Skocz do zawartości

Temat służbowy


Rekomendowane odpowiedzi

Henkel, ale to nie jest żadna rzeczowa polemika tylko już zwykly trolling. Jak już tu kilkukrotnie zostało powiedziane: Icon wyraźnie stwierdził, że w ankiecie jest opcja pustego głosu i w tym momencie ta dyskusja powinna się zakończyć. Według mnie, to SZk dalej nie potrzebnie brnął w tej dyskusji, a teraz jeszcze doszedłeś Ty i tak razem próbujecie z rozwiązanego problemu zrobić wielką aferę. Moim skromnym zdaniem, nie ma sensu dalej tego kontynuować. Sprawa oddawania pustych głosów została wyjaśniona i tyle.

Odnośnik do komentarza

Henkel, jesteś hipokrytą do kwadratu. We wcześniejszych latach jechałeś po mnie jak po psie, kiedy upominałem osoby wystawiające idiotyczne kandydatury. Oczywiście w imię wolności słowa i zabawy. Dziś, kiedy wiatr wieje w innym kierunku obierasz inną taktykę. I kto tu jest kpiarzem?

Ale czy ja Ci zabraniam albo uwazam, ze to niewlasciwe? Ja Ci tylko pokazuje jak to wyglada z zewnatrz.

 

Spoko - zeby nie bylo, ze ja tez tylko trolluje to dla mnie temat zamkniety. Od dnia dzisiejszego nie wypowiadam w Sluzbowym i jemu podobnych tematach cobym Icon mogl jak najmniej dyskutowac i coby forum podazalo dalej obrana przez niego droga. W mojej opini prowadzacej donikad.

Odnośnik do komentarza

Na szczęście nie widać głosów popierających Twoją tezę.

 

Forum zmierza w dobrym kierunku, Seju otrzymał wolną rękę w dziale graficznym, Brudas z Piotrem Sebastianem pracują nad ożywieniem Akademii Taktycznej. Jak by nie patrzeć te trzy nicki bardzo aktywnie działają w redakcjach serwisów FM-owych. Masz lepszych kandydatów na opiekunów działów? To mi ich wskaż. Ile razy ja mam się prosić o rzeczowe argumenty mające wskazać czego chcą użytkownicy? Tyle, ile zaobserwowałem staram się wprowadzać w życie. Były głosy o przywróceniu liczników - głosowanie pokazało, że jednak większość nie chce tych liczników. Były głosy o grafice - jest stosowny temat. Chcieliście rozdzielenia głosowań na użytkownika roku - macie. Henkel, ja nie jestem jasnowidzem i nie jestem w stanie domyśleć się jaką dany użytkownik ma wizję rozwoju forum. Swoje 5 minut miał Pucek, jego wizja została wręcz zbombardowana przez użytkowników, ale nie możesz mi zarzucić, że Pucek nie dostał szansy zaprezentowania swojej wizji.

 

Ciągle masz o coś pretensje, a tak naprawdę to są tylko propagandowe hasła rzucane w kierunku ludu. Lud jednak na CMF nie jest głupi, musisz bardziej sprecyzować o co Ci chodzi. Wtedy będziemy mogli to skonfrontować z opinią użytkowników. A jeżeli boisz się, że Twój pogląd zostanie oceniony przytłaczającą opinią głosów negatywnie to po co jątrzysz?

Odnośnik do komentarza
Przekracza. To co robi jest zwykłą prowokacją, a nie chęcią pomocy.
kiedy widzę, że ktoś nie oczekuje rzeczowej polemiki tylko chcę kolejnej kłótni, to nie zamierzam polemizować

Jak to szlo? Udowodnij albo odszczekaj. Jesli popadasz w manie przesladowcza i wszedzie weszysz prowokacje, to zamykasz sie na wiele konstruktywnych uwag. Chocby na taka, ze lepiej dla forum jako calosci, gdy glowny admin przestrzega praw, ktore sam spisal.

