Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie. Czy w lidze hiszpańskiej jest jakaś możliwość aby rezerwy mojego klubu były bardziej zależne odemnie. Moja Malaga spisuje się coraz lepiej, dysponuję już naprawdę szoroka kadrą, czasem nawet kupuję zawodników stricte do rezerw. Wielu moich młodych sie tam ogrywa (LIGA adelante) a oni jak gdyby nigdy nic sprzedają swoje obiekty młodzieżowe itp. Czy jeżeli przesune do nich jakiegoś piłkarza, i z tamtego poziomu go sprzedam, to zasilę swoje konto, czy konto rezerw?

Odnośnik do komentarza

pomóżcie mi bo zaraz mnie szlag ze złości trafi.

 

Cała sprawa polega na tym, że krakowski aster blokuje porty na których działa steam.

 

zainstalowałem więc steama i grę podłączając się pod internet od innego providera z myślą że zainstaluje raz i potem będe grał w trybie offline. problem w tym, że się nie da. wróciłem z laptopem do domu, próbuje włączyć fma i dupa, wyrzuca mi komunikat, że nie mogę się połączyć ze steamem jak klikam przejdz w tryb offline to gra się nie odpala.

 

Co robić, błagam, pomóżcie

Ktoś już wcześniej o tym pisał. Raz jeszcze podłącz się pod neta i wówczas przejdź w Steamie do trybu offline. Gra powinna uruchomić się bez problemów.

Odnośnik do komentarza
Gość Dimhil

Zastanawiam się nad jedną sytuacją. Mianowicie podczas rozgrywania mojego pierwszego sezonu, gdzieś w marcu przedstawiono mi kilkunastu "Kandydatów na juniorów". Jednemu z nich od razu zaoferowałem kontrakt i pod podpisaniu pojawiła się informacja "Dnia tego i tego przechodzi do klubu R. Madrid". Hmm, no przecież już w nim jest. Był dostepny, mogłem z niego korzystać, grał sobie w juniorach. Początek okna transferowego, i ten zawodnik tak jakby przyszedł do mnie z zewnątrz, z wolnego transferu. Mogłem zrobić konferencję i tak dalej, w historii pokazuje, że dołączył do klubu z "wolnego". Czyli, jak normalny transfer. Co ciekawe, sezon poprzedni, w którym się pojawił - zniknął z karty historii, dlaczego?

 

No ale do rzeczy. Moje pytanie jest takie - czy ten zawodnik będzie teraz brany pod uwagę, jako mój wychowanek? Czy jako zawodnik, którego "kupiłem" (sam od siebie, lol). Da się to jakoś sprawdzić w grze?

 

Może to i głupota, jednak bardzo mnie ciekawi cała ta sytuacja.

Odnośnik do komentarza

Zawodnik zostaje wychowankiem klubu, gdy będzie w nim przez 3 lata między 15 a 21 rokiem życia. Trochę głupio, że teraz w europejskich pucharach juniorów trzeba zgłaszać, za wyjątkiem tych, którzy są w klubie od 2 lat. Jak go wypożyczę to znowu musi być 2 lata, głupie przepisy.

Odnośnik do komentarza

Przeszukiwałem temat, ale nic na ten temat nie znalazłem

otóż jeszcze w grudniu, grając w FM, a także w poprzednich częściach, zawsze miałem ustawioną opcję 3 File Rolling Autosave - codziennie (Every Day). Było to bardzo wygodne, gdyż każdego dnia o północy gra się sejwowała, a trwało to krócej niż sekundę. Sejwy normalnie działały, a jak klikałem przed wyjściem z gry "save game", gra sejwowała się już w pełni, długo.

 

Po półtoramiesięcznej przerwie, kiedy wróciłem do FMa i zainstalowały się nowe patche, nagle gra każdego dnia sejwuje się w całości (jak przy wyjściu), co nieraz trwa nawet minutę i nieziemsko irytuje. Dziwne, bo w logu patcha nic o tym nie pisało...

 

Ktoś też to zauważył, czy może coś się zmieniło u mnie w kompie, albo coś?

