Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem ze juz bylo ale nie moge znalezc. moze ktos wrzucic daty generowania sie newgenow w poszczegolnych krajach?

 

JANUARY

27.1 - Costa Rica

28.1 - Honduras, Jamaica, Guatemala, Panama, Nicaragua, Netherlands Antilles, Suriname, St Vincent, Guyana, Grenada, El Salvador, Cuba & Bermuda

 

FEBRUARY

23.2 - Azerbaijan, Bosnia & Herzeg., Estonia, FYR Macedonia, Kazakhstan, Latvia, Lithuania, Moldova, Montenegro, New Zealand, Georgia, Andorra, Albania, American Samoa, Fiji, Papua New Guinea, Samoa, Solomon Islands, Tonga, Vanuatu, Armenia & Malta

 

MARCH

2.3 - Mexico

7.3 - Australia, Croatia, France, Germany, Greece, Hungary, Israel, Northern Ireland, Scotland, Switzerland, Turkey, Ukraine & Wales

12.3 - Austria & England

16.3 - Slovakia

17.3 - Belgium, Czech Republic, Italy, Poland, Portugal, Cyprus & Indonesia

19.3 - Bulgaria, Slovenia & Romania

25.3 - Denmark & Netherlands

28.3 - Serbia & Spain

 

APRIL

2.4 - Argentina, South Africa & India

18.4 - Uruguay

 

MAY

7.5 - Mali

 

JUNE

6.6 - Barbados, Bolivia, Ecuador, Paraguay, Venezuela & Trinidad & Tobago

 

AUGUST

20.8 - Sweden & Hong Kong

27.8 - Canada, Iran, Iraq, Japan, Kuwait, Lebanon, Qatar, Saudi Arabia, Turkmenistan, U.A.E, Uzbekistan, Vietnam, Macau, Yemen, Thailand, Tajikistan, Syria, Sri Lanka, Philippines, Palestine, Pakistan, Oman, Northern Mariana Islands, Nepal, N. Korea, Mynamar, Mongolia, Maldives, Macau (China PR), Laos, Kyrgyzstan, Jordan, Guam, East Timor, Chinese Taipei, Cambodia, Brunei, Bhutan, Afghanistan, Bahrain & Bangladesh

29.8 - Burundi

 

SEPTEMBER

2.9 - Malaysia

7.9 - Chad

18.9 - Chile

19.9 - Brazil

20.9 - Russia, South Korea & U.S.A

22.9 - Iceland & Republic of Ireland

24.9 - Finland

27.9 - Colombia & Singapore

 

OCTOBER

2.10 - African teams (I've found this to be true if you don't have any African xml's loaded. If you do then dates tend to vary)

7.10 - China PR & Norway

15.10 - Peru

 

NOVEMBER

1.11 - Belarus

Odnośnik do komentarza

Co powoduje wieksza liczba fizjoterapeutow?Szybciej sie nasi pilkarze lecza?

 

Czy wystarczy jeden z 20 w zdolnoscih medycznych?

 

Czy sa jakies inne umiejetnosci im potrzebne czy tylko zdolnosci medyczne?

Nikt nie odpisuje, więc spróbuję odpowiedzieć :) Po kolei.

Wydaje mi się, że większa liczba sprzyja szybszemu wyleczeniu graczy. Po prostu odciążasz nieco fizjoterapeutę zatrudniając dodatkowych, z resztą przy rozmowie z zarządem jest coś takiego jak "odciążenie" przy prośbie zwiększenia liczby pracowników. Po za tym można mieć więcej niż 1 i samo to już oznacza, że ilość też się liczy. Pewnie jest tak, że 1 fizjo przypada na (?) piłkarzy - ciekawe na ilu ;) Prowadząc KP Piaseczno, nie mając rezerw ani młodzików myślę, że 1 w zupełności starcza :)

Co do dodatkowych umiejętności to u mnie zawsze determinacja, potem motywowanie, praca z juniorami i adaptacja.

Kolejne pytanie.Czy jesli Wasz zawodnik jest ze tak powiem "poturbowany" i jego kondycja spada z zalozmy 90 na 60% to czy zmieniacie go (nie ma kontuzji) , czy czekacie dalej az mu podskoczy i dojdzie do siebie?Jaki to ma wplyw wogole na zawodnika jak mu ta kondycja tak nagle drastycznie spada?Czy gra on gorzej, nie jest tak atywny , nie wykorzystuje swoich strynutow?

