Skocz do zawartości

Marynia o mały włos miałaby 484 strony wiadomości


Hawkeye

  

74 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Tak jak napisałem wcześniej w służbowym - nie mam w tej chwili czasu na podejmowanie dyskusji odnośnie kształtu forum, na moderowanie i ogólnie na jakąś większą aktywność. Chcę się skupić na sprawach technicznych. No chyba, że nowy MT będzie sobie życzył abym w wolnej chwili wyraził opinię na jakiś temat to nie widzę przeszkód, ale chciałbym aby była to współpraca niezobowiązująca i aby nie wstrzymywać prac MT tylko z tego względu, że nie wypowiedziałem się w jakiejś kluczowej kwesti.

 

http://forumcm.net/index.php/topic/5640-1-wybory-modteamu/page-2?do=findComment&comment=1348265

 

Kaczyński :keke: to znaczy chciałem powiedzieć Piłsudski ;)

 

 

Z tej nagłej popularności Icona obawiam się o nagrodę usera roku ;)

Jezu chryste, ja go nominowałem :ke: . Proszę o warna w ramach samoukarania się.

Odnośnik do komentarza

Polecicie jakieś coś do kawy do 200zł z funkcją robienia kawy z mlekiem? :D

 

 

Byle nie na kapsułki.

Będzie Ci ciężko. Ja kiedyś w jakiejś promocji kupiłem ekspres teściom chyba poniżej 300zł, ale miał tylko spieniarkę do mleka, a wytrzymał chyba niecały rok w użyciu i coś się spieprzyło.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Tak jak napisałem wcześniej w służbowym - nie mam w tej chwili czasu na podejmowanie dyskusji odnośnie kształtu forum, na moderowanie i ogólnie na jakąś większą aktywność. Chcę się skupić na sprawach technicznych. No chyba, że nowy MT będzie sobie życzył abym w wolnej chwili wyraził opinię na jakiś temat to nie widzę przeszkód, ale chciałbym aby była to współpraca niezobowiązująca i aby nie wstrzymywać prac MT tylko z tego względu, że nie wypowiedziałem się w jakiejś kluczowej kwesti.

 

http://forumcm.net/index.php/topic/5640-1-wybory-modteamu/page-2?do=findComment&comment=1348265

 

Kaczyński :keke: to znaczy chciałem powiedzieć Piłsudski ;)

 

 

Z tej nagłej popularności Icona obawiam się o nagrodę usera roku ;)

Jezu chryste, ja go nominowałem :ke: . Proszę o warna w ramach samoukarania się.

 

 

Hehe, teraz zacznie się czas samokrytyk. W sumie Stalin też zmarł w 1953, a Chruszczow wygłosił swój słynny referat o kulcie jednostki trzy lata później ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...