Skocz do zawartości

Marynia Cztery Siedem Cztery: Czas Banów


Johniss

Kto do odstrzału?  

68 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

nie pizza i nie makaron, coś wyrazistego, może troszkę pikantnego. może jakaś polska kuchnia? ale wcale niekoniecznie. nie kebab, ale moooże jakieś chińskie?

 

no kurwa, jak to na kaca :)

tylko późno jest, ale myślę, że coś się ogarnie

Ja wiem, że teraz już późno, ale następnym razem pomyśl o kuchni węgierskiej, jakiś gulasz albo leczo, pikantne i idealne na kaca :)

Odnośnik do komentarza

To też.

 

Przypominam, że w 2015 wejdą do użycia hoverboards, a Cubs wygrają World Series.

 

Aczkolwiek to żart - Cubs nigdy nie wygrają WS :(

 

 

NFL?

chyba mamy jednego chętnego :)

 

Twardo negocjuj :)


Kurwelełe, moja jedna kota to jest wariat, Siedzi 24/24 na balkonie i ogarnia upał centralnie na twarz (gdy druga kota ma 110% wyjebania i leży na kocu w zacienionej stronie mieszkania) i obserwuje dość mikry obszar - ale nieee, chrząszcze i inne chuje napierdalają stadami i mój kot zwariował. Zabije 2-3 chrząszcze to go dopadną 4 ćmy. I wyje na balkonie, jak wariatka, bo nie może upolować wszystkiego. A robi to tak ekspresywnie, że przychodzą sąsiedzi, którzy myślą, że morduję kota :sciana:

Odnośnik do komentarza

 

Kurdę zdawał bym ten jebany WOS na maturze to bym się dostał na dziennikarstwo bo jestem 20 na liście na 120 miejsc :D

No chyba byś się nie dostał, bo o ile nic się nie zmieniło to bez matury na studia nie przyjmują.

 

Ale ześ mi przyjebał no normalnie się zesram !

Chodziło mi po poprawce w sierpniu mózgu

Odnośnik do komentarza

http://imagizer.imageshack.com/img912/2457/QOxUxF.png

zostałem bo proszo !


 

 

Kurdę zdawał bym ten jebany WOS na maturze to bym się dostał na dziennikarstwo bo jestem 20 na liście na 120 miejsc :D

No chyba byś się nie dostał, bo o ile nic się nie zmieniło to bez matury na studia nie przyjmują.

 

Ale ześ mi przyjebał no normalnie się zesram !

Chodziło mi po poprawce w sierpniu mózgu

 

będziesz miał operacje w sierpniu?

Odnośnik do komentarza

http://imagizer.imageshack.com/img912/2457/QOxUxF.png

zostałem bo proszo !

 

 

Kurdę zdawał bym ten jebany WOS na maturze to bym się dostał na dziennikarstwo bo jestem 20 na liście na 120 miejsc :D

No chyba byś się nie dostał, bo o ile nic się nie zmieniło to bez matury na studia nie przyjmują.

 

Ale ześ mi przyjebał no normalnie się zesram !

Chodziło mi po poprawce w sierpniu mózgu

 

będziesz miał operacje w sierpniu?

Tak dostanę mózg od małpy.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...