Skocz do zawartości

Marynia wysyła 482 żydowskie podkreślam żydowskie piwa do Łodzi


Hawkeye

  

59 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Terlikowska mowiaca o swoim sluzie... :picard:

 

ale lolkontentu wiecej:

 

-Byliśmy po drodze w Padwie, Sienie, we Florencji, w każdym sanktuarium padaliśmy na kolana: ''Panie Boże, prosimy cię o dziecko''. Miesiąc później zaczęłam źle się czuć. Zrobiłam test: dwie kreski. Cud.

-Jaki cud? Leki po prostu.

-My to tłumaczymy cudem, a ty tłumacz, jak sobie chcesz.

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

hejka, mam takie pytanko koleszkowie, chciałbym zakupić gdzieś na szybko miotacz płomieni :) potrzebuję do wiosennego palenia skur..., liści jesiennych. Czy dostanę gdzieś to urządzonko z szybką wysyłką i w fajnej cenie? Generalnie zależy mi na szybkiej wysyłce, tak wiecie, 2-3 dni maksymalnie do 4 :) Pozdrawiam wszystkich i czekam na odpowiedź. Łysy.

Odnośnik do komentarza

hejka, mam takie pytanko koleszkowie, chciałbym zakupić gdzieś na szybko miotacz płomieni :) potrzebuję do wiosennego palenia skur..., liści jesiennych. Czy dostanę gdzieś to urządzonko z szybką wysyłką i w fajnej cenie? Generalnie zależy mi na szybkiej wysyłce, tak wiecie, 2-3 dni maksymalnie do 4 :) Pozdrawiam wszystkich i czekam na odpowiedź. Łysy.

na deepwebie patrzyles?

Odnośnik do komentarza

Vami, jakbyś przetłumaczył rozmowę z Wilem Wheatonem o testamencie? :keke: Imo osoba tłumacząca TBBT dla CC po zobaczeniu tej sceny do tej pory płacze pod prysznicem :kekeke:

Lepszy byłby motyw z tłumaczeniem gramatyki angielskiej w uniwersum Powrotu do Przyszłości w wersji Sheldona ;)

Odnośnik do komentarza

Odpalilem dzisiaj po raz pierwszy NHL16. Prewencyjnie dalem najnizszy poziom i po pierwszej tercji wioze Tampe 4:1 i mysle "easy :)". Na dwie minuty przed koncem 3. tercji przegrywalem 4:6 ale gra sie chyba zlitowala i wygralem po dogrywce. Musze sie wszystkiego uczyc od nowa :/

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...