Skocz do zawartości

Marynia wycofuje się rakiem z 475 banów


Meler

Kto z członków MT jest poważny?  

65 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

A jak to łóżko? Bo też chcę kupować jakieś z szufladami :-k

 

Athletic zaproponowało pracę, 64 mln euro na transfery, milion na płace... Ale właśnie wygrałem grupę w LM bez żadnego problemu, więc może to w końcu TEN sezon...

 

Zajebiste. Szuflady trochę małe, ale mi to nie przeszkadza. Kupiliśmy je głównie dlatego, że Olka chce tam pościel trzymać. Prezentuje się bardzo fajnie, świetne są te półki na książki.

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=0deJRSu1iTU

 

Vami: Zawsze wyobrażałem sobie, że Ty lecisz po brytyjsku, a tu cały czas amerykański :D

Odnośnik do komentarza

 

 

A jak to łóżko? Bo też chcę kupować jakieś z szufladami :-k

 

Athletic zaproponowało pracę, 64 mln euro na transfery, milion na płace... Ale właśnie wygrałem grupę w LM bez żadnego problemu, więc może to w końcu TEN sezon...

 

Zajebiste. Szuflady trochę małe, ale mi to nie przeszkadza. Kupiliśmy je głównie dlatego, że Olka chce tam pościel trzymać. Prezentuje się bardzo fajnie, świetne są te półki na książki.

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=0deJRSu1iTU

 

Vami: Zawsze wyobrażałem sobie, że ty lecisz po brytyjsku, a tu cały czas american :D

 

Tej no ja zawsze USA.

Odnośnik do komentarza

 

 

A jak to łóżko? Bo też chcę kupować jakieś z szufladami :-k

 

Athletic zaproponowało pracę, 64 mln euro na transfery, milion na płace... Ale właśnie wygrałem grupę w LM bez żadnego problemu, więc może to w końcu TEN sezon...

 

Zajebiste. Szuflady trochę małe, ale mi to nie przeszkadza. Kupiliśmy je głównie dlatego, że Olka chce tam pościel trzymać. Prezentuje się bardzo fajnie, świetne są te półki na książki.

https://www.youtube.com/watch?v=0deJRSu1iTU

 

Vami: Zawsze wyobrażałem sobie, że Ty lecisz po brytyjsku, a tu cały czas amerykański :D

Pierwszy taniec mieliśmy do Love and Marriage :D

Odnośnik do komentarza

SZU, w weekend skończę drugi sezon Orange is the new black (został mi tylko 1.5h finału) i jak ogarnę trzeci sezon to wezmę się za Oz. To pewnie kompletnie inny klimat, Orange to raczej komedia, ale po Alcatraz byłem strasznie zniechęcony do seriali więziennych :P. Oz i Shield czekają na dysku :ninja:


Oz to klasyk, wręcz jeden z "legendarnych" seriali i kiedyś wypada luknąć :D. Ponoć dzięki niemu powstały potem tak genialne seriale jak The Wire czy Sopranos ;).

Odnośnik do komentarza

No dobrze że nie ma teraz nowości ciekawych (do końca roku to mnie tylko Fargo i Narcos interesują jeśli o czymś nie zapomniałem), bo tak to tylko ~25 minut Ballers oglądam w tygodniu.

 

W ogóle to Manchester grający w piątek o 20:45 jest chujowym pomysłem i to nie tylko dlatego, że wówczas gra też Lech :/.

Odnośnik do komentarza

- Przed dzisiejszym treningiem będziemy mieli odprawę aby przeanalizować to co złe wydarzyło się w Białymstoku. Początek meczu oglądałem z wysoka, na trybunach. Wytrzymałem około 20 minut. W naszej grze było bardzo dużo błędów i niedokładności. Gdy zszedłem na dół to poczułem to co nasi piłkarze. Praktycznie zerowy ruch powietrza. W takich warunkach trudno prezentować się dobrze. Nawet w rozmowie z trenerem Probierzem powiedział mi, że przed meczem na Cyprze przyjechał do nich Łukasz Sosin i powiedział, że wszystkim na Cyprze gra się źle przez pogodę i wilgotność. Ciężko w takich warunkach złapać oddech i dokładnie rozgrywać piłkę - tłumaczył dziennikarzom trener Pogoni.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...