Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Czy probował ktos zwojowac swiat grając polskim klubem i bazowac tylko na polskich zawodnikach??

 

Było wiele takich prób, jednak odpowiedź nasuwa się sama. Sam też próbowałem, ale bez powodzenia. Oczywiście, może gdzieś w 2086 roku udało by się, ale nigdy do tego okresu czasu nie doszedłem.

Ja mam 2016 rok i brak jakichkolwiek nadziei na to, ze w Polsce ujawni sie jakis talent. Mam doskonale obiekty mlodziezowe i baze treningową i wierze ze moze u mnie w klubie ktos wyrosnie.

Odnośnik do komentarza

to nie błąd. też grałem Real S. wystawiłem wszystkich obcokrajowców i szybko poszli sobie za spora kasę.

od wystawienia ich na listę ile czasu minęło?

Gdy grałem ostatnio Sociedad z kumplem na patchu 12.0.4 to nie było problemu ze sprzedażą od razu zawodników. Teraz gram na oryginalnej wersji i najnowszym patchu i dupa. Z 1.5 miesiąca minęło. Gdy proponuję klubom danego zawodnika to w skrzynce wyskakuje wiadomość np. Llorente: Zero zainteresowania. I tak z każdym, choćbym chciał za nich 0 funtów. Jednak jak wejdę w skład to przy zawodnikach mam "Int", no i jakieś kluby rzeczywiście się nimi interesują ( Znaczne zainteresowanie ze strony klubów ). Nie wiem o co chodzi :/

Odnośnik do komentarza

Witam,

pytanko - mój brat ma problem z FM'em i chcę mu pomóc.

 

Włącza mecz, ma rozmowę motywacyjną, klika dalej - kursor zamienia się w piłeczkę i gra się zacina.

 

Nic nie instalował, a ja sam nie umiem ugryźć tego problemu w google.

 

Z góry dziękuję za pomoc!

Oryginał, wszystko działało od zimy i nagle taki problem. Ciekawi mnie czy można coś innego spróbować oprócz reinstallu gry.

Pytanko - czy do reinstallu FM'a, potrzebna jest płyta? Czy można to zrobić z poziomu panelu sterowaniai będę miał taką opcję 'reinstall'?

 

Pytam się, ponieważ - jak wyżej - chodzi o brata, a sam nie mam FM'a zainstalowanego.

 

Z góry dzięki za szybką odpowiedź!

 

 

mam dokładnie ten sam problem... walcze już 3 dzień :D reinstal steama i fma nei pomaga

sterowniki grafiki aktualne

 

Nie mam pojęcia

Odnośnik do komentarza

gdy scout poleca wam jakiegoś grajka to "jedziecie" oglądać go w akcji ?

Ja chcialem od scouta tylko karte informacyjną zawodnika, ale wydaje mi sie ze to nie jest do konca pewne, bo niekiedy wg scouta miał 4 gwiazdki, a jak go wziąłem to np. 3. Nie wiem, moze spodowone jest to tym, ze mają rózne parametry oceny umiejetnosci zawodnika.

Odnośnik do komentarza

Mam taką sytuację, otóż obecnie gram w I lidze polskiej. Jest to mój trzeci sezon, w poprzednich dwóch awansowałem kolejno do drugiej a teraz do pierwszej ligi. W każdym sezonie miałem taką samą sytuację, a mianowicie pierwsze mecze w sezonie wygrywałem po 5:0, 4:0 itp. Po kilku tak wysoko wygranych meczach, zaczęły pojawiać się wyniki 1:0, 2:1. Cały czas miałem ogromną przewagę, lecz wyniki były skromne. W 3 lidze nie przegrałem żadnego meczu, tylko dwa zremisowałem, więc niby nic się nie stało.

W drugim sezonie jednak sytuacja się powtórzyła, w połowie sezonu zaczęły się pojawiać słabsze wyniki, kilka remisów i kilka porażek. Awansowałem, lecz z małymi problemami.

I tu pytanie do was, co robić by nie notować w I lidze takich spadków formy?

Dodam, że stosuję dużą rotację w składzie, używałem wcześniej innej taktyki z tym samym ustawieniem i również po kilku meczach jest to samo.

Odnośnik do komentarza

Do pana grającego Sociedad: Jeśli są zainteresowani, a nie składają ofert, zaproponuj zawodników na wypożyczenie za kase. Miałem ten sam problem grając Baskami, ale takiego Agirretexe czy Llorente można spokojnie wypożyczyć za 1mln euro. Wypożyczasz dwóch za łącznie 2 mln, oszczędzasz 2 mln rocznie na pensje - zyskujesz 16 mln na transfery w ratach:)

 

apropo takich wypożyczeń: czy u was też zdarzają się takie anomalie jak wypożyczenia zawodników za kwoty rzędu 20 mln euro?

w roku 2015 grając Lens, Borussia (liga niemiecka aktywna) złożyła ofertę wypożyczenia za Willy Boly (niedostępny do wypożyczenia) opiewającą na 2 mln euro, chcąc pozbyć się natrętów ustawiłem (jak sądziłem) kwotę zaporową 20 mln. Ku memu zdziwieniu na drugi dzień pojawiła się pozytywna odpowiedź z Dortmundu. Jak by tego było mało w następnym roku sytuacja się powtórzyła! i takim oto sposobem Borussia ma rezerwowego (!!!) na dwa sezony za 40mln+pensja, który kosztowałby ich maksimum 7-8 mln.

 

Kolejna sprawa jak już się rozpisałem:) Myślałem że po ponad 15 latach wiem o tej grze wszystko, kolejny raz się pomyliłem.

Jeśli gracie w Hiszpanii i was też irytuje wasz zespół rezerw, który do niczego się nie nadaje przez swoją okrutnie słabą bazę treningową jest na to sposób. Nie trzeba wypożyczać utalentowanych juniorów za granicę :) Opisze to na swoim przykładzie. Mam w klubie grupę 6 wychowanków w wieku 16-19 lat, oraz 9 zawodników pozyskanych z innych zespołów w wieku do lat 21. Żaden z nich nie ma szans nawet na ogony w pierwszym zespole, mimo że talent mają nieprzeciętny. Wszystkich ich umieszczam w pierwszym zespole, gdzie trenują na pełnych obrotach, na dobrej bazie treningowej. Wszyscy oni są dostępni "dla drużyny U-19". Szczegół w tym że nie przystąpiłem do ligi u-19, więc chłopcy nie muszą się męczyć w meczach które i tak bardzo mało im dają. Teraz wystarczyło pozbyć się z rezerw niepotrzebnego szrotu, aby manager zespołu B, regularnie korzystał z moich młodzików:)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...