Skocz do zawartości

Temat służbowy


Rekomendowane odpowiedzi

To pokaz paluszkiem te klamstwa - ja Ci Twoje pokazalem.

Wskazałem Ci je w tym temacie, co skutecznie przemilczałeś.

Sugerujesz, ze z od lat z gorliwoscia stosujesz sie do niepisane zasady odnosnie udzialu moderatorow z poszczegolonych stron - z taka sama gorliwoscia jak powolujesz sie na to, ze CM Rev niszczy scene probojac stworzyc wlasne forum?

 

Serio myslisz, ze fakt iz raz wyslales do kogos maila powoduje, ze sprawa jest zalatwiona? Nie mowie, ze masz kogos prosic o to zeby udzielal sie w zyciu forum - ale to z jaka latwoscia potrafisz sie powolac na jednosc, rownosc i braterstwo sugeruje, ze inne punkty tamtego pamietnego postawienia tez realizujesz.

 

Jasne jest, ze wszystkie te zasady sa archaiczne co pokazuje zycie - zal tylko patrzec, jak wygodny dla siebie element uwypuklasz (inne fora BE!).

Odnośnik do komentarza

Nie raz, ani nie dwa razy. Temat wałkowałem z De Raphem wiele razy, więc Twoje pierwsze kłamstwo zostało właśnie obalone.

 

Nic nie jest archaiczne. Forum zawsze było otwarte dla wszystkich. Wszyscy mieli możliwość wyboru moderatorów. Strony mają cały czas możliwość zaproponowania osób do ModTeamu. Nie robią tego - nie będę przed nimi klękał i prosił o to.

Odnośnik do komentarza

Chciałbym przeprosić wszystkich użytkowników, a w szczególności Henkela, do którego ten zwrot się w głównej mierze odnosił, za nazwanie ich "żałosnymi nolajfami". Jak już tłumaczyłem w domyśle chodziło mi o coś innego niż zostało mi zarzucone. Niemniej jednak każdy miał prawo odebrać moją wypowiedź negatywnie i za to chciałbym jeszcze raz przeprosić.

 

Nie chciałem nikogo obrażać, mój komentarz odnosił się do sytuacji, w której pewne osoby pytały się o dostęp do tematu, w którym publicznie mi ubliżano, a który jest już niedostępny publicznie. Prosiłbym o zrozumienie. Domyślam się, że dla Was również nie byłoby przyjemne gdyby ktoś ciągle wracał do sprawy, która w pewien sposób odcisnęłaby piętno na Waszych relacjach z innymi ludźmi i postrzeganiu ich. Henkel w moim mniemaniu zachował się bardzo nieelegancko, zresztą nie pierwszy raz, rozdając na prawo i lewo zapis tego tematu, który zachował u siebie.

Odnośnik do komentarza

Chciałbym przeprosić wszystkich użytkowników, a w szczególności Henkela, do którego ten zwrot się w głównej mierze odnosił, za nazwanie ich "żałosnymi nolajfami". Jak już tłumaczyłem w domyśle chodziło mi o coś innego niż zostało mi zarzucone. Niemniej jednak każdy miał prawo odebrać moją wypowiedź negatywnie i za to chciałbym jeszcze raz przeprosić.

 

Nie chciałem nikogo obrażać, mój komentarz odnosił się do sytuacji, w której pewne osoby pytały się o dostęp do tematu, w którym publicznie mi ubliżano, a który jest już niedostępny publicznie. Prosiłbym o zrozumienie. Domyślam się, że dla Was również nie byłoby przyjemne gdyby ktoś ciągle wracał do sprawy, która w pewien sposób odcisnęłaby piętno na Waszych relacjach z innymi ludźmi i postrzeganiu ich. Henkel w moim mniemaniu zachował się bardzo nieelegancko, zresztą nie pierwszy raz, rozdając na prawo i lewo zapis tego tematu, który zachował u siebie.

wyrazy szacunku, dla postawy godnej administratora

 

mam nadzieje, ze to koniec tej jalowej dyskusji, bo robilo sie to wyjatkowo nudne i malosmaczne, mam nadzieje, ze wiecej nie bedziemy tego roztrzasac i psuc sobie nawzajem zdrowia psychicznego

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

To znaczy ja wiem za którą wypowiedź dostałem warna, chociaż także uważam to za nieuzasadnione, ale szczerze mówiąc mam gdzieś ten cały status ostrzeżeń. Jednakże dobrym zwyczajem byłoby w razie karania użytkowników odsyłanie do konkretnego punktu w regulaminie, a nie uciekanie się przez moderatora do osobistych wycieczek. Co tym samym skazuje go na przyznanie sobie autowarna i także tym samym wskazuje na to, że przyznanie go nie powinno mieć miejsca.

