Skocz do zawartości

Marynia wkracza w Wieki Średnie


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem me_who. U mnie to nalezy do obowiazkow asystenta.

U mnie do obowiązków asystenta jest bycie gwiazdo - Alessandro del Piero ;) Choć od kiedy go zatrudniłem pozdawał masę licencji.

 

 

Zdolności taktyczne niskie?

Nie sądzę, bo mój trener od taktyki ma taktyka 20, ale możliwe, że "wiedza taktyczna" jest odpowiedzialna za to czy może podpowiadać czy nie. Generalnie co mecz klikam to samo, więc takie zautomatyzowanie jest mile widziane ;)

Odnośnik do komentarza

Stonoga mistrz. Napędza telenowelę o przestępstwach katowickiego sądu opierając ją na zeznaniach kierowcy prezesa sądu, który miał podsłuchiwać ludzi, wywozić akta itd.. Wszyscy psychofani łykają to bez cienia wątpliwości.

Cała ta afera byłaby wielce niepokojąca gdyby nie to, że prezes tego sądu nie ma kierowcy.

Odnośnik do komentarza

Ale które akta? Te notatniki, które nic nie pokazują? Te wydruki sprawozdań finansowych, które każdy może sobie skombinować? Czy te okładki akt sądowych, które każdy może sobie kupić/zrobić samemu?

Poza tym w sprawie o ile mi wiadomo występuje dwóch kierowców - jeden od prezesa sądu, a drugi z firmy, którą sąd wykorzystuje do przewożenia akt. Nie wiem, jaka jest praktyka sądu z przewożeniem akt, więc jeśli sąd faktycznie wykorzystuje firmę zewnętrzną (co wydaje się logiczne), to nie byłbym w szoku, gdyby pracownik tej firmy wyniósł z transportu to i owo - ludzie są przekupni. Pytanie, czy było co wywozić, bo na ile znak praktykę sądów karnych, to powątpiewam, by akta spraw mafijnych (które rzekomo ma Stonoga) były w rejonie (to raz) i miały po kilkanaście góra kartek (bo to on pokazuje).

Uważnym polecam przyjrzenie się tym aktom - gdzieś tam widziałem teczkę z sygnaturą wykonawczą (czyli nic ciekawego), gdzie indziej pokazywał teczkę bez numeru tomu (czyli sprawa krótka i nieskomplikowana, coś jak wyrok za wykroczenie gdy się przyznajesz do winy).

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...