Skocz do zawartości

Marynia wycofuje się rakiem z 475 banów


Meler

Kto z członków MT jest poważny?  

65 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MitnickMike

mi tam diesel nie smakuje, wolę sobie zmieszać piwo z gazowaną mineralką w proporcjach 50-50, bardzo orzeźwiający napój.

Dorwałeś fuchę jako barman w budce nad jakimś zalewem? :D

Odnośnik do komentarza

 

mi tam diesel nie smakuje, wolę sobie zmieszać piwo z gazowaną mineralką w proporcjach 50-50, bardzo orzeźwiający napój.

Dorwałeś fuchę jako barman w budce nad jakimś zalewem? :D

 

 

nie :p A dlaczego pytasz?

 

Moja praca polega na inwentaryzacji źródeł ogrzewania w budynkach, oraz spisywaniu dokonanych termomodernizacji na potrzeby Planu Gospodarki Niskoemisyjnej w gminach całej Polski. Poza tym w firmie zajmujemy się inwentaryzacją indywidualnych systemów odprowadzenia nieczystosci płynnych i ścieków, oraz spisywaniem nierozebranych azbestowych dachów. Ponadto piszemy różne dokumenty środowiskowe.

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

Bo kurwa gdzie bym nie poszedł, jako degustator oczywiście, to się musi awanturą skończyć jeżeli mówimy o piwie z kija :)

 

Opracowywanie kart informacyjnych przedsięwzięć oddziałujących na środowisko i potencjalnie oddziałujących? Uzyskiwanie decyzji środowiskowych? Opracowywanie raportów i operatów do tych decyzji?

Odnośnik do komentarza

mniej więcej raporty i oceny oddziaływania na środowisko, programy ochrony srodowiska i parę innych, a firma chce wejść jeszcze w niszę planistyczną i programów rewitalizacji krajobrazowej, ale do tego pracowników z kompetencjami byśmy potrzebowali, bo programy rewitalizacji to chyba jeden kumpel umie pisać, a co do planowania, każdy niby ma jakieś podstawy teoretyczne (firma zatrudnia samych geografów różnych specjalizacji), ale pisać, nikt nigdy nie pisał tego.

Odnośnik do komentarza

Nie będę spamował w temacie o Skylines, ale Smetek mnie rozbawił :keke: Kiedy odnowią się zasoby rudy i ropy? Jak gra ma być realistyczna, to chyba za kilkanaście milionów lat :)

Chlopak przyzwyczajony ze w Lodzi liczba patologii odnawia sie systematycznie, to pewnie pomyslal ze z ropa bedzie tak samo ;)

Odnośnik do komentarza
No coś Ty, patologii w Łodzi jest znacznie mniej niż te 10 lat temu, miasto traci swoją tożsamość...

 

 

Aczkolwiek ostatnio ziom od nas stał w korku, gdy z bramy wybiegł koleś, urwał lusterko w zaparkowanym samochodzie, przebiegł po masce i dachu samochodu tego zioma od nas, przebiegł na drugą stronę, podniósł kamień, wybił szybę w innym samochodzie i biegnąc do bramy wyjebał lepę na ryj jakiemuś randomowi, po czym zniknął w czeluściach podwórza :D

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...