Skocz do zawartości

Marynia wycofuje się rakiem z 475 banów


Meler

Kto z członków MT jest poważny?  

65 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Cholera, ręcznie napisałem z 2/3 strony A4 i dłoń mi chciała odpaść :) A pamiętam jak mając lat czternascie przepisałem taką jedną książkę o I wojnie światowej :D

idź na studia i pisz notatki ręcznie. Pismo ci się wyrobi.

 

problem: Słabo piszę ręcznie

recepta Flinta: pierdolnij wszystko i idź na studia

 

dziekuje pan Flint

Odnośnik do komentarza

 

Cholera, ręcznie napisałem z 2/3 strony A4 i dłoń mi chciała odpaść :) A pamiętam jak mając lat czternascie przepisałem taką jedną książkę o I wojnie światowej :D

idź na studia i pisz notatki ręcznie. Pismo ci się wyrobi.

 

Kto pisze notatki w obecnych czasach? Pod koniec semestru odzywasz się do niezbyt pięknych, ale nadwyraz litościwych koleżanek i notatki gotowe :keke:

Odnośnik do komentarza

 

Cholera, ręcznie napisałem z 2/3 strony A4 i dłoń mi chciała odpaść :) A pamiętam jak mając lat czternascie przepisałem taką jedną książkę o I wojnie światowej :D

idź na studia i pisz notatki ręcznie. Pismo ci się wyrobi.

 

Tobie w nauce cudzych podpisów nie pomogły :keke:

Odnośnik do komentarza

 

 

Cholera, ręcznie napisałem z 2/3 strony A4 i dłoń mi chciała odpaść :) A pamiętam jak mając lat czternascie przepisałem taką jedną książkę o I wojnie światowej :D

idź na studia i pisz notatki ręcznie. Pismo ci się wyrobi.

 

Kto pisze notatki w obecnych czasach? Pod koniec semestru odzywasz się do niezbyt pięknych, ale nadwyraz litościwych koleżanek i notatki gotowe :keke:

 

 

Problem... gdy na roku jest jedna ;-)

Odnośnik do komentarza

Kiedyś spojrzałem na jej notatki, ale za chuja nie mogłem dojść do zrozumienia :D No wiecie, kobieta--matematyk-informatyk to chyba za grube połączenie. A w ogóle to jak kiedyś na początku wyciągaliśmy zeszyty, żeby notować wykład to wykładowca się zaczął śmiać i powiedział, że przecież nam wyśle na maila :D

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...