 

Moim zdaniem opcja pustego glosu jest warta rownorzednego odnotowania w podsumowaniu (nie na zasadzie: masz numerki, sam se policz), gdyz ten pusty glos (wolajacego na pustyni) w sile znacznej moglby byc otrzezwiajacy.

 

Zauwazmy, ze plebiscyt CMF Awards zostal odpalony niemalze z automatu, z kosmetycznymi zmianami, podczas gdy jego formula jest juz nieco wyczerpana (aktywizuje glownie userow z jednego dzialu, nadal nie dociera do znacznej liczby forumowiczow). Userom przedstawiono wybor zerojedynkowy: odpalamy albo nie, zaluje, ze wowczas nie mialem czasu na dyskusje na ten temat, bo moze zaproponowalbym nieco inna forme.

 

Skoro plebiscyt ruszyl i zaczal przypominac jeden wielki kacik absurdalny (zartobliwe nominacje, o ktorych wspomnial Lagren), postanowilem zaproponowac cos, co nie jest wielka ingerencja w uruchomiona juz formule, nie wymaga wielkich srodkow, a moze rzucic nieco wiecej swiatla na forumowa rzeczywistosc i niejako uratowac te glosowania. Kieruje sie szeroko pojetym dobrem sceny, koniecznoscia pobudzenia samoswiadomosci spolecznosci.

 

Forum zmierza w dobrym kierunku

tak naprawdę to są tylko propagandowe hasła rzucane w kierunku ludu. Lud jednak na CMF nie jest głupi

 

Seju otrzymał wolną rękę w dziale graficznym, Brudas z Piotrem Sebastianem pracują nad ożywieniem Akademii Taktycznej. Jak by nie patrzeć te trzy nicki bardzo aktywnie działają w redakcjach serwisów FM-owych

Na chlopakow z CM Revolution w CV zawsze mozna liczyc, no nie?

Odnośnik do komentarza
Na chlopakow z CM Revolution w CV zawsze mozna liczyc, no nie?

:lol:

CV? Jakim CV?

To, że ktoś jest czy też był z CM Rev wcale nie stawia go w roli przegranego na CMF. To, że Brudas i Seju są z CM Rev nie miało żadnego znaczenia przy powierzaniu im "zadania" opieki nad działami. Znaczenie natomiast mało to, że znają się na rzeczy i znam ich wystarczająco długo, aby nie obawiać się, że zmontują coś złego.

Moim zdaniem opcja pustego glosu jest warta rownorzednego odnotowania w podsumowaniu (nie na zasadzie: masz numerki, sam se policz), gdyz ten pusty glos (wolajacego na pustyni) w sile znacznej moglby byc otrzezwiajacy.

No i powiedziałeś to już w temacie dyskusji awardsów, dostałeś moją odpowiedź, odpowiedź Fenomena. Przez ile stron masz zamiar to jeszcze wałkować trollu?

Odnośnik do komentarza

Brak mi słów, zwłaszcza do SZk'a. Jakkolwiek Icon ideałem nie jest, ale to co uskuteczniasz Michale, przekracza granice dobrego smaku. Bo doskonale wiesz kto jak zareaguje i po prostu, z racji swoich umiejętności próbujesz z jakichś przyczyn to rozegrać tak, żeby ludzie widzieli jaki z Icona za przeproszeniem ch** z forum. Tymczasem to Ty robisz z wyborów CMF Awards niesłychanie wielką sprawę, która ma wręcz zdeterminować przyszłość forum. Nie rozumiem przede wszystkim dlaczego niby użytkownicy nie siedzący w Maryni, szerzej znani jako MOWA nie mają równych szans w wyborach? Co ktoś im broni wyjść z działów o FMie i nominować kogoś/zagłosować? A co chwilę czytam, że formuła przestarzała, bo wygrywają Maryniowe Miśki. Może wygrywają, bo ich to interesuje, a zwykły użytkownik ma w dupie walkę Szkodzińskiego z Kubiniokiem i nawet do tego tematu nie zagląda?

