Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie czy ktos mi moze wyjasnic czemu niektore koszulki mi sie pojawiaja, a niektore maja mnie w glebokim powazaniu?

Dopiero zainstalowalem nowego FM, posciagalem troche dodatkow ale czesc z nich w ogole sie nie wyswietla, o co biega?

Koszulki lig francuskiej, holenderskiej, wloskiej, szkockiej i hiszpanskiej sa.

Koszulki z lig Belgii, Anglii, Niemiec, Polski i Portugalii sie gdzies zapodzialy. Pomimo ze wszystkie je wypakowalem w ten sposob, do tego samego folderu, odchaczylem co mialem i lipa.

Logosow z Anglii i Niemiec mimo ze je tez sciagnalem i moge je fizycznie zobaczyc w pliku tez brakuje ich w grze. Nie kumam tego...

Bede dalej walczyl ale troche to frustrujace.

Odnośnik do komentarza

Powalczylem powalczylem i w koncu znalazlem. Dzieki Kowal za probe pomocy, dokladnie jak mowisz, tamte koszulki byly juz od razu "zainstalowane" w FM, ja te ktore sciagalem wrzucilem do zlego pliku, poprawilem, przeladowalem i dziala jak ta lala. Ide sciagac reszte dodatkow i czas zaczac prawdziwy sezon, pozdrawiam i sorry za zamieszanie.

Odnośnik do komentarza

Witam, jestem nowy na forum i dopiero zaczalem grac w fm 2012. Jest to moje 1 starcie i mam takie pytanie, czy jest gdzies jakis artykul gdzie jest opisana cala rozgrywka, danym klubem, zebym mogl robic krok po kroku to samo i zaznajomic sie jakso ze wszystkim? Za duzo tego jest jak na 1 raz i nie wiem jak ustawiac treningi, scoutow itp. Kolejne pytanie to o talenty, wyszukalem talent z Brazyli (Tiago Alves z Santosu) na internecie i teraz w fm'ie nie moge go wogole wyszukac, zeby go kupic? Moglby mi ktos pomoc?

Odnośnik do komentarza

Witam, jestem nowy na forum i dopiero zaczalem grac w fm 2012. Jest to moje 1 starcie i mam takie pytanie, czy jest gdzies jakis artykul gdzie jest opisana cala rozgrywka, danym klubem, zebym mogl robic krok po kroku to samo i zaznajomic sie jakso ze wszystkim? Za duzo tego jest jak na 1 raz i nie wiem jak ustawiac treningi, scoutow itp. Kolejne pytanie to o talenty, wyszukalem talent z Brazyli (Tiago Alves z Santosu) na internecie i teraz w fm'ie nie moge go wogole wyszukac, zeby go kupic? Moglby mi ktos pomoc?

dużo by opisywać. lepiej jak byś pytał pojedyńczo bo o tym można by spokojnie książkę napisać a poza tym każdy robi pewne rzeczy inaczej.

Odnośnik do komentarza

Witam, jestem nowy na forum i dopiero zaczalem grac w fm 2012. Jest to moje 1 starcie i mam takie pytanie, czy jest gdzies jakis artykul gdzie jest opisana cala rozgrywka, danym klubem, zebym mogl robic krok po kroku to samo i zaznajomic sie jakso ze wszystkim? Za duzo tego jest jak na 1 raz i nie wiem jak ustawiac treningi, scoutow itp. Kolejne pytanie to o talenty, wyszukalem talent z Brazyli (Tiago Alves z Santosu) na internecie i teraz w fm'ie nie moge go wogole wyszukac, zeby go kupic? Moglby mi ktos pomoc?

 

Co do talentów, zwłaszcza z Brazylii, zaobserwowałem, że czasami wpisanie tej wyświetlanej nazwy nic nie daje i trzeba wejść w informacje osobiste gracza i spojrzeć w jego dane osobowe, wybrać któryś człon nazwiska i je wpisać w wyszukiwarkę, może znajdzie. A na następny raz jak znajdziesz piłkarza, to kliknij prawym przyciskiem myszy, bodajże scouting i dodaj do listy życzeń (później wciskasz F6 i pokazują Ci się piłkarze dodani do listy życzeń).

