Skocz do zawartości

Marynia rozpoczyna 481 tydzień podobnych dyskusji


Kuchar

To o czym dzisiaj porozmawiamy?  

64 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

80 dych - grube masz stawki :keke:

 

Scorpio widzę nie na czasie i nie w kontekście :) Normalne stawki wyrywane przez matematyków w Wawie :D

Skoro uwazasz ze 800zl to normalna stawka w Wawce, to chyba sie wyprowadzam z Ole ;)
luknij kilka stron wcześniej, to info pochodzi od jaha, nie ode mnie :) Jak pisałem, nie jesteś w kontekście ;)
Odnośnik do komentarza

Czytam wywiad z Mecwaldowskim na onecie i gosc uklada klocki lego. Kurcze, tez bym sobie poukladal klocki :-k

Ja bym chciał kupić sobie te wszystkie zestawy, o których marzyłem przeglądając tysiące razy katalogi Lego w latach 80'

Ale pewnie takie vintage zestawy pewnie są teraz tak samo poza moim zasięgiem, jak były wtedy :D

Odnośnik do komentarza

 

 

 

80 dych - grube masz stawki :keke:

Scorpio widzę nie na czasie i nie w kontekście :) Normalne stawki wyrywane przez matematyków w Wawie :D
Skoro uwazasz ze 800zl to normalna stawka w Wawce, to chyba sie wyprowadzam z Ole ;)
luknij kilka stron wcześniej, to info pochodzi od jaha, nie ode mnie :) Jak pisałem, nie jesteś w kontekście ;)

 

ok ;)

Odnośnik do komentarza

 

Czytam wywiad z Mecwaldowskim na onecie i gosc uklada klocki lego. Kurcze, tez bym sobie poukladal klocki :-k

Ja bym chciał kupić sobie te wszystkie zestawy, o których marzyłem przeglądając tysiące razy katalogi Lego w latach 80'

Ale pewnie takie vintage zestawy pewnie są teraz tak samo poza moim zasięgiem, jak były wtedy :D

 

over 1k pln za zestawy to jest srogie przegięcie... :/

Odnośnik do komentarza

 

Czytam wywiad z Mecwaldowskim na onecie i gosc uklada klocki lego. Kurcze, tez bym sobie poukladal klocki :-k

Ja bym chciał kupić sobie te wszystkie zestawy, o których marzyłem przeglądając tysiące razy katalogi Lego w latach 80'

Ale pewnie takie vintage zestawy pewnie są teraz tak samo poza moim zasięgiem, jak były wtedy :D

 

Ja zawsze marzylem o takim duzym zestawie z zurawiem. Slinilem sie do niego w Pewexie jak bezzebny na suchara.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...