Odnośnik do komentarza

Witam ponownie , przedstawiać się chyba nie muszę XD hehehe <joke> ;) taka refleksja chciałem się z Wami podzielić a mianowicie , ile w Fm'ie lig tyle zagadek ;D nie wiem czy się ze mną zgodzicie ale ostatnimi czasy takie wrażenie mam ;)

 

z tym ze zawitałem tutaj by zasięgnąć rady starszyzny :D aby sytuacja była jasna objaśnię parę faktów : Klub włoski 4 ligowy Poggibonsi :) ,

przydomek : Leoni [Lwy] , zacząłem 3 sezon w 1 awans z 4do3 , w 2 niestety przegrane baraże z Ascoli u mnie 0-0 u nich 2-2 lecz przepisy we Włoszech mówią iż w takim wypadku awansuje ekipa z wyższego miejsca w lidze ... szkoda no ale cóż takie przepisy , 3 sezon własnie zaczynam i tu problem jest , Oczywiście w tym sezonie nie powinienem mieć już problemów z mistrzem 1c/b lecz problem jest z goła inny , a mianowicie

 

1 nie mogę żadnego trenera zatrudnić , problem dokładnie wnika z tego ze jakiego bym nie wybrał trenera nawet z przypuszczalnie z samymi 1-kami , to i tak żąda on ode mnie pensji większej niż 7 tys. zł /m-ce , a ja mogę max 6tys trenerowi dać ... i od 2 sezonów nie mam trenerów ofensywnych defensywnych ;/ na "szczęście" moja baza jest tragiczna wiec wystarczy mój asystent , ale to i tak problem dla mnie , wie ktoś jak to rozwiązać ?

 

p.s [ naj śmieszniejsze w tym było to ze od początku gry miałem fizjoterapeutę który trzepał 65 TYS zł za miesiąc , sprawdźcie sobie sami to przetrzecie oczy ze zdumienia ;) tak jak ja zrobiłem gdy to zobaczyłem w sztabie ...

 

2. problem , bądź może i tak jest we Włoszech ze grajki* wracają dopiero w sierpniu , co uniemożliwia przygotowania się tak naprawdę do pucharu i ligi ...

 

ja piecze* nie zdarzylem dokonczyc postu i crash ...pierwszy raz [ podczas przechodzenia do meczu "graj" , ale juz wiem ze nie ostatni , wiec chyba sobie odpuszcze juz wloska ;/

jasny gwint , a takie transfery przeprowadzilem , teraz nie wiem na co mam byc zly , czy na tworcow gry ze nie moga zrobic grywalnej gry czy moze na sprzet ... ehhh czas chyba sie polozyc w takim razie ;/

Odnośnik do komentarza

Zauważyłem jedna rzecz, aczkolwiek może to nie być błąd gry, a mianowicie, gram już 2 druzyna, która ma indywidualna umowe telewizyjną. Najpierw była Perugia, teraz Darlington i w obu przypadkach po awansie do najwyższej klasy rozgrywkowej nie dostałem ŻADNYCH pieniędzy za prawa telewizyjne!! Odechciewa sie grać, tyle wirtualnych lat zmarnowanych

Odnośnik do komentarza

Witam, nie mam konta na PayPal i nie wiem jak przelać kasę do autora FMRTE v.5.1.4 aby dostać kod. Czy ktoś UCZCIWY pomógł by Mi i w tej sprawie i za mnie to zrobił. Ja osobiście przeleje tej osobie pieniądze na konto oraz za fatygę się jakoś dogadamy :)

czekam na odpowiedz.

Odnośnik do komentarza

Miał ktoś pecha do jakiejś drożyny ? ja już 2 na swoim koncie mam Zagłębie Lublin przez kilka lat nie mogłem ich pokonać , i kurde we Włoszech mam Ascoli ... 2-2 u siebie i karny dla nich 1-0 i sezon w plecy , mam nadzieje ze maksyma do 3 razy sztuka się sprawdzi ;D ... Ascoli awans no to teraz czas na mnie ;) 14 meczy bez porazki polfinalowy mecz z Ascoli i przegrywam ... czasami czuje sie jakby gra oszukiwala ;P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...