Skocz do zawartości

Marynia strzela 479 bramek w 5 minut i bije rekord Lewandowskiego


Meler

Kto jest najszybszym strzelcem?  

68 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja poszedłbym uczyć :<

no szczerze mówiąc, to w epoce dołu demograficznego i wydłużonego bardzo wieku emerytalnego to będzie trudne, ale możesz próbować. Szansą są urlopy macierzyńskie, czasem w ten sposób można zdobyć przyczółek, z którego Cię nie usuną jeśli się sprawdzisz.
Odnośnik do komentarza

 

Kim chcielibyście zostać? W sensie praca marzeń.

przewodnikiem gorskim

 

Nie polecam. Idzie się wkurwić strasznie dlatego zmieniłem nieco drogę i zamiast przewodnika jest ratownictwo (satysfakcja 100+1%), a na wycieczkę mogę pójść z ludźmi, którzy mnie posłuchają, będą ciekawi mojej wiedzy, a tego co wiem nie będę musiał przekazywać jakiemuś ignorantowi, któremu akurat zachciało się ruszyć dupę pod górkę.

Odnośnik do komentarza

Oglądam tak sobie na YT jak przyszli HoF bawili się w NBA All-Time Draft i w pierwszej rundzie, jako pick no. 1, Sir Charles Barkley wybrał... Allena Iversona :lol:

 

I jeszcze ta beka innych jak nie mógł się zdecydować przy drugim picku: Hey, are you looking for someone else, who has played in Turkey?

Odnośnik do komentarza

Oglądam tak sobie na YT jak przyszli HoF bawili się w NBA All-Time Draft i w pierwszej rundzie, jako pick no. 1, Sir Charles Barkley wybrał... Allena Iversona :lol:

 

I jeszcze ta beka innych jak nie mógł się zdecydować przy drugim picku: Hey, are you looking for someone else, who has played in Turkey?

 

link

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...