Skocz do zawartości

Marynia wkracza w Wieki Średnie


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

A na C+ wisi w zakładce Sport "Liga hiszpańska", ale transmisji w programie nie ma :-k

No ale nie ma co się sugerować, bo w tej samej zakładce jest Liga Mistrzów w ręczną, którą nc+ też straciło.

 

A w ogóle wczorajsze oświadczenia rzecznika nc+ to jest taki korpo-bełkot, że głowę urywa.

 

Platforma nc+ zapewnia swoim widzom szeroki dostęp do transmisji z największych wydarzeń sportowych na świecie w ramach bogatej i zróżnicowanej oferty. Dbając o naszych abonentów i biorąc pod uwagę wydarzenia cieszące się największym zainteresowaniem widzów, pozyskaliśmy na 3 kolejne sezony na wyłączność rozgrywki UEFA Champions League, a w ostatnim czasie również na 4 lata prawa do transmisji polskiej Ekstraklasy. Ekskluzywnie na platformie nc+ kibice mogą oglądać także transmisje jednej z najsilniejszych piłkarskich lig w Europie - angielskiej Barclays Premier League, najlepszej żużlowej ligi świata - PGE Ekstraligi czy prestiżowego cyklu Speedway Grand Prix. Oprócz najlepszych rozgrywek piłkarskich i wydarzeń na torach żużlowych, na antenach nc+ można oglądać m.in. koszykówkę, tenis, rugby, boks, MMA, golf czy żeglarstwo.

Dowiedzieliśmy się, że prawa do ligi hiszpańskiej (La Liga) nabyła agencja praw sportowych, która – z tego co nam wiadomo – nie ma w planach uruchomienia własnych kanałów w Polsce. W dalszym ciągu pracujemy nad umożliwieniem oglądania tych rozgrywek bezpośrednio lub pośrednio, nie mając na tę chwilę gwarancji czy to się uda. Możemy zapewnić jednak kibiców, że wszystkie mecze Realu i Barcelony będą mogli oglądać w rozgrywkach UEFA Champions League, które będą od tego sezonu pokazywane ekskluzywnie w kanałach nc+ oraz dostępne bezpłatnie dla abonentów nc+ posiadających CANAL+ SPORT w aplikacji CANAL+ SPORT Online

 


Najlepszy jest tekst, o tym, ze nie ma strachu - Real i Barcelonę zobaczycie EKSKLUZYWNIE w LM w kanałach nc+, także praktycznie jakby La Liga nadal była dostępna.

Odnośnik do komentarza

Kurde, dajcie już fife 16, powkurwiałbym się na ten niewątpliwie kolejny z rzędu chujowy tytuł. Muszę tylko pada do PC kupić, miałem od PS3 brać, ale jak oryginalne kosztują prawie dwie stówy to ja dziekuję, chyba będę się musiał nauczyć grać na ikboksowym :-k.

