Skocz do zawartości

Marynia strzela 479 bramek w 5 minut i bije rekord Lewandowskiego


Meler

Kto jest najszybszym strzelcem?  

68 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Diablo na konsoli? Nie wyobrażam sobie.

Moja dzisiaj na facebooku zauważyła promocję -50% na Diablo Ultimate Evil Edition, więc natychmiast postawiła sprawę jasno, że kupujemy natychmiast razem z drugim padem.

Wcześniej spędziliśmy dobrych kilkaset godzin przechodząc grę na Xbox360, to była czysta przyjemność. Na PS4 powinno być podobnie albo i lepiej.

Odnośnik do komentarza

 

Diablo na konsoli? Nie wyobrażam sobie.

Moja dzisiaj na facebooku zauważyła promocję -50% na Diablo Ultimate Evil Edition, więc natychmiast postawiła sprawę jasno, że kupujemy natychmiast razem z drugim padem.

Wcześniej spędziliśmy dobrych kilkaset godzin przechodząc grę na Xbox360, to była czysta przyjemność. Na PS4 powinno być podobnie albo i lepiej.

 

Co to za promocja?

Odnośnik do komentarza

jak to jest mieć dziewczynę która gra w gry?

"Gry" to za dużo powiedziane - incydentalnie w Mortala czy Injustice, sporo w gry typu Just Dance czy Kinect Sports, natomiast co do Diablo jest totalnie zakręcona i sama mnie często męczy, żeby grać (zwłaszcza jak chcę przerzucić się na jakąś grę na PC). Dla niej kupiłem wersję na xbox360 ~2 lata temu, a teraz wersję na PS4, bo marudziła, żebym znalazł na tę konsolę jakąś grę do gry we dwoje.

Upatrzyła sobie też Divinity, które ma niedługo wyjść na PS4, ale chyba po zakupie Diablo nie będzie potrzeby zmieniać grę.

Ale wracając do pytania - zajebiście. :) Po paru poprzednich, które gry uważały jedynie za "opium dla ludu" dobrze mieć teraz taką, która przez dobry wieczór po ciężkim dniu w robocie rozumie między innymi konsolę i piwo + jakiś mecz na PC.

 

 

Diablo na konsoli? Nie wyobrażam sobie.

Moja dzisiaj na facebooku zauważyła promocję -50% na Diablo Ultimate Evil Edition, więc natychmiast postawiła sprawę jasno, że kupujemy natychmiast razem z drugim padem.

Wcześniej spędziliśmy dobrych kilkaset godzin przechodząc grę na Xbox360, to była czysta przyjemność. Na PS4 powinno być podobnie albo i lepiej.

 

Co to za promocja?

 

124 złote za Diablo III: Ultimate Evil Edition. Wydaje mi się, że to wychodzi ok. 50% zniżki. (względem cen sprzed obniżki z dzisiaj, jakoś na początku września wydaje mi się, że gra kosztowała jakieś >200, PS Store gdzie kupowałem pokazuje mi przecenę z 259 na 124 zł)

Edytowane przez Gacek
Odnośnik do komentarza

O kurde, co tu się stało :D

 

http://i.imgur.com/KgKA2Wc.jpg

 

Oszukałem FM-a. :D

W poprzednim sezonie w pucharze ligi wywaliliśmy Celtic, teraz dzięki Pucharowi Szkocji do kolekcji trafili Rangersi (którzy, dodam, są obecnie wiceliderem w Premiership). Pierwsza bramka z rożnego podbudowała moich graczy, a druga z jedynej groźnej akcji, jaką przeprowadzili w meczu ;). W ćwierćfinale wyjazd do St. Mirren, więc pewnie na tym przygoda się skończy.

 

A przy okazji drużynę ma przejąć nowy prezes, może jakieś hajsy się pojawią i Peterhead w końcu uzyska status profesjonalny :-k

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...