Skocz do zawartości

Marynia rozpoczyna 481 tydzień podobnych dyskusji


Kuchar

To o czym dzisiaj porozmawiamy?  

64 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ale pusta dziewczyna z takimi wymaganiami. Rozumiem jej podejście dot. zarabiania więcej czy przedsiębiorczości, ale argumentuje to w pusty sposób i widać, że po prostu lubi żyć luksusowo i facet ma jej to zapewnić i kropka.

 

Wczoraj rozmawiałem i próbowałem się umówić z dziewczyną, która (jak się okazało) pracuje jako... modelka na instagramie (?). Autentycznie mnie pierwszy raz zatkało podczas dialogu w takiej sytuacji. Po prostu cokolwiek mi przyszło do głowy to jakieś sarkastyczne docinki, które by zniszczyły moje szanse (marne szanse hehe) na cokolwiek. Jaki z tego wniosek? W czasie podrywania kobiet bądź gotowy na wszystko i nie mów, że nie ma rzeczy, które nie są w stanie ciebie zaskoczyć.

Dlatego ja wole pojsc wieczorem, najlepiej z aparatem fotograficznym :)

 

Creepy.

Odnośnik do komentarza

 

Ale pusta dziewczyna z takimi wymaganiami. Rozumiem jej podejście dot. zarabiania więcej czy przedsiębiorczości, ale argumentuje to w pusty sposób i widać, że po prostu lubi żyć luksusowo i facet ma jej to zapewnić i kropka.

 

Wczoraj rozmawiałem i próbowałem się umówić z dziewczyną, która (jak się okazało) pracuje jako... modelka na instagramie (?). Autentycznie mnie pierwszy raz zatkało podczas dialogu w takiej sytuacji. Po prostu cokolwiek mi przyszło do głowy to jakieś sarkastyczne docinki, które by zniszczyły moje szanse (marne szanse hehe) na cokolwiek. Jaki z tego wniosek? W czasie podrywania kobiet bądź gotowy na wszystko i nie mów, że nie ma rzeczy, które nie są w stanie ciebie zaskoczyć.

 

 

 

Rozmawialibyście ile ma followersów, czy opłaca się śledzić tego i tamego, jakie ma hasze, czy oznacza osoby, czy popiera #freetheniple. Taka szansa!

Odnośnik do komentarza

brs, widziałeś debiut Okafora? https://www.youtube.com/watch?v=v5HAT4rEmxYJak na wysokiego rookie to sporo umi.

 

Jedynie na skrócie, 76ers to raczej nie jest drużyna, którą się ogląda ;)

 

Za to widziałem jego kilka spotkań w Duke z poprzedniego sezonu. IMO nagroda ROTY powinna się rozstrzygnąć pomiędzy nim, a Russellem z LAL.

Odnośnik do komentarza

 

Rozumiem jej podejście dot. zarabiania więcej czy przedsiębiorczości, ale argumentuje to w pusty sposób i widać, że po prostu lubi żyć luksusowo i facet ma jej to zapewnić i kropka.

 

Kobiety w facetach szukają bezpieczeństwa (szeroko pojęte, raczej poczucie bezpieczeństwa). Jedna lubi, jak facet jest silny, wielki i każdy się go boi. Druga lubi jak ma furę kasy i na wszystko go stać. Trzecia lubi, jak facet ją wysłucha i pocieszy.

 

A czwarta lubi jak ją jakiś porządnie wyrucha ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...