Skocz do zawartości

Marynia wycofuje się rakiem z 475 banów


Meler

Kto z członków MT jest poważny?  

65 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie, to jest samochód za 1500 zł - ja oczekuję, że jeździ prosto, ma hamulce, światła i kierunkowskazy i że się nie rozpada. A że ma ileśtam na liczniku, czy że nie wygląda jak z żurnala?

 

 

 

Dokładnie Gabe. Są tacy potencjalnie klienci, że do takich samochodów przyjeżdżają z miernikiem lakieru i kręcą nosem, że malowany był :-D.

 

 

Odnośnik do komentarza

Ludzie, to jest samochód za 1500 zł - ja oczekuję, że jeździ prosto, ma hamulce, światła i kierunkowskazy i że się nie rozpada. A że ma ileśtam na liczniku, czy że nie wygląda jak z żurnala?

Patrzac na jego zardzewiale boki, ja raczej obawialbym sie wpadniecia z fotelem na jezdnie ;)

Odnośnik do komentarza

No ale ja teraz takim gratem też jeżdżę - ponad rok temu kupiłem za 1300 zł forda ka. Ma sporo wad i niedogodności, ale główną zaletą jest, że wsiadam i jadę. Zainwestowałem w niego jakieś 200 zł do tej pory (końcowki wahaczy i łożysko)

 

No ale obecnie coraz mniej się nadaje do jazdy, do tego mocno mu próg rdzewieje, więc się rozglądam za czymś nowym. Ten albo pójdzie za grosze, albo na złom - płakał po nim nie będę.

Odnośnik do komentarza

Kurwa, jadę sobie rowerem z górki (oddech po ostrym wysiłku, bo podjazd z kilometrowy i wiało w chuj) 45km/h i jedzie za mną TIR, cała droga wolna, ma miejsce do bezpiecznego wyprzedzania, a ten chuj stwierdził sobie, że nudzi mu się i zepchnie sobie mnie na pobocze, na szczęście nie było rowu, no i tez mało co w drzewo nie przywaliłem. Jebać tirowców z Litwy.

Odnośnik do komentarza

 

oo ksiadz :D

 

słuchaj koleszko potrzebuje załatwić te wszystkie kursy slubne itp :D da się to 'załatwić' czy trzeba chodzic.... ?

Ja olewam sprawe i ostatecznie nie biore koscielnego [belzebubmode]

Dzięki michu :) Wracam powoli do normalnego życia, w poniedziałek/wtorek do Warszawy i możemy coś pograć, mam zaległości :D.

Sciagamy w sierpniu Lare Croft z PS+ i napierdalamy w coopa! :D Tam sie chyba we 4 da grac.

 

O, to ja też może wciągnę.

Odnośnik do komentarza

Ford Ka - ja rozumiem Twoje podejscie ze samochod jest od jezdzenia a nie od ogladania, ale... to jest IMO najbrzydszy samochod swiata. Maszkara ze oczy wypala :roll:

Nie miałem wielkiego wyboru, bo Toyota mi wtedy padła i samochód zastępczy był potrzebny na gwałt. Taki się trafił, to wziąłem, no i został. Z parkowaniem nie ma za to problemu ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...