Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co wiem to w 12 mieli znaczaco poprawić newgenów z Polski, ale jak to jest to widać efekty..

 

ja od siebie zadam takie pytanie, które mnie bardzo nurtuje.

 

Otóż zaczynam nową grę, wybieram drużyne. I mam załóżmy 80 % z transferów kasy. Sprzedaje jakiegoś zawodnika, a następnie dzień przed zaakceptowaniem kontraktu zmienia mi się to do 30%. Miałem już tak w Sportingu Gijón i Valencii i nie tylko.

Odnośnik do komentarza

Pytanie do znawców rozgrywki sieciowej:

Zamierzam do dziś zacząć epicką rozgrywkę z kolegą drużynami Wigry Suwałki oraz Puszcza Niepołomica. Aby je uaktywnić wymagany jest dodatek z grywalnymi niższymi ligami polskimi (ściągnąłem CM Revolution Polska Liga Update v1.0). Czy w przypadku, gdy to ja zakładam grę to mój znajomy musi posiadać również ten sam plik? (chociaż to akurat nie problem). Kwestią istotna jest to, czy przy tylu ligach, ile ten dodatek zawiera gra będzie chodziła w miarę płynnie? Jest tam ok 10 lig chyba (licząc z III ligą podzieloną na grupy). Czy może lepiej wyjdzie nam ograniczenie się do Ektraklasy + I i II ligi?

 

Internet to 10/2 Mbit i u niego dużo szybszy niż mój, komputery i5/4gb i jego amd turion costam costam z 3gb chyba :)

 

Jakieś sugestie? Wolałbym uniknąć rozczarowania sporym spowolnieniem rozgrywki po połowie sezonu.

Odnośnik do komentarza

Nie musi posiadać tego samego pliku druga osoba. Ja w FM 10 miałem wczytane wszystkie do 4 Ligi Polskiej i dało się graczy przy o wiele słabszym komputerze. W moim i koledze przypadku ilość osób nie wpływała na płynność. Lepiej będzie jak osoba z lepszym komputerem założy serwer. A nawet jak będzie wam źle to zawsze można usunąć jakąś ligę.

Odnośnik do komentarza

Ok, dzięki za info. Czyli powinno być jak należy.

 

Kolejne pytanie, tym razem dot. mojej podstawowej kariery w FM: rozrosła mi się strasznie baza danych i coraz ciężej się gra - chcę odjąć kilkanaście lig, czy ktoś ma doświadczenie w tej kwestii? Czy ktoś już z tego korzystał i może się podzielić wrażeniami?

Odnośnik do komentarza

To jest niecałe 800 tys miesięcznie. Jeśli masz duży przepływ miesięczny gotówki w klubie, to możesz nie zauważyć tej kasy. Gdzieś w Centrum Transferowym (Klauzule, czy jakoś tak) musisz poszukać, tam jest spis wszystkich rat. Natomiast jeśli chcesz dokładnie sprawdzić, czy ta wpływa, to już musisz w finansach klubu zobaczyć jakie masz wpływy/wydatki transferowe i odpowiednio poobliczać sobie. Trochę zagmatwanie to wygląda :)

Odnośnik do komentarza

Z tego co wiem to w 12 mieli znaczaco poprawić newgenów z Polski, ale jak to jest to widać efekty..

 

:pieprzenie:

 

http://dl.dropbox.com/u/2860026/kadra%202019/Adam%20Hanzel%20%28Widok%20og%C3%B3lny_%20Profil%29.png

http://dl.dropbox.com/u/2860026/kadra%202019/Andrzej%20Lomski%20%28Widok%20og%C3%B3lny_%20Atrybuty%29.png

 

Dwóch zawodników z jakiejś testowej gry. Nie jest to Messi, ale ten pierwszy to obrońca na bardzo solidnym, europejskim poziomie, drugi ma statystyki jak Lewandowski w wieku 20 lat, jak nie wyższe.

Odnośnik do komentarza

Ostatnio podczas gry w FM'a wyskoczył mi Microsoft Visual C++ Runtiime Error. Wraz z komunikatem - "Microsoft Visual C++ Runtime has requested this application close down in an unusual manner, The application will now be closed". Dzieje się to podczas rozgrywania meczu w trybie 3D. Ze wskazówek z innych stron przeinstalowałem już Microsoft Visual C++, ale błąd dalej występuje.. Miał ktoś kiedyś z tym do czynienia i się uporał?

Odnośnik do komentarza

Ok, dzięki za info. Czyli powinno być jak należy.

 

Kolejne pytanie, tym razem dot. mojej podstawowej kariery w FM: rozrosła mi się strasznie baza danych i coraz ciężej się gra - chcę odjąć kilkanaście lig, czy ktoś ma doświadczenie w tej kwestii? Czy ktoś już z tego korzystał i może się podzielić wrażeniami?

No korzystasz z opcji dodaj usuń ligę i usuwasz ligę której nie chcesz z tym że zmiany zostaną wprowadzone bodajrze z 30 czerwca na 1 lipca.

