Skocz do zawartości

Ksiądz krzysfiol przyjmuje 478 uchodźców z Maryni w swojej parafii


Meler

Przed czym uciekają z Maryni  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Hm, tak patrzę co się w tej Polsce dzieje i co ta Kopacz pie*doli, to ten wyjazd do Skandynawii na koniec przyszłego roku może być całkiem niezłą decyzją.

 

Będziesz pamiętał o mnie i jakimś szwedzkim szaliku? ;)

 

 

Mogłeś się odzywać rok temu jak robiłem małego tripa po Danii i Szwecji, odwiedziłem kilka miast z tamtejszego poziomu ekstraklasowego (nawet sobie kupiłem "mistrzowską" koszulkę Malmo) :P

 

Pewnie jeszcze przed przeprowadzką tam się kiedyś wybiorę (może w okolicach czerwca) to się pochwalę na forumku i byś mi się przypomniał wtedy :)

Albo w planach mam się wybrać na jakiś mecz LM do Malmo, to może wtedy.

Odnośnik do komentarza

 

Hm, tak patrzę co się w tej Polsce dzieje i co ta Kopacz pie*doli, to ten wyjazd do Skandynawii na koniec przyszłego roku może być całkiem niezłą decyzją.

gdzie wypitalasz ? jakas robote ogarnales ?

 

 

Do końca roku Gdańsk/Trójmiasto (miałem jeszcze do wyboru Warszawę), a od 2017 Malmo albo Kopenhaga. Obecnie wolę Szwecję, ale średnio to ode mnie zależy. Chociaż i tak z Kopenhagi do Malmo jakieś 20-25 minut przez most :)

Odnośnik do komentarza

 

Hm, tak patrzę co się w tej Polsce dzieje i co ta Kopacz pie*doli, to ten wyjazd do Skandynawii na koniec przyszłego roku może być całkiem niezłą decyzją.

Spoko Kopacz od Października już nie będzie tylko Becia :wub:

 

 

Następna tępa baba, tylko gorsza, bo z obozu Kaczyniaka.

Odnośnik do komentarza

 

 

Hm, tak patrzę co się w tej Polsce dzieje i co ta Kopacz pie*doli, to ten wyjazd do Skandynawii na koniec przyszłego roku może być całkiem niezłą decyzją.

Spoko Kopacz od Października już nie będzie tylko Becia :wub:

 

 

Następna tępa baba, tylko gorsza, bo z obozu Kaczyniaka.

 

Jahu sie tak podnieca, widac swoj do swojego ciagnie... ;)

Odnośnik do komentarza

O kurwa, napisałem posta poza Marynią, byłem przekonany, że to Marynia :-k

 

Vami, ja kiedyś dostawałem 120 zł za 50 min lekcji Callanem :) W tym w weekendy były bloki sobota-niedziela po 8h można było pracować, męczarnia w chuj, ale zarobić przez weekend 2 000 zł, to całkiem zajebiście :) Teraz żałuję, że byłem taki młody i nie pracowałem więcej, przez okres tego projektu mogłem odłożyć kasy na niezły wkład własny na mieszkanie, czy nawet na zajebistą furę...

Odnośnik do komentarza

Albo na podróże....

 

Akurat na to uzbierałem ;) Był wtedy plan na Tajlandię, ale skończyliśmy tydzień na Malcie i tydzień na Krecie + dokupiłem sobie sporo sprzętu do perkusji :)

Urlop rozpoczęty.

 

Pierwszy dzień, a za oknem nawałnica. :D

<zazdrość> można bez wyrzutów sumienia nakurwiać w gry :keke:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...