To zależy. Jak gram ważny mecz, a ucierpiał kluczowy zawodnik, to go zostawiam i częściej dojdzie do siebie niż złapie poważniejszą kontuzję. Jak gram łatwy mecz, ale następny mam trudniejszy to go zdejmuję i oszczędzam. Nie zauważyłem, że jest mniej aktywny, może nieco wolniejszy w pierwszych minutach po poturbowaniu, ale jakoś wnikliwie się nie przyglądałem. Generalnie piłkarz potrafi "rozbiegać" takie stłuczenie...

Odnośnik do komentarza

Pes udowodnił Tobie ze sie mylisz :PP

 

 

 

zrobilem tak samo , wlasnie gram na wyjezdzie ze Spartakiem Moskwa i moja nadzieja jest to ze gra ich 19 letni [ 3 w zesole gk] poniewz 2 pierszychma kontuzje :D okaze sie czy tylko u Ciebie tak sie stalo , oby nie ;)

 

no to przejumalem , bramkarz 9.2 ... wiec nie zalecam podsycac zawodnika ... spina sie i gra lepiej niz normalnie .. setki po 3 lecz welington 2 wykorzystal z czego ja 1 ;/

Odnośnik do komentarza

Pes udowodnił Tobie ze sie mylisz :PP

 

 

 

zrobilem tak samo , wlasnie gram na wyjezdzie ze Spartakiem Moskwa i moja nadzieja jest to ze gra ich 19 letni [ 3 w zesole gk] poniewz 2 pierszychma kontuzje :D okaze sie czy tylko u Ciebie tak sie stalo , oby nie ;)

 

no to przejumalem , bramkarz 9.2 ... wiec nie zalecam podsycac zawodnika ... spina sie i gra lepiej niz normalnie .. setki po 3 lecz welington 2 wykorzystal z czego ja 1 ;/

Ja też podsyciłem bramkarza ale przecież morale spadły... :P Ps. do Konina chodziłem do szkoły ;d

Odnośnik do komentarza

Kolejne pytanie.Czy jesli Wasz zawodnik jest ze tak powiem "poturbowany" i jego kondycja spada z zalozmy 90 na 60% to czy zmieniacie go (nie ma kontuzji) , czy czekacie dalej az mu podskoczy i dojdzie do siebie?Jaki to ma wplyw wogole na zawodnika jak mu ta kondycja tak nagle drastycznie spada?Czy gra on gorzej, nie jest tak atywny , nie wykorzystuje swoich strynutow?

Ja zawsze zmieniam, bo ile razy zostawiłem, to wyłapał kontuzję na parę tygodni ;|

Odnośnik do komentarza

Tylko troche to dziwne , bo skoro sam tytul nagrody brzmi "najlepszy menadzer miesiaca" , to jak moze zdobyc ta nagrode asystent?

 

Oprocz tego wszystkie wyniki , ktore osiga asystent podczas Twojej nieobecnosci i tak "bija" na twoje konto.

 

Zalozmy bierzesz urlop przed super pucharem Polski , bo nie chce Ci sie wybierac skladu zeby nie bylo zbyt wielu spoza EU.Nastepnie zwyciezasz i dostajesz info ze menadzer XXX to twardziel ect. Wszystkie pochwaly ida pod Twoim adresem a jedyne czym sie zajmuje asystent to rozmowy przed , w trakcie i po spotkaniu.

Odnośnik do komentarza

kaczy1982: jak dla mnie te pochwały dla menadżera na urlopie to błąd a sytuacja którą opisał spagg jest jak najbardziej prawidłowa. Jeżeli asystent prowadziłby zespół przez miesiąc bo menadżer byłby urlopowany/chory/zawieszony, to mógłby zostać tak wyróżniony w rzeczywistości. Btw, asystent gdy jesteś na urlopie przeprowadza rozmowy, zmiany, polecenia indywidualne, konferencje prasowe a jeżeli nie zaznaczyłeś stałości taktyki - decyduje też o ustawieniu.