 

U mnie problem jest taki że na starcie dodałem sobie 4 różne ligi Polską Ekstraklase, Angielską Premier League, Serie A i Hiszpańską BBVA po kilku sezonach dodałem I ligę polską i Baza piłkarzy z około 20 tysięcy rozrosła się do 40 tysięcy i nie da się tego już naprawić nawet kupiłem Fmrte żeby jakoś się masowo pozbyć tych dodatkowych 20 tysięcy ale nic z tego pozbęde się 3 tysięcy to gra to dośc szybko nadrobi i doda te 3 tysiące z powrotem :/ Choć nie wiem jakim cudem włączająć tylko I lige polską baza piłkarzy aż tak się mogła rozrosnąć :/ Także ta opcja bardzo fajna ale ma niestety ten problem z piłkarzami że po wyłączeniu ligi tych dodatkowych się już nie pozbędzie. Co prawda na szybkość rozgrywki jakoś to za bardzo nie wpływa ale na wage save już tak i przez to długo sie wczytuje i zapisuje :/

Orientuje się ktoś czy na forum SI ktoś opisywał podobny problem?

Odnośnik do komentarza

pomóżcie mi bo zaraz mnie szlag ze złości trafi.

 

Cała sprawa polega na tym, że krakowski aster blokuje porty na których działa steam.

 

zainstalowałem więc steama i grę podłączając się pod internet od innego providera z myślą że zainstaluje raz i potem będe grał w trybie offline. problem w tym, że się nie da. wróciłem z laptopem do domu, próbuje włączyć fma i dupa, wyrzuca mi komunikat, że nie mogę się połączyć ze steamem jak klikam przejdz w tryb offline to gra się nie odpala.

 

Co robić, błagam, pomóżcie

Odnośnik do komentarza

Witam po raz pierwszy, niestety już w pierwszym poście muszę prosić Was o pomoc w związku z problemem w grze. Z góry przepraszam jeżeli zbytnio się rozpiszę... ;)

 

2 sezon gram Legią, wszystko szło sprawnie, poza błędem " xml parsing error not well- formed" który udaje mi się rozwiązać i nagle gra zatrzymuje się. Dokładnie 27 marca 2013 o 20.45, kilka dni przed derbami z Polonia przetwarzanie się zacina, przy grze w oknie widać, że po jakimś czasie "Football Manager 2012 (nie odpowiada) i gra się wyłącza, albo też muszę wyłączyć grę poprzez menadżera urządzeń... Próbowałem następujących rozwiązań:

- przeinstalowanie FM-a i steama

- zmieniłem widok gry na grę w oknie

- wyczyszczenie rejestru przez ccleanera

- usunięcie plików .ncf folderu steamapps

- usunąłem plik ClientRegistry.blob i sprawdziłem w steamie spójność gry...

- zmiana na wolne przetwarzanie wyników

- wzorem błędu "xml parsing error not well- formed" usunąłem folder związany z tym błędem

- nie pomaga dwudniowy urlop

- nie pomaga tygodniowy urlop

- nie pomaga miesięczny urlop

- gra przy steamie w trybie offline

 

Podczas drugiego sezonu mam uruchomione następujące ligi: angielska, argentyńska, brazylijska, białoruska, chorwacka, czeska, francuska, hiszpańska, holenderska, niemiecka (pierwsza i druga), polska(pierwsza i druga), serbska, słowacka, ukraińska i włoska. Wiem, że sporo, ale przy grze na laptopie z procesorem i7 2GHz i 6GB ramu uznałem, że sprzęt podoła...

 

Pytanie wobec powyższego brzmi następująco: czy macie, szanowni użytkownicy, jakieś pomysły co jeszcze można zrobić, aby gra ruszyła dalej? Zależy mi na tym bo grało mi sie całkiem przyjemnie, w Legii pojawił się chociażby Yaya Sanogo i JV of Hesselink, podjąłem też rozmowy z Borucem, Hamitem Altintopem, C. Fierro, E. Toressem... Przyjemnie mi się grało i żal byłoby tracić taką karierę...

 

Dodam, że nie ściągałem żadnych dodatkowych plików, poza tymi które automatycznie ściąga nieszczęsny steam...

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich

mam takie pytanie chciałem zakupić w FM12 jednego piłkarza negocjowałem z jego menadzerem wrunki umowy ale niedoszliśmy do porozumienia jak teraz moge wznowić negocjacje transferowe po nieudanych poprzednich niechce on wogóle ze mna rozmawiać czy da sie jeszcze coś zrobić ? walczy o niego sporo klubów

Odnośnik do komentarza

@Saint

 

Próbowałeś u kogoś przesymulować tą nieszczęsną datę rozgrywki? Może po prostu na innym FM da radę. Jeśli jesteś zainteresowany takim rozwiązaniem to możesz wrzucić save na jakiś serwer i podać linka na PW, zobaczę czy u mnie da się przewinąć grę dalej.

 

Z możliwych rozwiązań problemu, które jeszcze możesz wykonać u siebie przychodzi mi do głowy usunięcie wszystkich dodatków graficznych jeśli takowe posiadasz. Czasami to pomaga na wykrzaczanie się gry.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...