 

A ogólnie co do artykułu, to takowego nie znajdziesz. Tak jak napisał MaKK, za dużo roboty z tym by było... Tomz, sprawdź priv :)

Odnośnik do komentarza

Nie kumam tej gry... Mam pana X który zarabia 55k. Za 12 miesięcy kończy mu się kontrakt, który chcę przedłużyć. I raptem nie mogę mu zaproponować kontraktu na tych samych zasadach - mogę mu dać max 20k... Ciekawe jakie odwzorowanie ma to w rzeczywistości - "Panie Guardiola wiem że chciałby Pan zatrzymać Messiego w klubie ale niestety możemy mu zaoferować tylko 20 tysięcy na tydzień i dobre miejsce parkingowe. Jestem przekonany że się zgodzi na tą intratną ofertę"...

Odnośnik do komentarza

Siemanko pomoglibyście mi z wzmocnieniami do Legii Warszawa? Mam końcówkę sezonu chyba ze 4 lub 5 meczy i będę prawdopodobnie mistrzem i już zastanawiam się nad wzmocnieniami na każdą z pozycji. 1-nego lub 2-óch zawodników ,którzy będą chcieli przyjść do naszej ligi i będą prezentować wysoki poziom? Najlepiej by kosztowali max. 3-4 mln ZŁ

z góry dzięki :)

Odnośnik do komentarza

Nie kumam tej gry... Mam pana X który zarabia 55k. Za 12 miesięcy kończy mu się kontrakt, który chcę przedłużyć. I raptem nie mogę mu zaproponować kontraktu na tych samych zasadach - mogę mu dać max 20k... Ciekawe jakie odwzorowanie ma to w rzeczywistości - "Panie Guardiola wiem że chciałby Pan zatrzymać Messiego w klubie ale niestety możemy mu zaoferować tylko 20 tysięcy na tydzień i dobre miejsce parkingowe. Jestem przekonany że się zgodzi na tą intratną ofertę"...

Jeśli manager jest nieodpowiedzialny i oferuje zbyt duże kontrakty to doprowadza to klub do gorszej sytuacji finansowej. W wyniku czego brak w klubie kasy. Skoro więc pensje Twoich zawodników przekraczają budżet płacowy to nie dziw się, że nie możesz oferować wysokich kontraktów. Nie obwiniaj gry, tylko pomyśl przed szastaniem kasą na lewo i prawo.

Odnośnik do komentarza

Da się jakoś ustawić żeby wchodząc w zawodnika domyślnie pokazywały się jego atrybuty a nie cały profil ?

 

Czy naprawdę tak ciężko przeczytać chociaż FAQ? Widać, że szukanie informacji jest dla niektórych zbyt trudne...

 

 

Mogę jakoś tak zrobić, by za automatycznie pokazywały mi się atrybuty zawodnika na całym ekranie tak jak to było w poprzednich wersjach i nie musiał klikać tego przycisku ?

 

Ustawienia --> Ogólne --> Sekcja domyślna (piłkarz) --> Atrybuty..

 

Odnośnik do komentarza

Nie kumam tej gry... Mam pana X który zarabia 55k. Za 12 miesięcy kończy mu się kontrakt, który chcę przedłużyć. I raptem nie mogę mu zaproponować kontraktu na tych samych zasadach - mogę mu dać max 20k... Ciekawe jakie odwzorowanie ma to w rzeczywistości - "Panie Guardiola wiem że chciałby Pan zatrzymać Messiego w klubie ale niestety możemy mu zaoferować tylko 20 tysięcy na tydzień i dobre miejsce parkingowe. Jestem przekonany że się zgodzi na tą intratną ofertę"...

Jeśli manager jest nieodpowiedzialny i oferuje zbyt duże kontrakty to doprowadza to klub do gorszej sytuacji finansowej. W wyniku czego brak w klubie kasy. Skoro więc pensje Twoich zawodników przekraczają budżet płacowy to nie dziw się, że nie możesz oferować wysokich kontraktów. Nie obwiniaj gry, tylko pomyśl przed szastaniem kasą na lewo i prawo.

 

Tyle, że to pierwszy sezon. Gram Bayernem i takie kontrakty są od początku więc o słabej sytuacji finansowej raczej mowy nie ma :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...