Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Beniaminek, co to za wydatek te 1,5mln euro dla Legii? Jeden awans do fazy grupowej Ligi Mistrzów i możesz sobie poszastać na rynku transferowym. W większości moich karier Milik to partner Lewego w ataku reprezentacji, więc imo inwestycja na tym poziomie się zwraca. Choć to prawda - perspektywicznego Polaka tanio nie kupisz.

 

Osobiście jestem zwolennikiem sprowadzania do kraju byłych reprezentantów Polski (Tomasz Kuszczak, Mariusz Lewandowski, Marcin Wasilewski) czy też graczy, którym w klubie zagranicznym skończył się kontrakt (Dawid Janczyk). Choć zaawansowani wiekowo, to z miejsca stają się ważnymi członkami podstawowego składu, pełniąc przy tym rolę mentorów dla młodych zawodników. Po odejściu na emeryturę w większości przypadków świetny materiał na wzbogacenie sztabu szkoleniowego.

Odnośnik do komentarza

No właśnie, tylko awansuj najpierw :D. Wiem, że Liga Mistrzów da mi kilka euro na transfery. Najtrudniej jest zacząć a potem to już z górki.

Też właśnie mam zamiar zainwestować w Polaków grających za granicą. Mają olbrzymie doświadczenie i chodźby sam fakt bycia przez nich w drużynie na pewno pomoże młodzierzy. Grałem w fazie grupowej Ligi Europy, wyszedłem z grupy i odpadłem z rywalizacji z Bayerem Leverkusen (1:2 i 0:1), który potem doszedł do półfinału. Ligę Mistrzów wygrał Szachtar Donieck w finale z Realem Madryt, a Polska wygrała tylko jeden mecz w grupie w ME :D

Odnośnik do komentarza

podaj konfiguracje sprzętową, wersję systemu, datę jego instalacji oraz listę aplikacji zainstalowanych od momentu postawienia systemu

 

laptop toshiba satellite l30-105

windows 7 home premium

procesor: genuine intel®CPU T2060 1.60GHz x 2

2,00GB pamiec ram

32 bitowy system operacyjny

standardowa karta graficzna VGA

 

data instalacji systemu to 28.07.12

 

nie wiem co jeszcze mam podac?

robisz format,

instalujesz FM na czystym systemie i obserwujesz, jezeli wsjo haraszo to nastepnie instalujesz kolejne aplikacje, zeby znalezc tę, która powoduje problem z systemem

 

imho problem masz z bałaganem w rejestrze, najbardziej skutecznym rozwiazaniem jest postawienie systemu od nowa

Odnośnik do komentarza

Heh porobiłem transfery przed zakończeniem sezonu, a teraz mam 7 mln euro do wydania :D 3 mln dostałem za Rzeźniczaka, prawie milion za Gola i troszkę ponad 4 mln od zarządu. Wychodzi 8 ale koszty itd.

Teraz nie wiem co dalej z tą kasą zrobić ale chyba zatrzymam i poczekam na awans do LM> Bo dobrzy grajkowie nie chcą przyjść (za słaba reputacja klubu i ligi).

Odnośnik do komentarza

No takie mam plany właśnie. Ściągnąłem Carlosa Fierro, może coś pogra. Myślę nad kupnem Soersa Arsa czy coś takiego. Zastanawia mnie jak Milik, czy Zahorski z tak słabymi atrybutami mogą odgrywać tak ważne role w klubach czy reprezentacji. Czym to jest spowodowane? Zahorski jest tak słaby a strzela 19 bramek w lidze.

Odnośnik do komentarza

Przesyłam scany Zahorskiego, jego atrybutów i statystyk w grze. Taki piłkarz królem strzelców.... Czytając inne kariery jego nazwisko często przewija się jako piłkarza bramkostrzelnego.

Pod spodem scan Milika. Jeśli to jest przyszła gwiazda polskiej piłki...

 

http://naforum.zapod...5c643d.jpg.html

 

http://naforum.zapod...8fb625.jpg.html

 

 

http://naforum.zapod...dd5406.jpg.html

 

A jakie atrybuty są ważne na każdej pozycji?

Odnośnik do komentarza

Dodałbym jeszcze umiejętność gry dwoma nogami, co może mieć kluczowy wpływ podczas finalizowania akcji pod bramką przeciwnika.

 

Swoją drogą, podczas dzisiejszej nocki zdarzyło mi się coś takiego: sparing

Nie dowierzałem własnym oczom. Odwołany (zaraz po zaakceptowaniu przeze mnie) z niewyjaśnionych powodów :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...