 

Podsumowując, wadźcie się ile wlezie i flejmujcie do usranej śmierci, ale nie pisz mi tu że forum zmierza ku upadkowi, bo Icon nie pozwolił Ci dodać opcji "żaden z powyższych" do wyborów, którymi zajmuje się tylko Marynia :)

Odnośnik do komentarza
Wreszcie - czy w podniesonej przeze mnie sprawie moglby wypowiedziec sie inny czlonek MT? Jak na razie Icon sadzi w swojej sprawie.

Czekamy z niecierpliwością.

Niesmialo przypominam sie z prosba o ocene agresywnej wypowiedzi Icona pod katem zgodnosci z regulaminem przez czlonkow administracji.

 

nie pisz mi tu że forum zmierza ku upadkowi, bo Icon nie pozwolił Ci dodać opcji "żaden z powyższych" do wyborów

Wskaz, gdzie to napisalem, albo po prostu nie wpieprzaj sie miedzy wodke a zakaske.

Odnośnik do komentarza

Szkodniku jeden, przebrzydły :)

Jak wiesz, ja z Iconem też mam jakieś zatargi. Też nie ze wszystkimi jego teoriami się zgadzam. Ale jak napisał Meler, opieprzysz go za to, że krzywo przecinek postawił w poscie. Czasem się czepiasz, bezpodstawnie się czepiasz. Nie ma opcji "żaden z powyższych" to nie głosuj.

BTW: gdzie są te nominacje?

Odnośnik do komentarza

Szk.

Dobrze, pytasz pytaj. Możesz zapytac użytkowników forum poprzez założenie odpowiedniego tematu z ankietą. Tam zapytaj. A nie boksuj się tu. Jeden temat, jedno pytanie, skonstrujesz pytanie jak będziesz chciał, dodasz odpowiedź nic mnie to nie obchodzi, nie widzę ankiety lub coś w podobie. Bedziesz mial odpowiedź na nurtujące Cię pytanie. Wtedy bedziesz miał odpowiedź jak ocenia się zachowanie Icona w kontekscie regulaminu. Temat zalożyć zawsze można.

Odnośnik do komentarza

Tyle razy to już było wałkowane... Wyświetla się, ale nie pokazuje prawdziwych wartości, bo zliczanie jest wyłączone. Chcecie mieć dużo skórek, to tak będzie. Inaczej musiałbym po każdej aktualizacji ręcznie modyfikować każdą ze skórek aby usunąć kod odpowiedzialny za wyświetlanie rekordu. Aktualizacje są dość częste, więc mija się to z celem. To taka syzyfowa praca.

Odnośnik do komentarza

Amicus poprosił mnie abym znalazł inną osobę na miejsce skarbnika CMF. Niestety w gronie MT nikt nie chce się zajmować finansami, ja natomiast obawiam się, że mógłbym mieć problem z częstymi aktualizacjami wpłat ze względu na charakter mojej pracy. Pozostaje więc pytanie co dalej z finansami CMF? Czy ktoś z Was ma jakieś mądre pomysły jak rozwiązać problem? A może któraś z zaufanych osób podejmie się zadania bycia skarbnikiem CMF? Przepraszam, że wymienię z nicków, ale bez oporów powierzyłbym tę funkcję Wujkowi, me_whowi, Gabeowi czy Lakiemu. Nie wiem jak u Was z czasem panowie, ale do Was mam pełne zaufanie jeżeli chodzi o finanse i sumienność. Są też inne osoby, ale tutaj wolałbym na początek poznać opinię Waszą. Jest to poniekąd dla mnie poważny problem, bo pieniądze są kwestią bardzo śliską, więc rolę skarbnika musi pełnić osoba, która ma autorytet i uznanie wśród forumowiczów.

Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat
  • Reaper usunał z polecanych temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...