Skocz do zawartości

Marynia wysyła 482 żydowskie podkreślam żydowskie piwa do Łodzi


Hawkeye

  

59 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Oj dobra już dobra - nagle wszyscy tacy wiecznie kurwa ogarnięci. Dla człowieka, który do tej pory jeździł autem, pociagiem czy autobusem spakowanie się w jakiś tam wymagany regulaminem minimalny bagaż jest jakimś czelendżem.

A kontakt z ludźmi to już inny problem, ale to przeskoczę. Pisałem będąc w dość słabej kondycji i każdy aspekt wydawał się wielkim problemem. Dziś jest już lepiej.

No i bardzo dobrze. Nie ma czego się bać. Ja wyleciałem do kraju, którego nawet języka nie znałem i z trzema dniami na ogarnięcie spraw administracyjnych i mieszkaniowych. Myślisz, że też nie cykałem? Jasne, że tak. Ale teraz po tym doświadczeniu wiem, że mogę w każdym momencie wyjechać gdziekolwiek i to już bez większych stresów, bo i tak wiem, że wszystko da się ogarnąć ;)

 

Poza tym tydzień w nowym miejscu zleci Ci błyskawicznie, no i nie żyjemy w "średniowieczu". Przecież w dobie internetu ciężko mówić o braku możliwości kontaktu z kimkolwiek...

Odnośnik do komentarza

Vami, dlatego ja będę płotką, a Ty będziesz rekinem.

 

Nie. Ja będę jeżozwierzem. I nie Keithuj ;)

 

Oj dobra już dobra - nagle wszyscy tacy wiecznie kurwa ogarnięci. Dla człowieka, który do tej pory jeździł autem, pociagiem czy autobusem spakowanie się w jakiś tam wymagany regulaminem minimalny bagaż jest jakimś czelendżem.

A kontakt z ludźmi to już inny problem, ale to przeskoczę. Pisałem będąc w dość słabej kondycji i każdy aspekt wydawał się wielkim problemem. Dziś jest już lepiej.

No i bardzo dobrze. Nie ma czego się bać. Ja wyleciałem do kraju, którego nawet języka nie znałem i z trzema dniami na ogarnięcie spraw administracyjnych i mieszkaniowych. Myślisz, że też nie cykałem? Jasne, że tak. Ale teraz po tym doświadczeniu wiem, że mogę w każdym momencie wyjechać gdziekolwiek i to już bez większych stresów, bo i tak wiem, że wszystko da się ogarnąć ;)

 

Poza tym tydzień w nowym miejscu zleci Ci błyskawicznie, no i nie żyjemy w "średniowieczu". Przecież w dobie internetu ciężko mówić o braku możliwości kontaktu z kimkolwiek...

 

 

Temu panu order, medal, quotez i klask klask klask.

 

Precz z betctwem.

Odnośnik do komentarza

 

Koleszkowie od fantasy, patrzcie co mam za końcówkę meczu w drugiej lidze: http://fantasy.nfl.com/league/2606281/team/7/gamecenter?week=8 :D

Bez konta/logowania się nie da rady podejrzeć.

 

http://i.imgur.com/Rag1uIi.pngale teraz wyglada już mniej dramatyczniej, bo mój kicker miał bye week i udało mi się wyrzucić rezerwowego obrońcę z bye week i wziąłem kickera Caroliny, więc powinienem wygrać :P.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...