Skocz do zawartości

Temat służbowy


Rekomendowane odpowiedzi

A taka wpłata musi być dokonana poprzez bank polski lub czy ktoś z administracji forum ma konto na AlertPay, ewentualnie PayPal? Obecnie mam tam trochę środków i mógłbym w ten sposób przesłać jakieś pieniądze.

Płatności zagraniczne nie stanowią żadnego problemu :>

Odnośnik do komentarza
W takim razie proszę o maile kont z AlertPay, bądź PayPal na PW :)

Ze względu na koszty ponoszone przez odbiorcę przy przelewach na PayPal, wolałbym otrzymać przelew na konto bankowe.

 

Aby wykonać przelew z zagranicy na rachunek w mBanku, podaj:

 

pełny 26-cyfrowy numer rachunku odbiorcy przelewu i "PL" przed numerem rachunku /IBAN/

imię i nazwisko odbiorcy przelewu lub nazwa firmy w przypadku przelewu na rachunek firmowy (imię i nazwisko/ nazwa firmy odbiorcy musi być zgodne z numerem rachunku, w przeciwnym wypadku przelew będzie wstrzymywany do czasu wprowadzenia przez bank nadawcy korekty danych odbiorcy)

adres odbiorcy przelewu

tytuł przelewu

kod BIC/SWIFT mBanku: BREXPLPWMBK

nazwę i adres banku odbiorcy przelewu: BRE Bank S.A. INTERNET BANKING, al. Piłsudskiego 3, 90-368 Łódź

SORT CODE/numer rozliczeniowy - 11402004

 

Jeśli jednak upierasz sę przy PayPal, podaję mail: domik@epf.pl

 

P.S> Pełne dane adresowe mogę podać na PM.

Odnośnik do komentarza

Jutro, 02.07.2009, około godziny 15:00 forum zostanie wyłączone na czas aktualizacji skryptu. Wszystkich użytkowników spisujących swoje przygody z FMa w dziale Kariery/Opowiadania proszę o wstrzymanie się z kontynuowaniem swoich karier około godziny 13:00. To w razie komplikacji przy aktualizacji i przymusie odzyskiwania bazy danych, której kopia zostanie utworzona około godziny 14:30. Nie wiem jak długo będzie trwał proces aktualizacji, dlatego proszę się uzbroić w cierpliwość i nie bombardować mnie pytaniami na GG. Może się zdarzyć tak, że wszystko pójdzie bezproblemowo i forum wróci do życia po kilku minutach a może być tak, że wróci dopiero po kilku godzinach. Sugeruję nie przyzwyczajać się do swoich postów napisanych po 13:00 ;)

Odnośnik do komentarza

Chciałem się dowiedzieć, z jakiego powodu zamknięty został temat "Szczecin"? Wprawdzie zaczęliśmy trochę "turystycznie", ale to nie zmienia faktu, że przecież rozmowy o tym mieście mogą dotyczyć różnych zagadnień. Przecież nie będziemy tam gadać tylko o szczecińskich podróżach :doh!:

Odnośnik do komentarza
Chciałem się dowiedzieć, z jakiego powodu zamknięty został temat "Szczecin"? Wprawdzie zaczęliśmy trochę "turystycznie", ale to nie zmienia faktu, że przecież rozmowy o tym mieście mogą dotyczyć różnych zagadnień. Przecież nie będziemy tam gadać tylko o szczecińskich podróżach :doh!:

Wyjaśniłem Ci to na PW. To nie jest onet, moja decyzja jest nieodwołalna.

Odnośnik do komentarza
Chciałem się dowiedzieć, z jakiego powodu zamknięty został temat "Szczecin"? Wprawdzie zaczęliśmy trochę "turystycznie", ale to nie zmienia faktu, że przecież rozmowy o tym mieście mogą dotyczyć różnych zagadnień. Przecież nie będziemy tam gadać tylko o szczecińskich podróżach :doh!:

Wyjaśniłem Ci to na PW. To nie jest onet, moja decyzja jest nieodwołalna.

