Skocz do zawartości

Temat służbowy


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Zgodnie z poleceniem jasona przenoszę się tutaj ze swoim pytaniem - czy można wiedzieć jakie są rozstrzygnięcia w sprawie Vamiego i ogólnie w sprawie pisania o filmach przed polską premierą? Teoretycznie kazus jest identyczny jak w przypadku premiery gry, więc analogia powinna być tu formalnością, a w związku z tym, że nie jest i aż ciśnie się na klawiaturę legendarny argument o równych i równiejszych to pytam.

 

Nie trolluje, po prostu sami wywołaliście temat gry i uzasadnione jest pytanie o filmy, zwłaszcza że pojawił się konkretny przykład. Nie chciałbym tez być zbyty formułką "Każdy post w tym temacie będzie karany 2 tygodniowym zakazem pisania", bo przecież nie flejmuje, tylko grzecznie pytam.

Odnośnik do komentarza

Otworzyć Wam odpowiedni temat?

 

Bo widzę, że Henkelopodobnym znów się nudzi i czują potrzebę wyładowania swoich życiowych frustracji na klawiaturze. Z chęcią poczytam w wolnym czasie jak to kolejny raz będziecie pisali o tym samym co zawsze czyli niczym. Wiem, że to lubicie, bo nie macie w życiu innych zajęć niż wylewanie żali w Internecie.

 

Miłej zabawy trolle!

Odnośnik do komentarza

Nieładnie tak obrażać użytkownikó Icon, a szczególnie jeszcze nawiązywać do nich po ich nickach w tak obraźliwym dla nich kontekście.

A gdzie ja kogo obrażam? Stwierdzam tylko fakty, że znowu po kilku dniach spokoju Henkel i jemu podobni mają jakieś nieuzasadnione pretensje do MT.

 

Nie wiesz Reaperze o co chodzi? No to nie zabieraj głosu.

 

Tak Henklu, żebyś wiedział, wieś z ciebie nigdy nie wyjdzie. Miałeś okazję rzeczowego wypowiedzenia się na temat pewnych spraw, które ponoć cię bolały to się nie wypowiedziałeś, bo nie masz nic do gadania. Z kolei wcześniej jak można się było ponapinać na mnie i MT to sobie używałeś. Jak to o tobie świadczy? Niech ocenią inni.

 

Chyba jasne jest, że nie ma takiej możliwości aby cały MT podjął decyzję w kilka minut od zaraportowania wykroczenia. Barton zaraportował post Vamiego i to starczy. MT nie podejmuje takich decyzji odnośnie takich przewinień pochopnie, najpierw jest dyskusja, dopiero później wymierzanie kary. Mechanizm jest dobrze znany i zaakceptowany przez wszystkich. Kiedyś było inaczej - pierwszy mod, który trafiał na raport karał i to się wam nie podobało. Zmieniliśmy to i znowu wam się nie podoba. Komentarze Bartona, Henkela i Gacka w temacie filmowym były zbyteczne. Natomiast jeżeli Bartona zżerała ciekawość ile dostał Vami to mógł napisać na PW do obojętnie którego moderatora.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Głosowania zakończone. Wyniki są dostępne w każdym z tematów.

 

1. CMF Awards pozostają na forum w niezmienionej formie.

 

2. W CMF Awards zostanie przeprowadzone głosowanie na moderatora roku.

 

3. Kategoria Użytkownik roku zostanie rozdzielona na Najbardziej lubiany Użytkownik Roku oraz Najbardziej pomocny Użytkownik Roku.

 

4. Dział Scena FM pozostanie niezmieniony.

 

Dziękuję za udział w dyskusji i głosowaniach. Proszę aby w ciągu najbliższych kilkudziesięciu miesięcy nie pojawiały się tutaj postulaty dotyczące ponownych głosowań na te tematy. Sprawa zamknięta.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Prosze MT o odpowiedz, czy nazywanie kogos wrzodem jest zgodne z netykieta i regulaminem forum, w szczegolnosci w kontekscie punktow: Ostrzeżenie za zbyt cięty język, Ostrzeżenie za chamstwo, Ban za obrażanie innych userów (ten post prosze potraktowac jako zgloszenie do administracji formy obrazania usera).

 

Prosze rowniez o opinie w sprawie ewentualnej recydywy.