Odnośnik do komentarza

W***iają mnie już tacy piwosze-neofici, co to ***a całe życie walili harnasie za 1,99 i inne tatry, a teraz nagle koneserzy piw kraftowych.
Pół biedy, jak ustawiasz się na piwo w plenerze. Teraz każdy monopolowy musi mieć w lodówkach jakieś ciachany palone, kormorany niskosłodzone i inne żywe bezglutenowe, nabierze sobie taki 6 różnych do siatki i zadowolony nie truje dupy. Ale nie daj boże kup sobie piwo jakiegoś większego browaru. Nie mówię to o obiektywnie ***owych harnasiach, żubrach czy innych tyskich, ale normalnych piwkach typu perła czy Łomża, co to przyjemnie obalić latem bez kontemplacji bukietu smakowego. Zaraz się zaczyna:
- hurrr durrr co ty pijesz, koncernowe siki, jebie tekturo, za tyle samo mogłeś mieć ekokraftowy CIEMNY PRZENICZNY LAGER PILS PALONY JASNY PEŁNY z BROWARU KOCZKODAN, mmm, pacz jakie to dobre, wyliżem jeszcze butelke po wypicu!!!!!!!
Nieważne, że 5 lat temu sami spuszczali się nad „perło export”, bo okazało się, że istnieje poniżej 4 zł coś nie jebie żółcią jak harnaś i nie chce się rzygać wypiciu 7.
Prawdziwa jazda zaczyna się przy próbie ustawienia w jakiejś knajpie. Lokale z wyborem mniejszym niż 15 gatunków piw kratowych albo belgijskich czy niemieckich odpadają. Rzut oka na kartę wystarczy, i już trzoda:
- o, nie ma południowosakosńskiego stouta 16894 IPA uberchmielone 69 IBU z browaru Himmler, wychodzimy, co mie tu jakimś guwnem pizner urkłel chco otruć!
Koniec końców po sprawdzeniu wszystkich lokali z jedzeniem lądujesz w jakimś speluno pubie z gównomuzyką i wyborem 10 0000 piw o z***nych nazwach typu „atomowy morświn”, „natarcie pszenicy” albo o nazwach na zasadzie „w c*** długa nazwa procesu technologicznego nazwa wioski, z której jest browar”
-pacz, to je zajebisty lokal, to je wybór, mmm, ukraińskie piwo pszeniczne środkowej fermentacji wysokohmielone palone otwartej ekstaktacji w niedomknietej kadzi browaru Jabolon, w schłodzonym kuflu, tak jak mówił Kopyr na blogu, boże, jakie to dobre, mmm…
I żłopie tą zupę o konsystencji gunwa, co to do niczego nie podobna. To tyle żali na dziś, gorzej jak spotka się dwóch takich januszy koneserów piwa i ***o całe spotkanie, ale to już temat na inną opowieć, jak chcecie, to napisze…

Odnośnik do komentarza

Kurde, dajcie już fife 16, powkurwiałbym się na ten niewątpliwie kolejny z rzędu chujowy tytuł. Muszę tylko pada do PC kupić, miałem od PS3 brać, ale jak oryginalne kosztują prawie dwie stówy to ja dziekuję, chyba będę się musiał nauczyć grać na ikboksowym :-k.

Pad od PS3 lub PS4 mozna podlaczyc pod PC?

Odnośnik do komentarza

 

Kurde, dajcie już fife 16, powkurwiałbym się na ten niewątpliwie kolejny z rzędu chujowy tytuł. Muszę tylko pada do PC kupić, miałem od PS3 brać, ale jak oryginalne kosztują prawie dwie stówy to ja dziekuję, chyba będę się musiał nauczyć grać na ikboksowym :-k.

Pad od PS3 lub PS4 mozna podlaczyc pod PC?

 

Od PS3 bez problemu, trzeba tylko go zemulować jako xboxowy, ale są do tego programy. Od PS4 narazie się nie da, nie zanosi się, by w najbliższej przyszłości się dało.

Odnośnik do komentarza

 

 

Kurde, dajcie już fife 16, powkurwiałbym się na ten niewątpliwie kolejny z rzędu chujowy tytuł. Muszę tylko pada do PC kupić, miałem od PS3 brać, ale jak oryginalne kosztują prawie dwie stówy to ja dziekuję, chyba będę się musiał nauczyć grać na ikboksowym :-k.

Pad od PS3 lub PS4 mozna podlaczyc pod PC?

 

Od PS3 bez problemu, trzeba tylko go zemulować jako xboxowy, ale są do tego programy. Od PS4 narazie się nie da, nie zanosi się, by w najbliższej przyszłości się dało.

 

Musze to obadac bo w sumie pady od PS3 leza od kilku miesiecy w szafie.

Odnośnik do komentarza

 

A swoją drogą powiem wam, że Perła nadal spoko :)

My wczoraj od 18 degustowaliśmy do 1 w nocy, do tego jeszcze heheszki oraz kulinarne degustacje - bird eye`s pepper marynowany 1,5 roku w occie i sos z tegoż samego. Mniam.

 

 

Bird's eye chili, bird's chili or Thai chili is a chili pepper, a cultivar from the species Capsicum annuum,

 

hehe, prawie jak anus, pewnie pali przy defekacji?

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...