Odpowiedziałem.

 

Skoro pozwalacie na jedno miast (czyt. Warszawa), to czemu inne mają mieć zakaz? Jakiś szczególny wyjątek? Tego nie rozumiem, no ale jak tak ma być, to nic nie poradzę...

Odnośnik do komentarza

Czytając ostatnią stronę tematu o Warszawie oraz pierwszą stronę o Szczecinie to jakieś wielkiej różnicy nie widzę.

 

Jak tu dojechać? Jak tam dojechać? Gdzie jest pub? Gdzie jest lunapark? itd.

 

Czyli jak będe chciał założyć temat o Łodzi i pisać w nim o nowych inwestycjach, atrakcjach turystycznych ( :keke: ) to też zostanie zamknięty, bo mogę o czymś takim pisać w temacie spotkań scenowiczów?

Odnośnik do komentarza

Przecież w tym temacie rozmawiano o dokładnie takich rzeczach o jakich powinno się rozmawiać w spotkaniach i zjazdach. Może gdyby autor tematu inaczej zaczął, to można by mieć pretensje. Według mnie słusznie i nie dla zakładania tematów w takim celu. Zaleciało Marynią.

Odnośnik do komentarza

Brudi trochę obiektywności. Czy pytania o fajny pub czy lunapark powinny się znaleźć w temacie o Warszawie? To był początek tematu - w każdej chwili mogłoby się rozkręcić. Jeśli nie można tematów o miastach zakładać to chociaż o rejonach powinny być. Centralna Polska, Pomorze itd.

Odnośnik do komentarza
Przecież w tym temacie rozmawiano o dokładnie takich rzeczach o jakich powinno się rozmawiać w spotkaniach i zjazdach. Może gdyby autor tematu inaczej zaczął, to można by mieć pretensje. Według mnie słusznie i nie dla zakładania tematów w takim celu. Zaleciało Marynią.

Przecież napisałem wyżej, że zaczęliśmy trochę o "turystycznych" pierdołach, ale to nie znaczy, że o tym byłby cały temat :doh!:

 

Brudi trochę obiektywności. Czy pytania o fajny pub czy lunapark powinny się znaleźć w temacie o Warszawie? To był początek tematu - w każdej chwili mogłoby się rozkręcić. Jeśli nie można tematów o miastach zakładać to chociaż o rejonach powinny być. Centralna Polska, Pomorze itd.

Dokładnie. Tak jak jest z tematem o Górnym Śląsku na przykład.

Odnośnik do komentarza
Brudi trochę obiektywności. Czy pytania o fajny pub czy lunapark powinny się znaleźć w temacie o Warszawie? To był początek tematu - w każdej chwili mogłoby się rozkręcić. Jeśli nie można tematów o miastach zakładać to chociaż o rejonach powinny być. Centralna Polska, Pomorze itd.

Dokładnie. Tak jak jest z tematem o Górnym Śląsku na przykład.

Ależ nikt nie zabrania zakładania tematów regionalnych. Górny Śląsk jest tego przykładem.

Odnośnik do komentarza
Brudi trochę obiektywności. Czy pytania o fajny pub czy lunapark powinny się znaleźć w temacie o Warszawie? To był początek tematu - w każdej chwili mogłoby się rozkręcić. Jeśli nie można tematów o miastach zakładać to chociaż o rejonach powinny być. Centralna Polska, Pomorze itd.

Dokładnie. Tak jak jest z tematem o Górnym Śląsku na przykład.

Ależ nikt nie zabrania zakładania tematów regionalnych. Górny Śląsk jest tego przykładem.

O miastach też nikt nie zabraniał. Tego przykładem jest Warszawa i, był, Szczecin.

Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat
  • Reaper usunał z polecanych temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...