Odnośnik do komentarza

Czy za pomocą FMRTE można całkowicie skasować jakąś postać w grze? Tak, żeby nie było żadnych "relacji" z tą osobą, jakby nie istniała. Argumentuje - Chcę grać jako jakiś były piłkarz (konkretnie Alan Shearer bądź ś.p. Gary Speed) ale istnieją oni w grze. Chciałbym ich skasować. Da się?

Odnośnik do komentarza

Ok zgodzam sie , tylko zwroc uwage ze te wyniki "bija" na Twoja reputacje , czyli tak gdybys sam kierowal zespolem.

 

W sumie popatrzcie na wspolczesny football.Jak sa robione gdzies zmiany w zespole , to cale informacje dotyczace rozstawienia , roszad ect. nie przekazuje menadzer , tylko jego asysten , badz drugi trener.

 

Rola manadzera w dzisiejszych czasam bardzo sie zmienila.Nie ma co ukrywac ze jest one w b.duzym stopniu uzalezniona od swobodu jaka pozostawia mu zarzad.

 

Sam zatrudniasz asystententa , czyli tak realnie to bierzesz odpowiedzialnosc za jego wyniki i byc moze stad jego dobre , badz zle wyniki sa przypisywanie Tobie jako manadzerowi , ktory jest kogtem w tym calym kurniku :D

 

Ja bynajmniej nie mam nic przeciwko temu.

 

Stałość taktyki miałem zaznaczoną, natomiast dobór składu był w gestii asystenta. Zaraz skończę partyjkę LoLa to wejde do FM i wrzucę screena, bo naprawdę śmieszna sytuacja wyszła :)

 

 

Nie graj w LoLa to domuzdza ;D

Odnośnik do komentarza

Nie graj w LoLa to domuzdza ;D

 

Czasem tam mniej stresów mam niż w Fmie:)

 

A tu wspomniany screen:

 

 

 

3 mecze wygrane przez asystenta, skuteczność 100%, a jestem pewien, że dostał ode mnie drużynę do prowadzenia w co najmniej jeszcze 2 meczach we wcześniejszym okresie. No cóż, tak czy siak - bardziej zasłużył na to niż taki leń jak ja na urlopie :)

 

Pytanie z innej beczki: mam w opisie (a przynajmniej miałem) zawodnika, iż jest uznawany za nowego Joao Moutinho, tak miał od 16 roku życia. Teraz ma 20 lat i opis znikł - to znaczy, że już dorównał mu poziomem, czy jednak opinia publiczna zmieniła zdanie i zawodnik jednak nie osiągnie takiego potencjału?

 

Heh, a ten to dopiero ma zadatki na gwiazdę światowego footballu :)

 

 

Odnośnik do komentarza

Jak mnie to wkurza.Mam zalozmy w meczu 50 oddanych strzalow i wygrywam 1-0 albo teraz mecz z Polonia u siebie 40 moich (3 sytuacje 100%) oni 3 strzaly (jedna 100%) i przegrywam 0-1 :o

 

A czasami 6 moich strzalow i wygrywam 5-0 :o

 

Jest jakis sposob zeby podniesc drastycznie skutecznosc moich zawodnikow?

Odnośnik do komentarza

Jak mnie to wkurza.Mam zalozmy w meczu 50 oddanych strzalow i wygrywam 1-0 albo teraz mecz z Polonia u siebie 40 moich (3 sytuacje 100%) oni 3 strzaly (jedna 100%) i przegrywam 0-1 :o

 

A czasami 6 moich strzalow i wygrywam 5-0 :o

 

Jest jakis sposob zeby podniesc drastycznie skutecznosc moich zawodnikow?

w rzeczywistosci tez tak sie zdaza wiec jak dla mnie jest to w maire dobrze odwzorowane a kwestia kluczowa w takich sytuacjach jest rozmowa motywacyjna, jezeli do przerwy jest wlasnie taka sytuacja to daje w rozmowie agresywny i opier..... i jeszcze sie nie zdazylo zebym przegral taki mecz, oczywiscie zalezy to tez od rywala, ale jesli jestes murowanym faworytem to ten sposob u mnie sie sprawdza w 100%,

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...