Odnośnik do komentarza

Osobiste wycieczki? Chlopie, ja nawet nie wiem jak sie nazywasz. Mam gdzies, czy jestes papiezem, ministrem, czy pracownikiem fizycznym. Ostrzezenie dostales za wypowiedz ponizej poziomu, ktory powinien obowiazywac ludzi z elementarnymi zasadami dobrego wychowania i kultury. Nie wiem, o co bijesz piane, dla mnie temat jest zamkniety.

Odnośnik do komentarza

Ok, zatem skoro dla Ciebie zwrócenie się do użytkownika przez moderatora słowami Sam siebie spuść w kiblu (co potwierdzam na potrzebę tej dyskusji screenem) jest zachowaniem godnym moderatora, to tym samym będzie zwrócenie się w ten sposób przez użytkownika do moderatora, co tym samym czynię i twierdzę z pełnym przekonaniem, że możesz się spuścić w kiblu wraz ze swoim warnem.

Odnośnik do komentarza
Chciałbym przeprosić wszystkich użytkowników, a w szczególności Henkela, do którego ten zwrot się w głównej mierze odnosił, za nazwanie ich "żałosnymi nolajfami".

 

Pozno, ale zawsze. Licze, ze wyznanie grzechow polaczone bedzie z postanowieniem poprawy.

 

Henkel w moim mniemaniu zachował się bardzo nieelegancko, zresztą nie pierwszy raz, rozdając na prawo i lewo zapis tego tematu, który zachował u siebie.

A co jest nieeleganckiego w rozdawaniu zapisu tematu, ktory normalnie wisial na publiku, w ktorym wypowiadales sie calkowicie swiadomie? Nie ma co udawac, ze nie bylo tego tematu - trzeba po prostu przelknac te zabe i isc dalej. Brnac w ten temat sam sprawiles, ze ta sprawa odcisnela pietno na Twoich relacjach z ludzmi - i nie ma sie tu czego wstydzic.

Odnośnik do komentarza

Zeby zakonczyc temat Pucka - męczennika:\

 

Bardzo czesto (prawie zawsze) w tresci ostrzezenia wpisuje podobna tresc, jakiej uzyla osoba, ktorej dane ostrzezenie dotyczy - sluzy to wskazaniu, za jaki zwrot jest ostrzezenie. Dlatego to od Was, nie ode mnie, zalezy jaka bedzie wowczas tresc ostrzezenia ;)

 

Ciekawe, ze do tej pory nikt nie zareagowal tak jak Ty, mimo ze kilka podobnych ostrzezen wystawilem :-k

Odnośnik do komentarza

Pucek, nie burz się, bo nie masz o co. Fenomen nie jest jedynym moderatorem, który w treści ostrzeżenia wstawia treść tekstu, za którą użytkownik dostał warna. To nie jest żadna wycieczka osobista w Twoim kierunku. Prościej napisać taki komunikat żebyś dobrze wiedział o co chodzi, niż iść krętymi drogami. Uważasz, że nie zasłużyłeś na ostrzeżenie?

Odnośnik do komentarza

Pozwolę się wtrącić - napisanie "sam się spuść w kiblu" to nie to samo co napisanie "za tekst o spuszczaniu w kiblu". Trochę hiperbolizując ale to na takiej samej zasadzie jakby ktoś kogoś nazwał ku**ą a w treści ostrzeżenia było "sam jesteś ku**ą" zamiast "za ku***ę" albo za "wyzywanie użytkownika".

 

I nie robię afery, nie szukam zaczepki, nie liczę na flame tylko zauważam fakt, że można doskonale przekazać za co ktoś dostał warna bez używania tych samych słów.

 

Edyta pokazuje przykład z mojej historii warnów, ostrzeżenie od Ciebie: "zrób coś ze swoim chorym móżdżkiem" - do Maniaka. Tymczasem Fenomen napisałby sam zrób coś ze swoim chorym móżdżkiem, obrażając mnie tak samo jak zrobiłem to ja, tylko że ja mam warna, a on może sobie bezkarnie wyzywać.

Odnośnik do komentarza

Może i masz rację. Pozwolę sobie zmienić nieco treść tego ostrzeżenia. Pucek ma swojego screena, więc myślę, że jeżeli będzie coś chciał wyjaśniać z Fenomenem, to dowód ma.

 

Natomiast postawa i zachowanie Pucka naprawdę jest naganne. Powtarzałem to wiele razy - pokłady nienawiści zalegające w tym chłopaku są przerażające.

Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat
  • Reaper usunał z polecanych temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...