Skocz do zawartości

Marynia wymyśla 485 tematów na rożnego rodzaju plebiscyty na CMF


Kuchar

Kto wygra?  

62 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Wow, nocą w RMF MAXX leci OSTR.

Potwierdzam RMF Maxxx wypełnia parytety polskiej muzyki puszczając rap po nocach ;)

 

Byłem kiedyś u jednej dupki jakimś późniejszym wieczorem, no i wiadomo chillout jakiś masażyk takie tematy no i właśnie RMF maxxx na głośnikach leciało.

No i tak do pewnego momentu standardowe lekko imprezowe kawałki a tu nagle z bomby jeden po drugim klasyki polskiego rapu typu Fenomen, Paktofonika itd ale że już akcja była mocno w toku to polskie rapsy zostały. I trzeba przyznać, że całkiem ciekawie się słuchało o ludziach przeciwko ludziom przerywanymi namiętnymi westchnieniami.

W ten oto sposób przeżyłem swój pierwszy(i jedyny) raz z polskim gangsta rapem xD

Odnośnik do komentarza

Dla mnie ten rok słaby czytelniczo :/ Zapisuję to sobie i w tym roku przeczytałem 14, pierwszy raz od kilku lat poniżej dwudziestu :/ Duża wina słabego Elantris, oraz fantastycznego Wiedźmina III :)

Ja w 2015 żadnej nie przeczytałem, ale to wina roweru. Ktoś przebije 4500km w tym roku? :P
Odnośnik do komentarza

 

Dla mnie ten rok słaby czytelniczo :/ Zapisuję to sobie i w tym roku przeczytałem 14, pierwszy raz od kilku lat poniżej dwudziestu :/ Duża wina słabego Elantris, oraz fantastycznego Wiedźmina III :)

Ja w 2015 żadnej nie przeczytałem, ale to wina roweru. Ktoś przebije 4500km w tym roku? :P

 

Jaki pedał.

Odnośnik do komentarza

 

Wow, nocą w RMF MAXX leci OSTR.

[...]

No i tak do pewnego momentu standardowe lekko imprezowe kawałki a tu nagle z bomby jeden po drugim klasyki polskiego rapu typu Fenomen, Paktofonika itd ale że już akcja była mocno w toku to polskie rapsy zostały. I trzeba przyznać, że całkiem ciekawie się słuchało o ludziach przeciwko ludziom przerywanymi namiętnymi westchnieniami.

[...]

 

Hmm, chyba mocno najebany wtedy bylem, bo nie pamietam, zebym rapsowal :-k

 

Czolem!

Odnośnik do komentarza

 

 

Dla mnie ten rok słaby czytelniczo :/ Zapisuję to sobie i w tym roku przeczytałem 14, pierwszy raz od kilku lat poniżej dwudziestu :/ Duża wina słabego Elantris, oraz fantastycznego Wiedźmina III :)

Ja w 2015 żadnej nie przeczytałem, ale to wina roweru. Ktoś przebije 4500km w tym roku? :P

 

Jaki pedał.

 

ino ciung mi! z pincet nakulałeś? :P

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...