Skocz do zawartości

Marynia wykupuje 477 pakiet kanałów by oglądać europejski futbol


Meler

Ile masz pakietów?  

68 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

No mi np. MacBook Pro się podoba wizualnie, jest też sprawny i szybki, ale nie podoba mi się system, a konkretnie nawigacja. Windows jest bardziej intuicyjny niż OS X - przynajmniej dla mnie.

Odważna teza, biorąc pod uwagę ogromną popularność apple w Stanach, a tam NIC nie może być skomplikowane, tylko proste jak drut. ;) Chyba to jednak kwestia przyzwyczajenia?

Odnośnik do komentarza

 

No mi np. MacBook Pro się podoba wizualnie, jest też sprawny i szybki, ale nie podoba mi się system, a konkretnie nawigacja. Windows jest bardziej intuicyjny niż OS X - przynajmniej dla mnie.

Odważna teza, biorąc pod uwagę ogromną popularność apple w Stanach, a tam NIC nie może być skomplikowane, tylko proste jak drut. ;) Chyba to jednak kwestia przyzwyczajenia?

 

Mówię tylko o własnym user experience :) Najbardziej zaś wkurwiający jest brak prawego przycisku myszy.

Odnośnik do komentarza

i co na Iphonie takiego robisz?

To samo co na Samsungu z tą różnicą, że szybciej, bardziej intuicyjnie, lepiej.

 

 

No mi np. MacBook Pro się podoba wizualnie, jest też sprawny i szybki, ale nie podoba mi się system, a konkretnie nawigacja. Windows jest bardziej intuicyjny niż OS X - przynajmniej dla mnie.

Odważna teza, biorąc pod uwagę ogromną popularność apple w Stanach, a tam NIC nie może być skomplikowane, tylko proste jak drut. ;) Chyba to jednak kwestia przyzwyczajenia?

 

Mówię tylko o własnym user experience :) Najbardziej zaś wkurwiający jest brak prawego przycisku myszy.

 

Kładziesz dwa palce na touchpadzie, naciskasz i voila.

Odnośnik do komentarza

 

 

No mi np. MacBook Pro się podoba wizualnie, jest też sprawny i szybki, ale nie podoba mi się system, a konkretnie nawigacja. Windows jest bardziej intuicyjny niż OS X - przynajmniej dla mnie.

Odważna teza, biorąc pod uwagę ogromną popularność apple w Stanach, a tam NIC nie może być skomplikowane, tylko proste jak drut. ;) Chyba to jednak kwestia przyzwyczajenia?

 

Mówię tylko o własnym user experience :) Najbardziej zaś wkurwiający jest brak prawego przycisku myszy.

 

Jaki brak prawego przycisku? Wystarczy, ze dwoma palcami nacisniesz na touchpada i voila.

Odnośnik do komentarza

 

 

Monika Lewczuk mi odpisała na FB :)

Kto wogole jest? Po chuj piszesz o kims, kogo wiekszosc uzytkownikow nie zna. Przypomina mi sie kumpel z pracy, ktory przy kazdej opowiesci rzuca ksywami swoich ziomkow, z ktorych nikogo nie znam.

 

 

po chuj o tym piszesz? :keke:

 

A po chuj sie tym interesujesz?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...