Skocz do zawartości

Marynia wycofuje się rakiem z 475 banów


Meler

Kto z członków MT jest poważny?  

65 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MitnickMike

Co zrobił kiedyś Johniss że wyleciał z MT? Coś z Gackiem chyba? :-k

Ktoś coś mówił o gwałcie. Ale to plotka.

>szydzi z Profa, że rzuca zabawkami jak dziecko, bo ktoś go nie posłuchał

>kpi z DeRapha, że cipa, bo odchodzi, jak ktoś mu się sprzeciwia

>obraża rodziców innych użytkowników

>pierdolnął wszystkim i uciekł w popłochu, bo ktoś mu nie pozwolił dać bana za lekki dowcip

0/4. Siadaj. Pała. Znaczy do pały.

:lol:

Odnośnik do komentarza

Kurrrwa ta gra jest już zajebista... jadę sobie jakimś starym Fordem, słucham jakiegoś rocka i naglę widzę jak jakiś murzyn kradnie coś kobiecie, zajeżdżam mu drogę, a ten przeskakuje mi przez maskę i spierdala to zaczynam go gonić przez park, wyciągam spluwę, ludzie dookoła się drą i uciekają, jest za szybki, ale w końcu wycelowałem i zajebałem złodzieja, odebrałem fanta i chciałem pobiec oddać, ale ... przewróciłem się ze zmęczenia :lol: No, ale spokojnie już doszedłem i oddałem hajsik :D

Odnośnik do komentarza

Kurrrwa ta gra jest już zajebista... jadę sobie jakimś starym Fordem, słucham jakiegoś rocka i naglę widzę jak jakiś murzyn kradnie coś kobiecie, zajeżdżam mu drogę, a ten przeskakuje mi przez maskę i spierdala to zaczynam go gonić przez park, wyciągam spluwę, ludzie dookoła się drą i uciekają, jest za szybki, ale w końcu wycelowałem i zajebałem złodzieja, odebrałem fanta i chciałem pobiec oddać, ale ... przewróciłem się ze zmęczenia :lol: No, ale spokojnie już doszedłem i oddałem hajsik :D

 

I się wkurwiam, bo grać nie mogę, bo jak na złość mam większość skutków ubocznych nowego leku ;)

Odnośnik do komentarza

A mi się właśnie coś od godziny ściąga ;) Ale jest napisane, że jeszcze 10 minut.

W GTAV? ja gralem na PS3 ale nie ukonczylem gry. I tak sie zastanawiam ze jak oddam plyte glowne od PC, to moze wroce i zagram od nowa na PS4 :-k

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...