Odnośnik do komentarza

Pytanie: w jaki sposób mam wysłać PW do Feanora, skoro dostaję info, że użytkownik nie może otrzymywać PW? O co chodzi? Ban jakiś?

Feanor pewnie od kiedy przestał być moderatorem nie wyczyścił skrzynki na PW i nie można do niego słać PW.

Moderatorzy mają możliwość przechowywania 500 wiadomości, a użytkownicy 200. Pewnie jak przeczyta Twoją wiadomość tutaj sam się odezwie i wyczyści skrzynkę.

 

SZk - określenie kogoś wrzodem na dupie/nosie to nazwanie go upierdliwym, wrednym, uciążliwym, ciągle przeszkadzającym w czymś innym. Wierz mi, że jeżeli chciałbym ci naubliżać to użyłbym do tego innej formy komunikacji niż forum publiczne.

Odnośnik do komentarza
SZk - określenie kogoś wrzodem na dupie/nosie to nazwanie go upierdliwym, wrednym, uciążliwym, ciągle przeszkadzającym w czymś innym.

A, to mnie uspokoiles, myslalem, ze chodzi Ci o nagromadzenie ropy powstałe wskutek zakażenia uszkodzonej i ulegającej martwicy tkanki.

 

Chce Wam pomoc w ulepszeniu plebiscytu CMF Awards - czy to przeszkadzanie? Czy moje zyczliwe uwagi i konstruktywne propozycje moga byc okreslone mianem wrednych?

 

Wreszcie - czy w podniesonej przeze mnie sprawie moglby wypowiedziec sie inny czlonek MT? Jak na razie Icon sadzi w swojej sprawie.

Odnośnik do komentarza
Chce Wam pomoc w ulepszeniu plebiscytu CMF Awards - czy to przeszkadzanie? Czy moje zyczliwe uwagi i konstruktywne propozycje moga byc okreslone mianem wrednych?

Tak. To nic więcej jak szykanie dziury w całym. Dobrze wiesz, że sam w którymś z poprzednich Awardsów dałem opcję "żadna z powyższych" za co zjechaliście mnie na CM Rev. Tyczyło to serwisu roku. Chcesz nominować "żadna z powyższych" - nominuj, nikt ci za to głowy nie urwie. To tylko ZABAWA. Podkreślam to na każdym kroku, a Ty i kilka innych osób robią z tego wydarzenie rangi wyboru papieża. Zabawa z zasadami - nic więcej. Czy któryś z "użytkowników roku" z poprzednich lat dostał coś w nagrodę za to, że to jego wybrano? Ktoś robił kiedyś Wujkowi lodzika na zjeździe? Albo Profesorowi? Nie. Więc nie przesadzajmy z powagą, bo to naprawdę przechodzi granice absurdu.

 

Wreszcie - czy w podniesonej przeze mnie sprawie moglby wypowiedziec sie inny czlonek MT? Jak na razie Icon sadzi w swojej sprawie.

Czekamy z niecierpliwością.

 

Zachowujesz się jak baba. Lecisz z każdą pierdołą do służbowego. Weź się chłopie ogarnij, bo o ile kiedyś naprawdę poważnie Cie traktowałem, tak teraz mam o Tobie opinię jednej z najbardziej niepoważnych osób na forum. Co gorsze, nie tylko ja mam o Tobie jak najgorsze zdanie. Wymyśliłeś sobie wojenkę, która się zaczęła jeszcze w czasach kiedy byłeś w MT i kontynuujesz ją nadal. Ostrzegam Cię, jeżeli nadal Twoje zachowanie będzie miało charakter prowokacyjny i nawołujący do kłótni to nie będziemy patrzeć na to, że byłeś kiedyś w MT. Zostaniesz dożywotnio zbanowany bez możliwości obrony. Bo tak. Bo już wszystkich na tym forum wkurwiasz do granic możliwości.

Odnośnik do komentarza

Co do konstruktywnosci to bardzo latwo ja udowodnic: podsuwam konkretne propozycje w celu podniesienia rangi i wartosci plebiscytu. Oczywiscie wynika to z zyczliwosci, gdyz robie to wiedziony przyjaznym usposobieniem do forum, motywowany szeroko pojetym dobrem sceny.

Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat
  • Reaper usunał z polecanych temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...