Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Jarek,

Przywracanie ustawien fabrycznych

"1. Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrócie do gry Football Manager 2012 i wybierz "Właściwości"

2. W polu "Element Docelowy" dodaj: --reset_preferences ; Dla standardowej instalacji gry taka linia powinna wyglądać tak:

C:\Program Files\Sports Interactive\Football Manager 2012\fm.exe" --reset_preferences

3. Kliknij "OK" i uruchom grę. "

4.Jak wylaczysz gre to pamietaj aby usunac " --reset_ preferenes" bo co wlaczenie gry bede resetowane ustawienia.

Odnośnik do komentarza

Witam! Mam pewien problem. Gram Milanem w FM 2012 i jest to mój drugi sezon, a dokładnie lipiec 2012. Chcę zakupić Marka Hamsika za 30 mln euro, proponuję mu kontrakt i wygrywam o niego walkę z Tottenhamem. I tu pojawia się problem. Nie ma środków na wykupienie go z Napoli, mimo że oferuję zapłatę w 48- miesięcznych ratach. Dodam, że wcześniej wykupiłem Ganso z Santosu. I tu mam pytanie: jest jakiś sposób, poza prośbami do zarządu o zwiększenie budżetu żeby go wykupić czy muszę kogoś sprzedać? ( Nocerino na wypożyczenie do FC Porto za 6,25 mln idzie a Emanuelson do Lyonu za 2,5 lecz to i tak nie starcza.) Proszę o odpowiedź tutaj albo na GG: 12710887. Z góry wielkie dzięki!

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

cóż czasami się zdarzają ;/ przez 5 sezonow mialem 2 i oby ani razu wiecej ;) ;/ , jedyne co moge polecic to autosave co miesiac

 

Co trzeba zrobić aby wyświetlały mi się twarze newgenów ?

opcje w grze ==>> obraz i dzwiek [ opcja ustawienia obrazu :"Wyświetlanie zdjec"auntentyczne i wygenerowane"
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...