Skocz do zawartości

Marynia strzela 479 bramek w 5 minut i bije rekord Lewandowskiego


Meler

Kto jest najszybszym strzelcem?  

68 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

O, dzięki Pany za pamięć. Jako że byłem poza kolejką (jmk, nikomu nie ukradłem miejsca, tylko przyszedłem po dyżurze, wyczekałem wszystkich umówionych pacjentów i dopiero wszedłem na szybką konsultację ;)), to wizyta trwała... 25 sek. Stwierdził, że nie ma złamania, stłuczenie, napisał mi na karteczce ibuprom max (:lol:) i kazał smarować maścią.

 

Ale faktycznie zaczyna przechodzić, ale przezorny zawsze ubezpieczony :profesor:

Odnośnik do komentarza

 

 

O, dzięki Pany za pamięć. Jako że byłem poza kolejką (jmk, nikomu nie ukradłem miejsca, tylko przyszedłem po dyżurze, wyczekałem wszystkich umówionych pacjentów i dopiero wszedłem na szybką konsultację ;)), to wizyta trwała... 25 sek. Stwierdził, że nie ma złamania, stłuczenie, napisał mi na karteczce ibuprom max ( :lol:) i kazał smarować maścią.

 

Ale faktycznie zaczyna przechodzić, ale przezorny zawsze ubezpieczony :profesor:

 

To na pewno nie był znachor :D ?

Odnośnik do komentarza

Jaką maścią? Niedźwiedzim sadłem? ;) :P

Miałem już wcześniej kupiony Altacet, więc wypieprzyłem od razu kartkę, gdzie mi to zapisał ;)

 

 

O, dzięki Pany za pamięć. Jako że byłem poza kolejką (jmk, nikomu nie ukradłem miejsca, tylko przyszedłem po dyżurze, wyczekałem wszystkich umówionych pacjentów i dopiero wszedłem na szybką konsultację ;)), to wizyta trwała... 25 sek. Stwierdził, że nie ma złamania, stłuczenie, napisał mi na karteczce ibuprom max ( :lol:) i kazał smarować maścią.

 

Ale faktycznie zaczyna przechodzić, ale przezorny zawsze ubezpieczony :profesor:

 

To na pewno nie był znachor :D ?

Powiem szczerze, że mam do niego ograniczone zaufanie, bo kiedyś tak samo szybko badał mi moje kolano i przepisał jakieś leki za pińcet złotych, które oczywiście chuja dały. Nawet nie wysłał mnie na żadne badania, ale kilka wyników miałem już ze sobą. Więc w 100% zaufania do niego nie mam, ale myślę, że złamanie czy pęknięcie kości by zauważył ;)

Odnośnik do komentarza

 

Tu w Barcelonie poznałem kilka osób, które dostały zwolnienie na ... depresję :). 3 miesiące płatnego wolnego.

o kurde, niezle

 

ale czego spodziewac sie po miescie, gdzie 2cm pokrywy snieznej jest wystarczajacym argumentem do zamkniecia szkol, przedszkoli i ogloszenia kleski zywiolowej ;)

 

no i gra tam FC Barcelona :/

Odnośnik do komentarza

Jak cos.to mam ketonal moge tani sprzedac kilka sztuk, bo cos musze sobie zostawic.;)

 

Znam babke coposzlo na l4 z powodu depresji na.zlosc pracodawcy bo mial ja wyjebac wiex troche przedluzyla hajs.

Mi szpitalny psychi tez dal karteczke z lekka deprehcha ale chyba ni widac;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...