Skocz do zawartości

Marynia wykupuje 477 pakiet kanałów by oglądać europejski futbol


Meler

Ile masz pakietów?  

68 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie nie chcą zarabiać pieniędzy :lol:. Przejrzałem kilkanaście ofert na allegro z Until Dawn, szukam polskiej wersji językowej. Jeden gość nie odbiera, prosi o sms, piszę, nie odpisuje. Drugi mówi, że on to w sumie komputer już wyłączył i musiałby jeszcze raz wstać i wszystko wpisać, więc sorry, ale dzisiaj to już nie. Trzeci mnie jak na razie ojebał na 115 zł i się nie odzywa :kekeke:. Pozazdrościć takich biznesów.

 

Może to znak, abyś zajął się małżonką?

Odnośnik do komentarza

To nienajgorzej.

 

Trochę fuksa miałem. Minutę przed tym jak jakiś impuls poszedł i mi wszystkie urządzenia w mieszkaniu porozłączało, odłączyłem lapka z ładowania :) Muszę teraz tylko kupić kilka żarówek i listw. No big deal, chuje z Energii.

Odnośnik do komentarza

A skoro temat niepełnosprawnych...

 

W czwartek byłem w szpitalu, dałem lekarzowi prowadzącemu zaświadczenie o stanie zdrowia do wypełnienia, wcześniej nie mogłem, bo zaświadczenie jest ważne tylko 30 dni od wystawienia, a mi mija więcej chociaż mam chemie co 3 tygodnie to jednak wypadało przed terminem możliwości złożenia, ogólnie orzeczenie mam do 31 sierpnia 2015. No i akurat w ten dzień nie miał czasu, bo miał konsylium, dostałem wcześniej wypis i sobie poszedł (mi i tak kroplówki leciały do 17?), a wcześniej już wziąłem wolne na poniedziałek, bo skoro w sobotę miałem być nad morzem i wrócić potem na niedziele do teściów to od nich mam bliżej do Choszczna (15km) niż ze Szczecina (80km) i narzeczona miała jeszcze poniedziałek wolny (od wtorku koniec urlopu). Spoko, wziąłem resztę dokumentacji medycznej - ponad 100 kartek z ostatnich 2 lat, poszedłem złożyć wniosek, okazało się, że nie mogę wpisać miejsca pobytu Szczecin, tylko jako korespondencję... okej, zmieniłem wniosek. Pani przerażona, że musi to wszystko kserować i mówię jej, że zaświadczenie lekarskie doślę pocztą, bo jutro odbiorę ze szpitala, a ta, że nie - muszę wszystko razem, ale mogę pocztą. Oczywiście jest to nie prawda, bo obecnie pracuję tam gdzie ona w sumie, ale wyżej, bo w drugiej instancji, więc trochę przepisów poznałem, ale nie będę kopał się z koniem. Dziś wysłałem wniosek pocztą uf.

 

Mam trochę pecha w życiu czy mi się wydaje?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...