Skocz do zawartości

Marynia rozpoczyna 481 tydzień podobnych dyskusji


Kuchar

To o czym dzisiaj porozmawiamy?  

64 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Jahu czemu Kraśko?


PiS ma gospodarczo poglądy socjalne, pod warunkiem, że dzielisz z nimi poglądy moralne :]

To jak z ludźmi pokroju Grzegorza Brauna i Mariana Kowalskiego. Wolny rynek spoko, niskie podatki, ale pod warunkiem że jesteś Polakiem i nie chcesz obalenia państwa.

Odnośnik do komentarza

Jahu czemu Kraśko?

PiS ma gospodarczo poglądy socjalne, pod warunkiem, że dzielisz z nimi poglądy moralne :]

To jak z ludźmi pokroju Grzegorza Brauna i Mariana Kowalskiego. Wolny rynek spoko, niskie podatki, ale pod warunkiem że jesteś Polakiem i nie chcesz obalenia państwa.

Bo założył się wczoraj z jakimś gościem od Korwina że Korwin nie wejdzie do sejmu :D

Odnośnik do komentarza

Kolega był na poprzednim jego koncercie i mówił że to strata czasu i pieniędzy, średnia wieku jakaś śmieszna i więcej pierdolenia głupot pomiędzy kawałkami niż grania.

Ja też byłem i było wg. mnie super. Średnia wieku niska, ale nie że samo gimnazjum, zresztą w sumie to chuj mnie to, świetny czas miałem. Może teraz jeszcze raz pójdę.

Odnośnik do komentarza

Ale PiS to ma wierny elektorat - 90% osób, które głosowały na nich w 2011, głosowało też na nich w 2015. Dla PO było tylko 51% takich osób.

Wyborcy Palikota się rozeszli - 24% na Kukiza, 17% na Zlew, 15% na Korwina, po 12,5% na Nowoczesną i Razem. Żenada :|

Dlaczego zenada? Ja 4 lata temu glosowalem na Palikota i (jak sie pozniej okazalo) byl to glos totalnie zmarnowany. Trudno zebym glosowal na niego ponownie.

Odnośnik do komentarza

No w sumie to jakby nie patrzeć Łódź ładnieje i się trochę dynaminowizuje. Z drugiej strony musiałaby się naprawdę postarać, by iść w drugim kierunku, ja to generalnie uważam, że by to miasto stało się serio całkiem niebrzydkie to by wystarczyło tylko odpowiednio dużo farby. Rzygać się chce jak się patrzy na niektóre kamienice, którym wystarczyłoby zrobić podstawowe remonty elewacji by wyglądały naprawdę klimatycznie. Już nawet chuj z remontami klatek schodowych, co mnie obchodzi jak się żyje ludziom wewnątrz nich, pomalujcie na zewnątrz i kto to zrobi ma mój głos w samorządowych. Mia100 kamienic niestety raczej rozczarowuje, bo marnują hajs na kapitalne remonty.

Odnośnik do komentarza

Chyba populistycznodemokratyczne :P

 

À propos: Gowin dziś w RMF na pytanie w stylu "czy będzie 500 zł na dziecko i obniżenie wieku emerytalnego?" - "Zobaczymy na co to państwo stać, i co jest racjonalne. Być może trzeba będzie rozłożyć to w czasie" :D

 

A nawet jeszcze oficjalnych wyników wyborów nie było :kekeke:

Odnośnik do komentarza

 

Ale PiS to ma wierny elektorat - 90% osób, które głosowały na nich w 2011, głosowało też na nich w 2015. Dla PO było tylko 51% takich osób.

Wyborcy Palikota się rozeszli - 24% na Kukiza, 17% na Zlew, 15% na Korwina, po 12,5% na Nowoczesną i Razem. Żenada :|

Dlaczego zenada? Ja 4 lata temu glosowalem na Palikota i (jak sie pozniej okazalo) byl to glos totalnie zmarnowany. Trudno zebym glosowal na niego ponownie.

 

No żenujące partie powybierali. Ja tam jakąś sympatię do partii Palikota odczuwałem, ale w życiu bym nie zagłosował na Kukiza czy Korwina :/

 

LA Noire najsmutniejsze zakończenie wszechczasów :/

Ej, bez spoilerów, nawet takich :/

Odnośnik do komentarza

Z Włocławka do sejmu idzie Zbonikowski, który nieźle w ostatnim czasie nabroił i PiS tuż przed wyborami cofnął mu poparcie/rekomendacje, ale jak jest taka okazja by mieć większość i jeden poseł może o tym przesądzić to mogą się z nim przeprosić :P

 

No i Person w końcu przegrał wybory do senatu. Najwyraźniej ludzie za trzecim razem się połapali, gdy obiecywał hojnego sponsora dla Anwilu :D

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...