Skocz do zawartości

Marynia wyjmuje 480 kijów


Kuchar

Skąd Marynia wyjmuje kije?  

67 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

jak chcesz tylko do netu to Orange(1) albo T-mobile(2) obecnie, trzeba zajrzeć w aktualne warunki.

 

rozumiem, ze dzwonic z tego nie potrzebujesz ?

nie, musze to wsadzic w router

jak taka karte moge w ogole doladowac? w play jest cos takiego, ze za 4zl bez limitu 24h, ale nie mam srodkow na tej karcie, zeby to aktywowac

potrzebuje do tego telefon, tak?

 

 

normalnie z konta bankowego, tak najprościej. co do aktywki jak zarejestrujesz karte to pewnie przez www się da tym zarządzić

 

połówka gomorry już są mną, z oceną poczekam do końca

Odnośnik do komentarza

http://www.aliexpress.com/item/Free-Shipping-High-Quality-Iron-Core-Manual-Coffee-Bean-Grinder-Coffee-Mill/32372808714.html

 

Jeszcze taki młynek :wub: Śliczny :wub:


praska

aeropress


Teraz będę mógł sobie kupić zajebiste ziarno Fair Trade, zmielić je w żarnowym stożkowym ręcznym drewnianym młynku i zaparzyć w aeropressie :wub:

Odnośnik do komentarza

 

 

czekam na recke praski, jakis czas kukam na cos takiego i jestem ciekaw jak sprawdza sie w boju :)

Kurde 25 zl to kosztuje :D Serio potrzebujesz czekac na recenzje? ;) To cena jednego duzego piwa dobrego.

 

albo pięciu

 

12 ;)

 

 

 

czekam na recke praski, jakis czas kukam na cos takiego i jestem ciekaw jak sprawdza sie w boju :)

Kurde 25 zl to kosztuje :D Serio potrzebujesz czekac na recenzje? ;) To cena jednego duzego piwa dobrego.

 

nie mam miejsca w kuchni na kolejny "zbedny" gadzet :P
Odnośnik do komentarza

 

 

 

czekam na recke praski, jakis czas kukam na cos takiego i jestem ciekaw jak sprawdza sie w boju :)

Kurde 25 zl to kosztuje :D Serio potrzebujesz czekac na recenzje? ;) To cena jednego duzego piwa dobrego.

 

albo pięciu

 

Napisałem piwa, a nie gówna.

 

Serio Ty tylko same eksluzywne rzeczy jadasz/pijesz/kupujesz?

Odnośnik do komentarza

 

 

 

czekam na recke praski, jakis czas kukam na cos takiego i jestem ciekaw jak sprawdza sie w boju :)

Kurde 25 zl to kosztuje :D Serio potrzebujesz czekac na recenzje? ;) To cena jednego duzego piwa dobrego.

 

albo pięciu

 

Napisałem piwa, a nie gówna.

 

Całe szczęście! Kto by kupił jedno duże gówno za 25zł :D!?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...