Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Z meczami wyjazdowymi jakoś sobie zdołałem poradzić. Zmieniłem krycie na strefowe, pressing na łagodniejszy i włączyłem kontroataki. Dzięki temu wyniki na wyjazdach są o wiele lepsze.

 

----

 

Czy wy też macie takie sytuacje, że w końcówce sezonu odnotywowujecie o wiele słabsze wyniki i wasza gra jest taka nijaka ?

 

Moją Legią na początku rundy wiosennej odnosiłem bardzo dobre wyniki (5-0), (4-1) itp. Strzelałem dużo goli i niemalże wszyscy zawodnicy grali świetnie.

 

W dwóch ostatnich miesiącach sezonu forma gwałtownie spadła, wyniki (1:0), (0-0) , nie licząc przedziwnego meczu z Wartą Poznań gdzie padł wynik 5:5! Najciekawsze jest to, że w rundzie wiosennej z tym samym zespołem wygrałem 8:0!

 

 

 

I jeszcze mam drugą sprawę, odnośnie zawodnika wracającego po kontuzji.

 

28 listopada Michał Kucharczyk złamał obojczyk i pauzował około 3 miesięcy. Do tej pory w ekstraklasie zdobył 12 bramek, co jest dobrym wynikiem.

Długo musiałem czekać, by Michał wrócił do treningów. Najpierw wystąpił kilka spotkań w rezerwach, a potem stopniowo wprowadzałem go do pierwszego składu.

Potem zagrał kilka spotkań w wyjściowym składzie, lecz to już nie ten sam zawodnik! Na dwie kolejki przed końcem sezonu Tomasz Zahorski przegonił go w klasyfikacji strzelców i chciałem by to Kucharczyk zdobył to indywidualne wyróżnienie. W dwóch ostatnich meczach Kucharczyk grał totalne dno, ostatni mecz zakończył ze średnią 5.80!!!

Przez połowę rundy wiosennej nie strzelił żadnej bramki!

 

Co robicie, po powrocie kontuzjwoanego zawodnika? Zmieniacie mu może trening, jak go wprowadzacie do zespołu?

Odnośnik do komentarza

witam wszystkich.mam pewien problem i mam nadzieje ze znajde tutaj rowiazanie. otoz postanowilem po kilku miesiacach odpalic ponownie fm2012 na laptopie. problem w tym ze gra nie chce odpalic.po instalce i calej procedurze w steamie gdy klikam "graj" nic sie nie dzieje.gdy klikam po raz kolejny wyskakuje komunikat: error;fm is already running. nie wiem co z tym fantem zrobic. szukalem rozwiazan na necie ale nic nie znalazlem. mam oryginalna gre,probowalem reinstalki i dalej nic. prosze o pomoc.

Odnośnik do komentarza

wiem co oznacza to zdanie. problem w tym ze po uruchomieniu widze caly czas pulpit i nic wiecej. nie ma zadnej ikonki ani na pasku ani w zasobniku. sprawdzilem kilkanascie stron na necie take w jezyku angielskim i nie tylko ja mam taki problem. problem w tym ze nikt dotad nie podał jak to rozwiazac.

Odnośnik do komentarza

wszystko sprawdzilem sterowniki sa, mialem formata 2 tyg temu, wszystko jest na swoim miejscu i dalej problem z gra.nie wiem czy to wina rozdzielczosci czy systemu(wczesniej mialem xp i wszystko smigalo, teraz siodemka).brak mi pomyslu co z tym zrobic,a grac sie chce:/

 

dodam ze bez problemu sie loguje na steamie i tam wszystko smiga,problem z odpaleniem gry.

Odnośnik do komentarza

wszystko sprawdzilem sterowniki sa, mialem formata 2 tyg temu, wszystko jest na swoim miejscu i dalej problem z gra.nie wiem czy to wina rozdzielczosci czy systemu(wczesniej mialem xp i wszystko smigalo, teraz siodemka).brak mi pomyslu co z tym zrobic,a grac sie chce:/

 

dodam ze bez problemu sie loguje na steamie i tam wszystko smiga,problem z odpaleniem gry.

