Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Weź ktoś wytłumacz, jak w to grać na patchu 12.2.0. Bo po prostu mnie krew zalewa. Na pierwotnej wersji gry radziłem sobie doskonale, wymyśliłem killer taksę, która się znakomicie sprawdzała. Niestety na najnowszym patchu, ciśnięcie cały czas na jednej taksie jest niemożliwe. Pierwsze, nie mam pojęcia jak motywować na starym patchu dawałem "Na luzie" (grałem Arsenalem), wszyscy mieli zielony wskaźnik, kogoś wprowadzałem do gry to wybierałem "Wierzę w twoje umiejętności". Teraz na nowym patchu(znowu spróbowałem Arsenalem)? Daję to samo, cały zespół bez reakcji, chcę ich ochrzanić po słabiutkim spotkaniu. Wszyscy negatywnie zgaszeni. Nie rozumiem. Czy raport scouta się na coś przydaje, bo jakoś nic korzystnego nie potrafię z niego wyciągać. Skąd mogę wiedzieć, jak rywale radzą sobie z drużynami grającymi załóżmy wolno i szeroko i na odwrót? Skądś da radę wziąć takie informacje? Jak mogę analizować sytuację na boisku i adekwatnie do nich zmieniać taktykę i wydawać polecenia z ławki? Przydałby się ktoś kto by mi to wszystko wytłumaczył, jestem otwarty na wszelkie korespondencje.

Odnośnik do komentarza

Zawsze biorę zawodowiec. Ogólnie nie wygląda ti najgorszej pod względem obronnym, bo w 7 meczach straciłem 4 bramki, ale dlaczego nie mogę strzelać bramek? Tego nie rozumiem, tworze sytuację, ale w ogóle nie mogę zagęścić swoimi piłkarzami strefy obronnej przeciwnika i wychodzi na to, że Van Persie sam robi akcję, nikt z pomocą nie biegnie, bo Nene i Walcott sobie gdzieś dalej dyszą. Nie rozumiem, taktyka full ofensywna. Daję bocznym pomocnikom, raz rolę SN, jak się nie sprawdzi to S, nic nie działa. Błąd formacji? Poleceń? Sam nie wiem. Tylko niech mi nikt nie mówi, że najlepsze 4-4-2, mój zespół jest niestety tylko pod ofensywnych pomocników i jednego napastnika stworzony. Błagam was o pomoc bo po prostu już mnie szlag trafia, jak ciągle gramy wzorowo w obronie, idziemy z atakiem, który prowadzi dwóch zawodników...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...