Skocz do zawartości

Marynia o mały włos miałaby 484 strony wiadomości


Hawkeye

  

74 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Też mnie dziwi ten Matuszczyk.

 

CK mi nie przypadło do gustu, bo nie kierujesz tu tak naprawdę państwem. W EU IV wkurzały mnie kolonizacje... HoI III chyba trudna i mam po angielsku... może Victoria :> Nie grałem nigdy. Lepsza Victoria niż EUIV?

jak nie państwem, to czym? państwo feudalne to też państwo.

 

FM1025 (Feudal Manager 1025) ;)

Odnośnik do komentarza

szukałem jego piratów z karaibów ale woś najaktualniejszy chyba :-k

 

i kurwa 2 grudnia jest rocznica ostatniego posta icona na cmf. może trochę szacunku kurwa co?

To się zrobi głosowanie na nowy MT i nazwie na jego cześć - VIII wybory Iconowe :P

Odnośnik do komentarza

http://www.tvn24.pl/kultura-styl,8/ryj-kuzniara-dziennikarz-w-kampanii-spolecznej-hejtstop,598197.html

 

jak tam HEJTERZY?

http://i.imgur.com/OmbfDxc.pngniezwykle irytująca jest podwójna spacja pomiędzy imieniem i nazwiskiem menadżera, ktoś pisząc kod się pierdolnął, bo jak się zrobi najpierw nazwisko a potem imię to jest ok. Fuszerka.

Beka z foty xd

Odnośnik do komentarza

Mnie jednak Empire wciągnęło :D Wziąłem Szwedów, najpierw wzmacniałem gospodarkę i granicę z Rosją, ale okazało się, że Ruscy mi nie zagrażają, więc zaatakowałem Kurlandię, zdobyłem i potem ruszyłem na Prusy, po zdobyciu Królewca wojnę wypowiedziała mi ... Dania, ciężko było mi walczyć na dwóch frontach, przegrałem kilka bitew z Duńczykami w tym jedną kluczową - chciałem zdobyć Kopenhagę. Zmusiło mnie to do zapłacenia złota i jednej technologii w zamian za pokój, skupiłem się na wojnie z Prusami, zająłem Gdańsk i Wrocław, podpisałem przymierze z Austrią i razem rozjechaliśmy Prusy, a ja dodatkowo przejąłem Berlin. Trzeba się wzmocnić i wziąć rewanż na Duńczykach i Bałtyk będzie naszym morzem wewnętrznym.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...