Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiecie czemu nie mogę dodać zdjęcia newgenowi?

 

 

Nie da się

 

Ja z kolei mam takowy problem ;/ juz 3 razy w ciągu 5h ;/ m-ce w plecy przez to

miał ktoś może z was coś podobnego ? poradził sobie ? info: xp sp3 , wcześniej na 7 jechałem lecz tam z kolei crashe występowały , instalowałem jbc MV C++ ;/ i jak widać nie pomogło ;/

Odnośnik do komentarza

Zna ktoś jakiś bardzo dobry program do przyspieszania gier, przede wszystkim football managera ?

Znam :) Konkretnie to...lepszy procek + więcej RAM-u ;P A tak na poważnie, to jedyne co możesz chyba zrobić, to oczyszczenie kompa ze zbędnych śmieci, defragmentacja dysku i w menedżerze zadań ustaw sobie wyższy priorytet na fm.exe ;)

Odnośnik do komentarza

Najprawdopodobniej udało mi się ustalić przyczynę" Runtime Error! ", po śniadaniu potwierdzę kilkoma meczami i napisze co i jak :)

 

Jak go nie kijem to pałka ... Runtime ustopil rozegralem mecz ktory probolwalem 10 razy rozegrac i udalo sie skonczyc mecz , to po meczu kolejny mecz i crash ... ehh cos czuje ze jeszcze poczekam by w pelni moc pograc ... i nie myslcie ze to Was nie dotyczy bo nie mieliscie tego u siebie ...

jeszcze , ja mam 11 sezon w 9 zaczely sie problemy ;/

Odnośnik do komentarza

http://i39.tinypic.com/25gs3fk.png

Patcha zainstalowałem wraz crackiem kilka razy i nic nie pomogło.

:doh!:

Wpierw myślałem, że jeszcze śpię, albo i śnię, ale kawę piłem, a nie zwykłem lunatykować.

Ah i mam dla Ciebie rozwiązanie, kup oryginał to nie będziesz takich problemów.

---

 

A w innym temacie, ktoś wie może jak po awansie z BSS do BSP zmienia się kondycja finansowa? Dadzą w klubie więcej kasy na płace?

Odnośnik do komentarza

Witam mój problem polega na tym że po sformatowaniu kompa fm nie chce mi się odpalić i wyskakuję taki oto błąd:

Kiedys sam nie kupowałem gier , i rozumiem "mlodego" w pewnym sensie ;) zainstaluj directx'a , teraz majac nawet i to papierowe opakowanie [reszta schowana;d] na polce jest satysfakcja :)

 

Wrona ,szału raczej nie otrzymasz ;) ale moze z 2tys na m-ce zarzad dorzuci ;d

Odnośnik do komentarza

Czy nie orientuje się ktoś jak można zamienić miejscami te zakładki ? Czy to wszystko zależy od skina ?

 

http://imageupload.org/?d=CA8482421

 

Nie wiem czy o to Ci chodzi ale spróbuj tak : Ustawienia>> i tam po prawej stronie masz sekcja domyślna piłkarz, zespól zmien na atrybuty, skład

 

Tak o to mi chodziło problem rozwiązany, dzięki ! ; )

Odnośnik do komentarza

Objąłem reprezentację Polski, zagrałem EURO, odpadłem w ćwierćfinale z Niemcami, ale po bardzo dobrej grze . Po mistrzostwach wiadomo przyszedł czas na eliminacje do MŚ, no i tutaj mam problem. Zawodnicy grali taki piach że szkoda gadać. Grałem tą samą taktyką, stawiam na tych samych zawodników przez co są ze sobą dobrze zgrani i wdupiłem z Czarnogórą 3:0 w bardzo słabym stylu. Co może być przyczyną?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...