Skocz do zawartości

Ksiądz krzysfiol przyjmuje 478 uchodźców z Maryni w swojej parafii


Meler

Przed czym uciekają z Maryni  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Szczerze nie czaję czemu Digitale są droższe i to zazwyczaj o 20-30zł. Przecież bez pudełka, płyty itepe to chyba koszty produkcji spadają?

imho są troche tansze, aż boje sie dowiedzieć ile w tym roku trzeba bedzie za pudełko na pc zapłacić - 200zł ?

 

 

http://www.gry-online.pl/tania-gra.asp?ID=24418porównanie i poza wyjątkami albo wersjami, że sam goły key na jakichś łowcach zazwyczaj jest drożej. Promocje to co innego, ale nówki są droższe :/

 

 

kurwa, nie mogę kupić dresów od pół roku.

 

tylko nie takich chamskich, szerokich zjebanych, tylko normalnych, ładnych zgrabnych do wyjścia do restauracji ;)

 

Nike Tech Fleece.

 

 

Nie żebym skąpił, ale ponad 200zł za dres to przegięcie. Za taką cenę to musiałby sam spuszczać wpierdol :keke:

 

Odnośnik do komentarza

 

 

Szczerze nie czaję czemu Digitale są droższe i to zazwyczaj o 20-30zł. Przecież bez pudełka, płyty itepe to chyba koszty produkcji spadają?

imho są troche tansze, aż boje sie dowiedzieć ile w tym roku trzeba bedzie za pudełko na pc zapłacić - 200zł ?

 

 

http://www.gry-online.pl/tania-gra.asp?ID=24418porównanie i poza wyjątkami albo wersjami, że sam goły key na jakichś łowcach zazwyczaj jest drożej. Promocje to co innego, ale nówki są droższe :/

 

 

kurwa, nie mogę kupić dresów od pół roku.

 

tylko nie takich chamskich, szerokich zjebanych, tylko normalnych, ładnych zgrabnych do wyjścia do restauracji ;)

 

Nike Tech Fleece.

 

 

Nie żebym skąpił, ale ponad 200zł za dres to przegięcie. Za taką cenę to musiałby sam spuszczać wpierdol :keke:

 

279 to same spodnie ;) a góra jeszce ziomek 500 peknie lekko, elegancka dziesiona bedzie na nowy dresik

Odnośnik do komentarza

 

kurwa, nie mogę kupić dresów od pół roku.

 

tylko nie takich chamskich, szerokich zjebanych, tylko normalnych, ładnych zgrabnych do wyjścia do restauracji ;)

 

Nike Tech Fleece.

 

 

Nie żebym skąpił, ale ponad 200zł za dres to przegięcie. Za taką cenę to musiałby sam spuszczać wpierdol :keke:

 

 

Mozesz kupic w H&M podobne za stowe, tez mam, po trzech praniach cale w kulkach. ;) Jakosc jest super i chyba warto, do dostania za 170zl.

Odnośnik do komentarza

 

kurwa, nie mogę kupić dresów od pół roku.

 

tylko nie takich chamskich, szerokich zjebanych, tylko normalnych, ładnych zgrabnych do wyjścia do restauracji ;)

 

Nike Tech Fleece.

 

 

no dobra, rzeczywiście, mają potencjał :-k ale muszę je koniecznie przymierzyć. poszukam w wawie.

 

co do dresów hmm w okolicy 200 zł... cóż, dresy teraz to też element ubioru wyjściowego. więc czemu nie?

ps. niezwężane dresy - nie wyobrażam sobie tego :D

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...