Skocz do zawartości

Marynia wycofuje się rakiem z 475 banów


Meler

Kto z członków MT jest poważny?  

65 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

Nie ma takiego słowa jak prawak.

Insant result cwel :D

oho, kolega śmierdzi banem :P

 

banem to Michał P. śmierdzi, dzisiaj ma ostatnia szanse na odebranie telefonu

 

Jeszcze nie odebrał? Żenua trochę. Pewnie dalej wymyśla wymówkę ;)

 

od soboty nie dzwoniłem chyba, generalnie chyba czas na plonk listę

Odnośnik do komentarza

Ale tragedia i bezsensowna grafomania. Trochę jak Paróva, tylko ten koleś ma fejm i wydał dwie książki.

http://pokolenieikea.com/2015/08/04/przestan-powtarzac-kocham-cie-dorosnij/

O, drugi po Kominku największy idol "silnych" i "niezależnych" nastolatek i studenciar. Sam w sobie jest oczywiście chujowy, ale jego największym grzechem jest to, że wychował dziesiątki sobie podobnych "męskich" blogerów, których twórczość polega na ciągłym klepaniu tych samych frazesów, oczywiście z obowiązkową dawką wulgaryzmów.

Odnośnik do komentarza

Nic nie można w sieci przeczytać, bo tylko lewactwo i prawactwo wszędzie. I tak do porzygu :(. Czy w tym kraju musi być ciągłe tworzenie sobie jakiegoś wroga (nawet wewnętrznego) i eskalacja tym, gdzie się da?

 

Wymyślili sobie kolejny podział... kiedyś PO/PIS, teraz lewacy/prawacy, co następne?

To jest Polska, tu się zwala na Innego.
Odnośnik do komentarza

 

Ale tragedia i bezsensowna grafomania. Trochę jak Paróva, tylko ten koleś ma fejm i wydał dwie książki.

http://pokolenieikea.com/2015/08/04/przestan-powtarzac-kocham-cie-dorosnij/

O, drugi po Kominku największy idol "silnych" i "niezależnych" nastolatek i studenciar. Sam w sobie jest oczywiście chujowy, ale jego największym grzechem jest to, że wychował dziesiątki sobie podobnych "męskich" blogerów, których twórczość polega na ciągłym klepaniu tych samych frazesów, oczywiście z obowiązkową dawką wulgaryzmów.

 

Kominka akurat lubię za ten ironiczny styl i czasem fajne poczucie humoru. Ale jakichś dłuższych tekstów "jak mam żyć" lajfstajlowych nie czytam.

Odnośnik do komentarza

FM jest smieszny. Kupilem goscia za 25mln. Facet gra w miare regularnie i dobrze. Po 1,5 roku przychodzi oferta od Malaga na 3mln...

 

A z drugiej strony wpadają czasami pociągi transferów, jak mi ostatnio w Tottenhamie, jak mi Barcelona wpadła i kupiła 3 zadowników podstawowego składu za jakieś 90mln €...

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...