Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

czy to jest znany bug, ze piłkarze powołani na u23 nie wracają z kwalifikacji olimpijskich? Minęły już 3 tygodnie od imprezy, piłkarze ciągle z reprezentacja - przewidywana data powrotu minęła 3 tyg temu. Jeszcze trochę i ominie ich cała runda wiosenna... jeśli w ogóle wrócą kiedykolwiek...

 

Pilkarzy odzyskalem po tym jak zostali powołani do pierwszej druzyny. Jeden stracił 5 miesiecy drugi 7

Odnośnik do komentarza

Czesc

 

2 pytania ode mnie

 

1. Co to jest ta "premia za lojalnosc przy kontrakcie" , kiedy pobierana jest kasa za to, a kiedy nie ?

 

2. Negocjowalem ze scoutem innego klubu , jednak nie doszlismy do porozumienia . Jest juz ponad pol roku po fiasku i dalej nie moge z nim rozmawiac ,bo nie chce slyszec o przeniesieniu sie . Juz na zawsze bedzie dla mnie niedostepny ? :(

Odnośnik do komentarza

1. Co to jest ta "premia za lojalnosc przy kontrakcie" , kiedy pobierana jest kasa za to, a kiedy nie ?

 

To chyba dotyczy tego, że jeśli zawodnik ma tę klauzulę w kontrakcie i podpisze z Tobą nowy kontrakt, wypłacisz mu kasę z tej klauzuli - to taka premia za wierność klubowi, za przedłużenie kontrakty. Ja tak to rozumiem.

Odnośnik do komentarza

Właśnie przeglądam sobie osiągnięcia na steamie i zauważyłem że jedno z osiągnieć nie zostało jeszcze wcale zdobyte. A mianowicie:

 

 

 

Najlepszy w Europie

 

Twój zawodnik zdobył tytuł Najlepszego Piłkarza Europy

 

 

U mnie też nigdy żaden piłkarz tej nagordy nie zdobył mimo że złote piłki się zdarzały i tutaj moje pytanie na tych zawodników głosują szkoleniowcy reprezentacji czy tak jak to jest w żeczywistości dziennikarze?

I co się stało z nagordą dla najlepszego bramkarza świata? Pamiętam że w poprzednich odsłonach FM była ( nie pamiętam czy w FM11 też ) a w FM12 jej brak występuje tylko dla Hiszpani i Anglii a kiedyś była nawet dla Polskiej Ligi i Europy.

Odnośnik do komentarza

Witam panowie. W koncu po zakupie troche powazniej grac i musze przyznac ze momentami jestem zagubiony po tych zmianach w wygladzie FM (ostatni ktory mialem to fm09), sporo sie zmienilo i jeszcze nie wszystko przychodzi mi naturalnie, zebym od razu wiedzial ktora ikonke kliknac jak czegos szukam, ale to tylko kwestia czasu.

Po drugie troche zirytowalo mnie to ile dodatkow graficznych musialem sciagnac by ta gra jakas wygladala (mowie o herbach, koszulkac, twarzach itd). No ale widzialy galy co braly... chyba.

Po trzecie jako ze gram mega slabym, do tego zadluzonych Plymouth Argyle z league2 (zero na transfery, splaty na lata, i bodajze 25tys funciorow tyg na wyplaty, w tej chwili jest ponad 26.5tys jak zaczalem grac i zarzad karze mi sprzedac graczy by zjechac, a tam i tak nie ma kogo sprzedac, takie patyki :)).

Po czwarte czy to mozliwe, ze nie moge odwolac sparingow ktore juz byly ustalone przed moim objeciem klubu? Pamietam w fm09 moglem wywalic mecze ktore ktos madry mi ustalil co 2-3 dni, albo z rywalem z ktorym nie chcialem grac. A tu nigdzie nie moge odznaczyc, badz po prostu odwolac takiego meczu.

Kazda pomoc i rada mile widziana, zyczcie mi powodzenia bedzie mi potrzebne z tym "klubem" :)

Odnośnik do komentarza

Takie to proste ale tyle z tym problemow :) Dzieki!

Kolejne pytanie, sciagam sobie rozne skiny tak jak pozostale grafiki, tworze osobny folder "skins" ale pomimo przeladowania dalej nic mi sie nie wyswietla w dostepnych skinach poza tymi dwoma podstawowymi. Czyzbym znowu to gdzies zle wypakowywal?

Wypakowuje to do: users/daniel/documents/SI/FM2012/graphics/skins i dalej nic z tego.,

Koszulki, twarze, herby dzialaja.

Odnośnik do komentarza

Takie to proste ale tyle z tym problemow :) Dzieki!

Kolejne pytanie, sciagam sobie rozne skiny tak jak pozostale grafiki, tworze osobny folder "skins" ale pomimo przeladowania dalej nic mi sie nie wyswietla w dostepnych skinach poza tymi dwoma podstawowymi. Czyzbym znowu to gdzies zle wypakowywal?

Wypakowuje to do: users/daniel/documents/SI/FM2012/graphics/skins i dalej nic z tego.,

Koszulki, twarze, herby dzialaja.

Wypakuj je do folderu users/daniel/documents/SI/FM2012/skins

wtedy wszystko powinno działać. :)

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich, właśnie zainwestowałem w FM-a 2012. Będę grał Śląskiem Wrocław, jakie ligi polecacie mi wybrać na mojego kompa?

procesor Intel E2200 2,2 Ghz

karta graficzna Nvidia Geforce 8500gt

2 GB RAM

Windows 7

 

I jeszcze jakby ktos dał link do jakiegoś mega-packa herbów i twarzy, to by było fajnie :).

Odnośnik do komentarza

Czesc

 

2 pytania ode mnie

 

1. Co to jest ta "premia za lojalnosc przy kontrakcie" , kiedy pobierana jest kasa za to, a kiedy nie ?

 

2. Negocjowalem ze scoutem innego klubu , jednak nie doszlismy do porozumienia . Jest juz ponad pol roku po fiasku i dalej nie moge z nim rozmawiac ,bo nie chce slyszec o przeniesieniu sie . Juz na zawsze bedzie dla mnie niedostepny ? :(

 

ponawiam i dorzucam pytanie , mianowicie - zniknelo mi okienko raport jak wchodze w profil pilkarza i nigdzie nie moge go znalezc , da sie je jakos przywrocic ?

Odnośnik do komentarza

witam

pisałem już wcześniej ale chyba w niewłaściwym dziale wiec opisze mój problem jeszcze raz. Mianowicie - Gdy prowadze ac milan i wykupuje 50% karty Stephana El Shaarawiego pojawia on sie w składzie podwójnie- nie moge go wybrać do składu czy przypisać mu nr (bo ma -1). Próbowałem kupić go na innym savie i tego problemu nie ma

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...