Skocz do zawartości

Marynia wyjmuje 480 kijów


Kuchar

Skąd Marynia wyjmuje kije?  

67 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

[szczerośćON] Nie uważacie, że projekt Szkodiego pt.CM 03/04 Update to największa ściema od czasu Robsona i głosowania? :> [szczerośćOFF]

o co chodzi bo nie wchodzę do CM-owego?
Ponoć jest robiony jakiš update, od jakiś dwóch lat i zawsze pod górkę :|

 

Porownujesz zlodzieja do goscia, ktory od dwoch lat za darmo siedzi nad edytorem i wklepuje transfery zebys mogl sobie pograc na aktualnych skladach w gre z rysa po pazurze pterodaktyla? Masz ty w ogole rozum i godnosc czlowieka?

Odnośnik do komentarza

 

 

[szczerośćON] Nie uważacie, że projekt Szkodiego pt.CM 03/04 Update to największa ściema od czasu Robsona i głosowania? :> [szczerośćOFF]

o co chodzi bo nie wchodzę do CM-owego?
Ponoć jest robiony jakiš update, od jakiś dwóch lat i zawsze pod górkę :|

 

Szkodi ostatni był chory i coś chyba cięższego było oidp :-k

Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

Jest tu ktoś dobry z Gwiezdnych wojen ;)

Co tam?

 

http://www.upc.pl/strefa-klienta/dla-klienta/konkursy-upc/konkurs-star-wars-axn/

Podzielę się mieczem :keke:

 

Podesłać na PW namiary :P Dawaj mnie tu ten miecz :D

 

Najpierw odp na pytanie :D

 

To pierwsze pytanie? Mroczne, Atak, Zemsta, Nowa, Imperium, Powrót :>

Odnośnik do komentarza

 

Lucas czy Ty aby nie korzystasz z jakiegos trollkonta? Zaskakujaco duzo okreslen znasz z naszej elitarnej trollgrupy, a czlonkiem nie jestes. Trzeba zaraz wybadac kogo tu zbanowac :>

Ja ogolnie nie pije, a jak juz to tak zeby reset jebnac, ale trz sie przejde i kupie jak bedzie. Mimo wszystko kibicuje Ci w zyciu, chociaz licze, ze kiedys zmienisz podejscie do "prawdziwego" zycia i je docenisz. Niemniej, kupie, zeby Ci sie udalo i mial hajs bys mial ;).

Tej, ja doceniam zycie. I wiesz dobrze, ze kibicuje Ci w walce o swoje zdrowie z calego serca. Nie popieram oczywiscie tego, ze zamiast dbac o zdrowie wypierdalasz na mecze, ale coz - chcacemu nie dzieje sie krzywda :>

 

Nie samo życie, a w sensie JAKIE życie. Wiesz, kawy za 15zł, jedzenie spoza duraleksu, a reszta to gunwo. To cieszę się, chociaż ja o zdrowie nie mam co walczyć, bo go nigdy nie będę miał przecież ;) Ja walczę o przetrwanie w sumie i oby w jak najlepszych warunkach i jak najszczęśliwiej. A co do meczów to... one mi pomagają, wiesz, że istnieje zależność zdrowie psychiczne - zdrowie fizyczne? Tam mam swój azyl, swoją enklawę, kumpli na dobre i złe, czuje się dobrze. Po wyjazdach czuję się świetnie. Rok temu byłem na wyjeździe w sierpniu pod koniec, potem miałem przerwę ze względów, że czułem się słabiej (przeziębienia itp) ...... i do szpitala trafiłem w połowie października.

 

Być może to jakoś działa w ten sposób albo ja bardzo chcę, aby tak było ;).

 

Jasne, rozumiem. Aczkolwiek w taki sposob latwo przeholowac i te adrenaline, te emocje, postawic ponad wlasne zdrowie. Zycze Ci, bys zawsze mial glowe na karku :)

ale wpierdoliłem tatara, co za mistrz świata

z kunia?

Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

 

Jest tu ktoś dobry z Gwiezdnych wojen ;)

 

Co tam?

http://www.upc.pl/strefa-klienta/dla-klienta/konkursy-upc/konkurs-star-wars-axn/

Podzielę się mieczem :keke:

Podesłać na PW namiary :P Dawaj mnie tu ten miecz :D

Najpierw odp na pytanie :D

To pierwsze pytanie? Mroczne, Atak, Zemsta, Nowa, Imperium, Powrót :>
No dzieki teraz tylko uzasadnie i miecz mój ;)
Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

 

 

Jest tu ktoś dobry z Gwiezdnych wojen ;)

Co tam?
http://www.upc.pl/strefa-klienta/dla-klienta/konkursy-upc/konkurs-star-wars-axn/

Podzielę się mieczem :keke:

Podesłać na PW namiary :P Dawaj mnie tu ten miecz :D
Najpierw odp na pytanie :D
To pierwsze pytanie? Mroczne, Atak, Zemsta, Nowa, Imperium, Powrót :>
No dzieki teraz tylko uzasadnie i miecz mój ;)

 

serio musicie nakurwiac takie piramidki? :roll:

Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

 

 

 

Jest tu ktoś dobry z Gwiezdnych wojen ;)

Co tam?
http://www.upc.pl/strefa-klienta/dla-klienta/konkursy-upc/konkurs-star-wars-axn/

Podzielę się mieczem :keke:

Podesłać na PW namiary :P Dawaj mnie tu ten miecz :D
Najpierw odp na pytanie :D
To pierwsze pytanie? Mroczne, Atak, Zemsta, Nowa, Imperium, Powrót :>
No dzieki teraz tylko uzasadnie i miecz mój ;)

 

serio musicie nakurwiac takie piramidki? :roll:

 

tak

Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

 

 

 

 

Jest tu ktoś dobry z Gwiezdnych wojen ;)

Co tam?
http://www.upc.pl/strefa-klienta/dla-klienta/konkursy-upc/konkurs-star-wars-axn/

Podzielę się mieczem :keke:

Podesłać na PW namiary :P Dawaj mnie tu ten miecz :D
Najpierw odp na pytanie :D
To pierwsze pytanie? Mroczne, Atak, Zemsta, Nowa, Imperium, Powrót :>
No dzieki teraz tylko uzasadnie i miecz mój ;)

 

serio musicie nakurwiac takie piramidki? :roll:

 

tak

 

 

Nie.

Odnośnik do komentarza

Pozdro600 z Zanzibaru :) Po trzydniowym safari i delikatnych przygodach przy przemieszczaniu z miasta do miasta, w koncu jestem na zajebiscie rajskiej wyspie i nie mam zamiaru stad sie ruszac przez tydzien :) Sloneczko nakurwia, plaza bielutka, woda normalnie zupa, obstawiam cos okolo 27 stopni :o Wrzuce dzisiaj jakas fotke stad na fejsika, jakby kogos to interesowalo ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...