Skocz do zawartości

Marynia wycofuje się rakiem z 475 banów


Meler

Kto z członków MT jest poważny?  

65 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

No coś Ty, patologii w Łodzi jest znacznie mniej niż te 10 lat temu, miasto traci swoją tożsamość...

 

 

Aczkolwiek ostatnio ziom od nas stał w korku, gdy z bramy wybiegł koleś, urwał lusterko w zaparkowanym samochodzie, przebiegł po masce i dachu samochodu tego zioma od nas, przebiegł na drugą stronę, podniósł kamień, wybił szybę w innym samochodzie i biegnąc do bramy wyjebał lepę na ryj jakiemuś randomowi, po czym zniknął w czeluściach podwórza :D

 

a na jakiej ulicy ?

Odnośnik do komentarza

>wystaw obiecujacego 17-latka ze szkólki na głeboką wodę, na 2 mecze ligowe
> siedemnastolatek w dwóch meczach zdobywa 2 bramki, średnia powyżej 7.50
> młodzian na dodatek gra jako OŚ i gra cholernie pewnie w obronie. (mimo, ze zdaniem asystenta ma 0,3 gwiazdek umiejętności i zaledwie 2,5 gwiazdki potencjału)

Odnośnik do komentarza

3. miejsce w lidze ogorkami i juz mi pol skadu chca wykupic :roll:

jak ja chciałbym mieć taką sytuację, ile bym kasy zarobił.

A tymczasem chcą mi tylko wykupić dwóch najlepszych graczy (jednego mogę sprzedać), rezerwowego bramkarza (ODEJDZIE) i młodego zdolnego prawego pomocnika (chyba też odejdzie)

Małe zainteresowanie jak na lidera po półmetku Lega Pro Seconda Divisione :)

Odnośnik do komentarza

>wystaw obiecujacego 17-latka ze szkólki na głeboką wodę, na 2 mecze ligowe

> siedemnastolatek w dwóch meczach zdobywa 2 bramki, średnia powyżej 7.50

> młodzian na dodatek gra jako OŚ i gra cholernie pewnie w obronie. (mimo, ze zdaniem asystenta ma 0,3 gwiazdek umiejętności i zaledwie 2,5 gwiazdki potencjału)

> zrywa więzadła i wypada na 12 miesięcy

> jego rozwój zatrzymuje się

> wylatuje na free transfer

> kończy karierę

 

Zapomniałeś o tym.

Odnośnik do komentarza

Kilku moglbym sprzedac, ale mam kilka perelek (w tym tego napadziora, ktorego screena dawalem wczesniej) i juz na niego czyha Bayern, Inter i Leverkusen.

 

 

Bede sie bil o LM a dostaje propozycje pracy od mocarzy typu Koln, Burnley czy Stuttgart :kekeke:

Odnośnik do komentarza

nie kracz, W U-19 mam jednego 5-gwiazdkowego regena, ten by chyba nawet kontuzje więzadeł przetrzymał. Jak edzie miał 17 lat z miejsca pójdzie do pierwszego składu.

 

@ Scorp - miałeś jakies problemy ze stadinoem we Włoszech, bo mam kurnik na 2200 osób i myśle czy mi go rozbudują.

Ja mam kurnik na 5,5k rozbudowany do okolo 8k (i tak wciaz zdecydowanie najmniejszy stadion w Serie A) ale od rokui buduja mi nowy stadion na jakies 20k.

Odnośnik do komentarza

Znalazłem wczoraj przypadkiem w Poznaniu fajne radio. Nazywa się Radio Pogoda i grają stare polskie kawałki - przedwojenne i późniejsze. Audycje prowadzą dość wiekowi ludzie. Warto. Serio. Doskonała odtrutka na te wszystkie gówna typu Eska, RMF czy Zet.

Odnośnik do komentarza

Ech kurwa tak mi się masakrycznie nie chce przez te upały przedzierać na siłkę, że chyba sobie zrobię dzisiaj wolne, a za to jutro pójdę :/. Gorzej, że to ciepło pali mięśnie, no i jak w nocy jest ciepło to jest jeszcze większy nocny katabolizm...

ech to już wiem czemu schudłem, to nie tłuszcz się spalał na tym upale, a miesnie :p

 

Hawk, mam pytanie do ciebie dietetyku. Czy po konsystencji gówna można wysnuć coś, apropos odżywiania/diety? Bo wczoraj miałem jakieś takie zółte plastelinowate, jednym słowem nietypowe.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...