Skocz do zawartości

Marynia rozpoczyna 481 tydzień podobnych dyskusji


Kuchar

To o czym dzisiaj porozmawiamy?  

64 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

http://i.imgur.com/4TWIyOy.pngzdecydowałem, że jednak szanuję Lisa. Kiedy dotarłem do nazwiska cudownie ocalałego z obozów zagłady profesora Władysława Bartoszewskiego zdałem sobie wreszcie sprawę, że on po prostu robi dobrą robotę wywołując ból dupy korwinistów jednocześnie mrugając okiem do kumatych, gajz, od dzisiaj proszę szanować tutaj pana redaktora

Odnośnik do komentarza

Korwin

 

KOR (czyli m.in. Kuroń, Macierewicz i inni socjaliści) + win (zwycięstwo)

 

To ostateczny dowod na to, ze Ozjasz Goldberg jest agentem magdalenkowego systemu, majacym na celu kanalizowanie wolnosciowych nastrojow, utrzymujac korwinizmami ich poparcie w okolicach progu.

Odnośnik do komentarza

https://www.youtube.com/watch?v=nXKQT6T7TGs

 

Pan Kazimierz jest tak fenomenalny, że nie wierze, że nikt go nie wykorzystuje do promocji gier. Zważywszy na to, że wiek graczy trochę się podniósł, to rekomendacja pana Kaczora* byłaby idealna.

W epoce jutuberów imo miałby swój odcinek. Ja go uwielbiałem słuchać.


Widze zostawiłem gwiazdkę. Bo to miało być adnotacja dla tych, co widzą w nim tylko ubeka i go nie będą słuchać ;)

Odnośnik do komentarza

A u mnie wielki renesans Celtów. Mimo, że wypruwam sobie flaki, to i tak po ledwo 17 kolejkach mają 12 oczek przewagi. Ale nie mam pretensji, bo Gary Locke wytrzymał kilka sezonów bez mistrzostwa i teraz zbiera plony swojej pracy.

Takiego FM lubię.


W Lidze Europy średnie losowanie - Livorno. Ciekawe, że maksymalni lewacy mają piłkarzy wartych z 300 milionów funtów.


Z ciekawości odpaliłem sobie koncert Seong-Jin Cho (tego co wygrał Konkurs Chopinowski) i na YT ma to 1,5 miliona odtworzeń. Wow.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...