Skocz do zawartości

Marynia wycofuje się rakiem z 475 banów


Meler

Kto z członków MT jest poważny?  

65 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Najbardziej przygnębiające były nieudolne próby tłumaczenia się przez Icona.

czy ja wiem - kilka osób uwierzyło

 

Ja uwierzyłem w momencie, gdy przeczytałem o tym, iż on za drugim razem wiedział o jawności głosowania. Tę wiarę skruszył potem Gabe gdy wyjaśnił, że ze względu na te Katowice tamten wieczór prawdopodobnie był jego ostatnią szansą na wpłynięcie na wynik.
Odnośnik do komentarza

Moje minimalne wątpliwości rozwiał fakt, że ów "włamywacz" nie wiadomo po co podmieniał IP także w pierwszym głosowaniu sprzed pół roku (gdzie Icon załapał się właśnie owymi dwoma głosami) ale tam było to niewidoczne dla nikogo, bo głosowanie było tajne, a więc nie do wykrycia w normalny, ludzki sposób.

 

Wtedy się wątpliwości rozwiały całkowicie - w pierwszych wyborach chodziło o to, żeby się załapać do MT, w drugich - żeby się nie załapał Johniss.

 

To teraz sobie pomyślcie, skoro takie rzeczy robi się, żeby utrzymać władzę na nic nie znaczącym forum o grze komputerowej, to co taki człowiek jest w stanie zrobić w prawdziwym życiu? :>

Odnośnik do komentarza

 

Mnie ta sprawa do tej pory gryzie. No jasne, że to tylko forum, ale trochę lat tutaj spędziłem.

 

Mogę się tylko domyślać jakie wałki kręcił wcześniej.

wcześniej były rządy autorytarne

 

Dokladnie. Wczesniej nie bylo walkow bo to co powiedzial/napisal Icon bylo swiete. Nigdy tego lysego chuja nie lubilem - i na CMF i na zywo.

Odnośnik do komentarza

A ktoś pamięta, jak to dokładnie się stało, że Icon został adminem CMF? Ja niby się udzielałem wcześniej, ale tzw scena mnie mało interesowała, bardziej CM/FM.

 

Pamiętam, że coś się stało ze starą domeną(? czy serwerem?) i dziwnym trafem forum zostało odnowione przez jakiegoś mało (mi) znanego redaktora LCM. Ktoś coś?

Odnośnik do komentarza

 

 

Pamiętam, że coś się stało ze starą domeną(? czy serwerem?) i dziwnym trafem forum zostało odnowione przez jakiegoś mało (mi) znanego redaktora LCM. Ktoś coś?

 

Chyba jakoś tak.

 

 

Były autorytarne, ale jakoś do nich doszedł i dlatego zastanawiam się co mógł wcześniej wyrabiać. A co ciekawe takie rządy wielu osobom odpowiadały; dla niektórych wręcz nikt inny nie mógł być adminem. Oddzielną sprawą jest to, że kilka miesięcy przed aferą bardzo się uspokoił i można było z nim o dziwo dojść do porozumienia.

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj na późne śniadanie śledzie po myśliwsku i ttwaróg ze szczypiorkiem i rzodkiewka (oczywiście z duraleksu). Nie pamiętam, kiedy ostatni raz jadłem takie rzeczy :)

 

Dzień dobry!

Co do Icona. Najgorsze ze to był mega beton. Imho cały ten owczesny zzastój forum to tez wynik zamordystucznych regulaminów, jakie tu panowały. Ale żeby coś zmienić? Zrezta, bylo, minęło, jest jak jest, ale jednak lepiej niż wcześniej...

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Pamiętam, że coś się stało ze starą domeną(? czy serwerem?) i dziwnym trafem forum zostało odnowione przez jakiegoś mało (mi) znanego redaktora LCM. Ktoś coś?

 

Chyba jakoś tak.

 

 

Były autorytarne, ale jakoś do nich doszedł i dlatego zastanawiam się co mógł wcześniej wyrabiać. A co ciekawe takie rządy wielu osobom odpowiadały; dla niektórych wręcz nikt inny nie mógł być adminem. Oddzielną sprawą jest to, że kilka miesięcy przed aferą bardzo się uspokoił i można było z nim o dziwo dojść do porozumienia.

 

Dokladnie - chlop sam sie odstrzelil w momencie, kiedy stal sie w miare normalny.

Odnośnik do komentarza

A ktoś pamięta, jak to dokładnie się stało, że Icon został adminem CMF? Ja niby się udzielałem wcześniej, ale tzw scena mnie mało interesowała, bardziej CM/FM.

 

Pamiętam, że coś się stało ze starą domeną(? czy serwerem?) i dziwnym trafem forum zostało odnowione przez jakiegoś mało (mi) znanego redaktora LCM. Ktoś coś?

Nie pamiętam dokładnie, ale Icon był tu adminem jeszcze przed Wielkim Krachem. Niestety nie wiem od kiedy, na pewno co najmniej od 2004:

 

Wwg9bD6.jpg

Odnośnik do komentarza

Świetny temat,zaśmiane w głos, że minęło parę lat, a co poniektórzy cały czas rzucają te same hasła i domagają się banów pisząc o tym, żeby się nie spinac, bo to tylko forum w sieci :D

Pozdrawiam z Korfu, zasłużone urlopowanie czas zacząć.

Odnośnik do komentarza

Pecha to ja miałem na ostatnim zlocie :)

Mecz Pulek (Legia) - Michu (FCN) zakończył sie po kosmicznych emocjach 3-3, w dogrywce nie padły bramki, a w karnych wygrał Pulek. To jest jednocześnie najlepsza i najgorsza rzecz jaką doświadczyłem dzięki multiplayer :-k

 

w tym roku aż takich emocji nie było, prócz jednego tylko 0:3 :/

 

dzień dobry się z Państwem po zlocie :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...