Skocz do zawartości

Marynia Cztery Siedem Cztery: Czas Banów


Johniss

Kto do odstrzału?  

68 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

jmk: Blizzard się do mnie odezwał, są zainteresowani i jestem w kolejnej fazie rekrutacji ;)

jakie stanowisko ?

 

Localization editor na pl. Ale przejrzałem zadania testowe, będzie ciężko (nie wiem, czy aż tak dobrze znam uniwersum ich tytułów) :kekeke:

 

Zajebista robota. Ty masz doswiadczenie w podobnej pracy?

 

Powiedzmy, że zajmuje się tym od ponad roku :).

 

Weekend!

Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

jmk: Blizzard się do mnie odezwał, są zainteresowani i jestem w kolejnej fazie rekrutacji ;)

jakie stanowisko ?

 

Localization editor na pl. Ale przejrzałem zadania testowe, będzie ciężko (nie wiem, czy aż tak dobrze znam uniwersum ich tytułów) :kekeke:

 

Zajebista robota. Ty masz doswiadczenie w podobnej pracy?

 

Powiedzmy, że zajmuje się tym od ponad roku :).

 

Weekend!

 

i na czym dokladnie taka robota polega? To jest ang->pol? masz wyksztalcenie jezykowe?

Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

 

jmk: Blizzard się do mnie odezwał, są zainteresowani i jestem w kolejnej fazie rekrutacji ;)

jakie stanowisko ?

 

Localization editor na pl. Ale przejrzałem zadania testowe, będzie ciężko (nie wiem, czy aż tak dobrze znam uniwersum ich tytułów) :kekeke:

 

Zajebista robota. Ty masz doswiadczenie w podobnej pracy?

 

Powiedzmy, że zajmuje się tym od ponad roku :).

 

Weekend!

 

i na czym dokladnie taka robota polega? To jest ang->pol? masz wyksztalcenie jezykowe?

 

Jestem polonistą. Tak naprawdę to głównie korekta/redakcja i umiejętność dopasowania obcojęzycznych tekstów czy tłumaczeń do polskich realiów. Co ciekawe, zarówno w obecnej pracy, gdzie weryfikuję tłumaczenia głównie z angielskiego, jak i w poprzedniej, gdzie też to między innymi robiłem, nie wymagano ode mnie żadnego certyfikatu z języka (którego nie mam, angielski miałem typowo jako język obcy przez edukację szkolną/studia ;)). Seria testów, trochę gadania i zapraszamy na pokład. W Polsce zdarzyło mi się nie dostać pracy, bo rekrutujący/menedżer działu twierdzili, że słabo stoję z angielskim :D.

 

Piątek, godzina 20., czas na jakieś wyjście na alkohol.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

 

 

jmk: Blizzard się do mnie odezwał, są zainteresowani i jestem w kolejnej fazie rekrutacji ;)

jakie stanowisko ?

 

Localization editor na pl. Ale przejrzałem zadania testowe, będzie ciężko (nie wiem, czy aż tak dobrze znam uniwersum ich tytułów) :kekeke:

 

Zajebista robota. Ty masz doswiadczenie w podobnej pracy?

 

Powiedzmy, że zajmuje się tym od ponad roku :).

 

Weekend!

 

i na czym dokladnie taka robota polega? To jest ang->pol? masz wyksztalcenie jezykowe?

 

Jestem polonistą. Tak naprawdę to głównie korekta/redakcja i umiejętność dopasowania obcojęzycznych tekstów czy tłumaczeń do polskich realiów. Co ciekawe, zarówno w obecnej pracy gdzie weryfikuję tłumaczenia głównie z angielskiego, jak i w poprzedniej gdzie też to między innymi robiłem, nie wymagano ode mnie żadnego certyfikatu z języka (którego nie mam, angielski to typowo jako język obcy przez edukację szkolną/studia ;)). Seria testów, trochę gadania i zapraszamy na pokład. W Polsce zdarzyło mi się nie dostać pracy, bo rekrutujący/menedżer działu twierdzili, że słabo stoję z angielskim :D.

 

Piątek, godzina 20., czas na jakieś wyjście na alkohol.

 

kurwa, zazdraszczam - tez bym chcial taka robote :)

Odnośnik do komentarza

 

TIL: Zoo w Opolu jest wyjebane w kosmos.

 

Polecam

Artur Melerowicz

Mieszkam 3 lata w Opolu i jeszcze nie byłem :keke: no ale fajnie pojeździć sobie dookoła zoo na rowerze, fajna "dzicz" na wyspie w centrum miasta. :)

 

 

Meler +1

Counter- na Bolko są wieczorami świetne imprezy, szczególnie na początku i pod koniec roku akademickiego ^^.

