Skocz do zawartości

Marynia rozpoczyna 481 tydzień podobnych dyskusji


Kuchar

To o czym dzisiaj porozmawiamy?  

64 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

nie wiem która idea jest bardziej porąbana: JOW czy senat - w moim okręgu tylko dwie osoby startowały :|

Ty cały czas jesteś zameldowany w Wągrowcu? Myślałem że to jest ten sam okręg do senatu co mój, ale jednak nie :-k

 

chyba tylko meldunek mi został z Wągrowca (bo uważam go za nonsens), wszystko inne mam pod Poznań- głosuję od paru lat w Poznaniu

Odnośnik do komentarza

 

 

nie wiem która idea jest bardziej porąbana: JOW czy senat - w moim okręgu tylko dwie osoby startowały :|

Ty cały czas jesteś zameldowany w Wągrowcu? Myślałem że to jest ten sam okręg do senatu co mój, ale jednak nie :-k

 

chyba tylko meldunek mi został z Wągrowca (bo uważam go za nonsens), wszystko inne mam pod Poznań- głosuję od paru lat w Poznaniu

 

Meldunek czy Wągrowiec? :keke:

 

Właśnie spojrzałem, że w okręgu 88 jest aż 6 kandydatów :keke:. U mnie trzech, każdy jeden lepszy od drugiego. Będzie głos nieważny.

Odnośnik do komentarza

Ja tam widzę skrajnie różne, duża przewaga pis wszędzie, ale narazie faktycznie raczej same dziadki chodzą to nic dziwnego, a tak cała reszta to już wyniki w cały świat, korwin od 4-8, nowoczesna to samo, zlew wg jednych nie wchodzi (xD) według innych 12 (xD). Szkoda, że nie ma Johnissa, jego info było chyba zawsze najtrafniejsze.

Odnośnik do komentarza

To co teraz lata to ciężko łyknąć, bo zbyt wielkie różnice. No i jesteśmy po okresie, gdy głosowali ludzie głównie wracający z Kościołów (tak to u mnie na wsi w komisji wyglądało), więc wiadomo, że PiS to promuje ;).

 

No właśnie na moim bazarku 33 - 26, więc biorąc pod uwagę godzinę, raczej mniejsza różnica niż się spodziewałem. Ale w sumie racja, że chuja warte te bazarki póki co. :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...