Skocz do zawartości

Marynia Cztery Siedem Cztery: Czas Banów


Johniss

Kto do odstrzału?  

68 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

że w sensie jak? bo nie znam tej przypowieści - korzystając z terminologii Od Pana Księdza

 

Trzymając się tej terminologii:

I gdy głowy swe umęczone podniósł lud stolycy oczom ich przekrwionym ukazał się widok żałosny - oto rydwan, którym młodzieniec z Kraju Fiordów przywiódł ich w miejsce spotkania zaniemógł. A uczynił to w ten sposób, iż akumulator mu się rozładował srodze i nie było mocy w Niebiesiech i Piekle, która mogłaby zakręcić motorem. I wtedy odnaleziono Mędrca z Kalisza w jednym z domostw, a on dał im klucze do rydwanu swego i rzekł - "Bierzcie z bagażnika kable i odpalajcie z nich wszyscy, oto słowo moje". A oni tak uczynili i z pieśnią na ustach rydwan swój do uruchomienia doprowadzili i dziękowali losowi, że na ich drodze stanął Mędrzec z Kalisza

 

ps. to prawda.

Odnośnik do komentarza

Ja, uczac w liceum, dalem jednemu gosciowi z 3. klasy 2 na koniec roku szkolnego. Nawet sie nie bronil i sam stwierdzil ze na wiecej nie zasluguje. Kilka lat pozniej ide na msze (nie jestem zbyt czestym gosciem) a tu ten sam, juz jako ksiadz, odprawia msze :D

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

 

 

Jak to nie ma ludzi na mszy? To dla kogo odprawiasz?

No jak byłem w Rzymie, to odprawiałem sam z kolegą.

 

 

Ale tak wlasciwie to.....po co? :-k

 

Jak po co? A miejsca mocy z Wiedźmina kojarzysz? To to samo. Krzysfiol potem może ulepszyć np Igni i palić niewiernych na stosie bez pomocy pochodni.

Krzysfiol ile Ty masz lat? Bo ja Cię kojarzę jako...gimnazjalistę? :P

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Jak to nie ma ludzi na mszy? To dla kogo odprawiasz?

No jak byłem w Rzymie, to odprawiałem sam z kolegą.

 

 

Ale tak wlasciwie to.....po co? :-k

 

Jak po co? A miejsca mocy z Wiedźmina kojarzysz? To to samo. Krzysfiol potem może ulepszyć np Igni i palić niewiernych na stosie bez pomocy pochodni.

 

 

IMO Krzysfiol powinien rozwijac aksje - zeby wierni byli bardziej posluszni i rzucali wiecej na tace :-k

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

No jak jest księdzem, to musi mieć maturę i sześć lat nauki w seminarium AFAIK.

No i może mieć zarówno 25 jak i 35 lat. Nie ma chyba jakichś ograniczników wiekowych, a jak są to kuźwa (przy księdzu się będę ograniczał) nie wiem o tym?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...