wykształciuchów i rejonów biurowych.

 

Tak zaklinowała się na amen zostaję chyba jutro się do MM przejechać po nową szatkownicę :(

 

W sensie że ten dziubek do wkręcania jest z drugiej strony ale sitko jest pionowo tylko nie tą stroną co trzeba...

Nadal nie rozumiem, ale polecam odkręcić nakrętkę i włączyć - wszystko się rozbierze samo.

 

 

Tylko ta maszynka nie ma nakrętki :P

 

 

Odnośnik do komentarza

Próbowałem Śrubokrętem obcęgami nożem i nie idzie...
Chodzi o to że to http://domar-agd.com/public/upload/catalog/product/28/minigallery/thumb_32caf0ef7e7f83b3904d298180fb4e20.jpg

Siedzi tym dziubkiem plastikowym do góry w tym https://hurtownia-qwerty.pl/pl/p/KORPUS-KOMORA-SZATKOWNICY-ZELMER-86.4001-86-01237/23083899

I tylko kręci się w prawo i w lewo i za chuja nie chcę się ruszyć do góry...

Odnośnik do komentarza

schizzm na steamie za 21 ojro masz paczkę:

 

Kup Star Wars Collection

Zestaw 14 produktów: STAR WARS™ - Dark Forces, STAR WARS™ - Knights of the Old Republic™, STAR WARS™ - The Force Unleashed™ II, STAR WARS™ - The Force Unleashed™ Ultimate Sith Edition, STAR WARS™ Battlefront™ II, STAR WARS™ Empire at War - Gold Pack, STAR WARS™ Jedi Knight - Dark Forces II, STAR WARS™ Jedi Knight - Jedi Academy™, STAR WARS™ Jedi Knight - Mysteries of the Sith™, STAR WARS™ Jedi Knight II - Jedi Outcast™, STAR WARS™ Knights of the Old Republic™ II - The Sith Lords™, STAR WARS™ Republic Commando™, STAR WARS™ Starfighter™, STAR WARS™ The Clone Wars™ - Republic Heroes™

WYPRZEDAŻ ŚWIĄTECZNA! Koniec oferty: 4 stycznia

Odnośnik do komentarza

schizzm na steamie za 21 ojro masz paczkę:

 

Kup Star Wars Collection

Zestaw 14 produktów: STAR WARS™ - Dark Forces, STAR WARS™ - Knights of the Old Republic™, STAR WARS™ - The Force Unleashed™ II, STAR WARS™ - The Force Unleashed™ Ultimate Sith Edition, STAR WARS™ Battlefront™ II, STAR WARS™ Empire at War - Gold Pack, STAR WARS™ Jedi Knight - Dark Forces II, STAR WARS™ Jedi Knight - Jedi Academy™, STAR WARS™ Jedi Knight - Mysteries of the Sith™, STAR WARS™ Jedi Knight II - Jedi Outcast™, STAR WARS™ Knights of the Old Republic™ II - The Sith Lords™, STAR WARS™ Republic Commando™, STAR WARS™ Starfighter™, STAR WARS™ The Clone Wars™ - Republic Heroes™

WYPRZEDAŻ ŚWIĄTECZNA! Koniec oferty: 4 stycznia

Ja to wszystko kupiłem, jak było w Humble Bundle (w marcu?) za bodaj 12$ (albo mniej, bo nie pamiętam, który próg wziąłem) :)

 

A sprawdziłem, z powyższego zestawu nie mam tylko The Clone Wars i Mysteries of the Sith (ale to drugie dokupię :))

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...