Sprawdź może spójność plików w bibliotece steam.

Odnośnik do komentarza

Sprawdź może spójność plików w bibliotece steam.

sprawdzilem, w steamie wszystko jest ok ,problem w tym ze jak załaczam gre to widze pulpit a jak wchodze w menadzera zadan to w aplikacjach nie ma nic na temat fm natomiast w procesach jest ze niby jest uruchomiony. jedyne co mi przychodzi do glowy to moze karta graficzna..

Odnośnik do komentarza

podaj konfiguracje sprzętową, wersję systemu, datę jego instalacji oraz listę aplikacji zainstalowanych od momentu postawienia systemu

 

laptop toshiba satellite l30-105

windows 7 home premium

procesor: genuine intel®CPU T2060 1.60GHz x 2

2,00GB pamiec ram

32 bitowy system operacyjny

standardowa karta graficzna VGA

 

data instalacji systemu to 28.07.12

 

nie wiem co jeszcze mam podac?

Odnośnik do komentarza

Mam permanentny problem z RUNTIME ERROR podczas meczu. Zaczeło się w zeszłym sezonie i trwa do dzisiaj. Próbowałem już odinstalować wszystko co radzą w necie VISUAL C++ , Avasta, wyłączyć wszystkie pliki, internet, steam w offline. O dalej nie daje rady.

 

Teraz mam pytanie czy wymienić komputer na nowszy i czy to na pewno pomoże?

Odnośnik do komentarza

Hej panowie właśnie zakończyłem pierwszy sezon gry w fm 2012 gram Legią. Tytuł króla strzelców zdobył Tomasz Zahorski z Górnika. Mam pytanie, czy jest to w fm - owym świecie aż tak dobry grajek?? Patrząc na atrybuty szału nie ma... U mnie w Legii wchodziłby z ławki w sparingach...

Kogo z polskich gwiazd da się ściągnąć za rozsądne pieniądze do Legii? Chciałbym grać polakami ale po prostu się nie da. Kupiłem grajka za 120 tys euro i jest na poziomie Ljuboji, a za przeciętnego polaka trzeba wyłożyć min 1 mln euro... Chore.

Odnośnik do komentarza

w życiu w różnych ligach też czasem królami strzelców zostają "dziwni gracze" ;) jacyś sezonowi czy jak ich tam nazwać.

jak nie możesz kupować dobrych polskich piłkarzy to ich produkuj. u mnie to zawsze podstawa była- wychowankowie. na samych polakach super składu nie zbudujesz. przynajmniej przez parę ładnych lat w grze.

Odnośnik do komentarza

Nie chodzi mi aby mieć "polską" podstawową 11. Tylko po prostu chciałbym kupić czasem jakiegoś Polaka. 90% obecnych transferów to obcokrajowcy. Kupiłem tylko sebastiana Maderę, który wskoczył do składu, resztę to zagraniczny szrot. Szkoda, że nawet tutaj z Polakami jest tak samo jak w realnym świecie. Kupno takiego Milika, czy Kupisza jest mało realne. Za pierwszego Dórnik zażyczył sobie 1.5 mln euro :D Heh.

 

Co do zbudowania szkółki to dopiero się tego uczę. Rozwijam bazę treningową, i buduję szkółkę, ale nie mam pomysłu co dalej. Trzeba poszukać jakiegoś dobrego sztabu szkoleniowego i chyba samemu najlepiej wyszukiwać brylanciki.

Odnośnik do komentarza

ano właśnie tak. z "palca" przeszukuj kluby z niższych lig. szczególnie zaraz po wygenerowaniu się graczy.

pobaw się filtrem przy wyszukiwaniu- poustawiaj jakie atrybuty muszą mieć grajkowie i szukaj. scautuj graczy i miej nadzieję, iż dobrych szperaczy posiadasz ;) rekomendują Ci kogoś na pewno.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...