Odnośnik do komentarza

kurwa mac, wyscigi kolarskie na wioskach powinny byc zabronione w terminie 10.07-20.08 :/

jutro prawdopodobna inauguracja zniw, a te chuje zamykaja nam jedyna droge na pole gdzie mamy kosic, bo jakis kurwa durny wyscig ma sie odbyc

zeby bylo smieszniej, co rok ten wyscig jest pod koniec sierpnia, kiedy to juz nikomu nie przeszkadza, a teraz sobie wymyslili ze przeniosa - cholera wie czemu

 

argh

Odnośnik do komentarza

kurwa mac, wyscigi kolarskie na wioskach powinny byc zabronione w terminie 10.07-20.08 :/

jutro prawdopodobna inauguracja zniw, a te chuje zamykaja nam jedyna droge na pole gdzie mamy kosic, bo jakis kurwa durny wyscig ma sie odbyc

zeby bylo smieszniej, co rok ten wyscig jest pod koniec sierpnia, kiedy to juz nikomu nie przeszkadza, a teraz sobie wymyslili ze przeniosa - cholera wie czemu

 

argh

Zaorajcie asfalt :)

Odnośnik do komentarza

 

kurwa mac, wyscigi kolarskie na wioskach powinny byc zabronione w terminie 10.07-20.08 :/

jutro prawdopodobna inauguracja zniw, a te chuje zamykaja nam jedyna droge na pole gdzie mamy kosic, bo jakis kurwa durny wyscig ma sie odbyc

zeby bylo smieszniej, co rok ten wyscig jest pod koniec sierpnia, kiedy to juz nikomu nie przeszkadza, a teraz sobie wymyslili ze przeniosa - cholera wie czemu

 

argh

Zaorajcie asfalt :)
Jeden facet u nas kiedyś zaobornikował, ale nie był wtedy całkiem trzeźwy :)
Odnośnik do komentarza

Johniss, w kwestii Gacka proponuje pare pomyslow na wypadek gdyby mial sie odwolywac:

a) mowisz, ze wprowadzasz mu moderacyjny przeglad postow

b) mowisz mu, ze skrypt go sam zbanowal

c) za probe odwolania dajesz kare za podwazanie kompetencji moderatora

d) w razie potrzeby edytujesz regulamin forum po fakcie i potem odwolujesz sie do niego

Niektórzy to się z traumy po Iconie nigdy nie wyleczą.

Odnośnik do komentarza

 

Johniss, w kwestii Gacka proponuje pare pomyslow na wypadek gdyby mial sie odwolywac:

a) mowisz, ze wprowadzasz mu moderacyjny przeglad postow

b) mowisz mu, ze skrypt go sam zbanowal

c) za probe odwolania dajesz kare za podwazanie kompetencji moderatora

d) w razie potrzeby edytujesz regulamin forum po fakcie i potem odwolujesz sie do niego

Niektórzy to się z traumy po Iconie nigdy nie wyleczą.

 

Niektórzy zestarzeją się z chujowym poczuciem humoru.

Odnośnik do komentarza

 

kurwa mac, wyscigi kolarskie na wioskach powinny byc zabronione w terminie 10.07-20.08 :/

jutro prawdopodobna inauguracja zniw, a te chuje zamykaja nam jedyna droge na pole gdzie mamy kosic, bo jakis kurwa durny wyscig ma sie odbyc

zeby bylo smieszniej, co rok ten wyscig jest pod koniec sierpnia, kiedy to juz nikomu nie przeszkadza, a teraz sobie wymyslili ze przeniosa - cholera wie czemu

 

argh

Zaorajcie asfalt :)

 

Mamy lepszy pomysl - wystawimy przyczepy (wszystkie jakie mamy) i zaparkujemy je przy polu, ale juz za skrzyzowaniem, od ktorego bedzie obowiazywal zakaz - wzdluz drogi. Zrobimy to rano jeszcze przed godzina jego obowiazywania. Na polu zaparkujemy tez traktor i kombajn i potem juz w godzinach zakazu kulturalnie sobie z pola wyjedziemy i bedziemy przypinac kolejne przyczepy i zwozic na pole gdy bedzie potrzeba.

Jest szansa, ze wystarczy nam przyczep zeby wykosic wszystko co mamy zanim otworza droge i bedziemy mogli je zwiezc do magazynu i oproznic.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...