Skocz do zawartości

Marynia wkracza w Wieki Średnie


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

szymek_ i Kuchar łupio w Battlefielda 4, FIFA15 i Bordelrands, guli niemal zawsze jest w GTAV, (szymek_ i Kuchar też swego czasu dużo grali, ja raz) kiedyś graliśmy motzno w Helldivers (tutaj był z nami raz SZU nawet :D) wraz ze Scorpiem i mam nadzieję, że wrócimy do tej pięknej gry :) Raz zagraliśmy w Larę Croft i Temple of Cośtam, co jest w plusie na ten miesiąc.

Odnośnik do komentarza

 

Ja kupiłbym konsolę, ale nie mam do czego jej podpiąć, a na duży monitor czy telewizor obecnie mnie nie stać ;)

 

A jakbyś kupił w Polsce, gdy zarabiasz w euro, to ile taniej by Ciebie to wyniosło?

 

Raczej różnicy nie ma. Tutaj ostatnio PS4 widziałem za 375 euro. Co do monitora/telewizora się nie wypowiem, bo nie robiłem rozeznania cenowego, inna sprawa, że bym go nie taszczył ze sobą, więc i tak lepiej byłoby zakupić na miejscu ;)

Odnośnik do komentarza

szymek_ i Kuchar łupio w Battlefielda 4, FIFA15 i Bordelrands, guli niemal zawsze jest w GTAV, (szymek_ i Kuchar też swego czasu dużo grali, ja raz) kiedyś graliśmy motzno w Helldivers (tutaj był z nami raz SZU nawet :D) wraz ze Scorpiem i mam nadzieję, że wrócimy do tej pięknej gry :) Raz zagraliśmy w Larę Croft i Temple of Cośtam, co jest w plusie na ten miesiąc.

No właśnie dzisiaj kupuję ps plus i widziałem, że Lara jest. Oprócz tego mam póki co tylko Fifę 15. BF4 mam na PC, GTA V na PS3, w Borderlands grałem w 1 na PC i mnie nie przekonała. Helldivers powiadacie, obadam.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Bo to suma z 5 lat ostatnich, widocznie minęło 5 lat od jakiejś inwestycji.

W ciągu pięciu lat miałem jeden sezon na "zero", a pozostałe to też spory zarobek. Inwestycje to raz rozbudowa bazy treningowej i akademii, ale to jakieś ogromne pieniądze nie były.

 

Może zaraz dostaniesz info, że wybudują Ci nowy stadion? ;)

 

Alvalade jest spore i dość nowe :P. No cóż zobaczymy, najwyżej zimą kolejne sprzedaże będą :D.

 

W FM jest obowiązkowa przerwa między budową nowego stadionu - 20 lat. Alvalade zbudowano w 2003 więc coś może być na rzeczy.

Odnośnik do komentarza

szymek_ i Kuchar łupio w Battlefielda 4, FIFA15 i Bordelrands, guli niemal zawsze jest w GTAV, (szymek_ i Kuchar też swego czasu dużo grali, ja raz) kiedyś graliśmy motzno w Helldivers (tutaj był z nami raz SZU nawet :D) wraz ze Scorpiem i mam nadzieję, że wrócimy do tej pięknej gry :) Raz zagraliśmy w Larę Croft i Temple of Cośtam, co jest w plusie na ten miesiąc.

Zagramy jeszcze nie raz ziomki, niech tylko się ustatkuję :D

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...